Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Nejzámožnější lidé světa vědí, že naplněný život netvoří pouze zdraví a šťastné vztahy. Stejně důležité jsou i zážitky a luxusní životní styl, což nepochybně ovlivňuje High Fashion. Pojďte se inspirovat několika jednoduchými tipy, které vás přesvědčí o tom, že elegantní existence není pouze zbytečný luxus pro hrstku vyvolených.

  Domov, který odráží osobnost majitele

  Rozhlédněte se kolem sebe a uvědomte si, zda váš domov vyzařuje to, co skutečně chcete. Pokud chcete žít na vlně High Fashion, obklopte se nejlepšími materiály a doplňte je o luxusní prvky, jako je vysoce kvalitní nábytek, čerstvé květiny, stylové osvětlení nebo tropická výzdoba, aby váš domov působil výjimečně. Myslete ale také na to, že vytváříte místo, kde se potřebujete cítit pohodlně a komfortně. Na podrobné tipy, jak ze svého domova udělat snové království, se můžete podívat tady.

  TIP: Vytvořte dokonale promyšlený prostor v minimalistickém stylu doplněný o luxusní umělecké kousky. Tohle nikdy nebude old fashion.

  TIP: Tyler Shields je fotograf, jehož díla na své stěně ocení každý fashion lover.

  Cestování spojené s pohádkovým odpočinkem

  Zkuste alespoň jednou za rok cestovat. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak uniknout každodennímu stresu. Poznávání úchvatných míst planety vám dodá nový náboj. Pokud se navíc ubytujete v luxusním hotelu, kde vás budou hýčkat, vrátíte se svěží a inspirovaní.

  Přepychové zážitky

  V průběhu roku pravidelně investujte do zážitků. Vše nové, co osobně zažijete nebo okusíte, se vryje do vaší paměti a oživí každodenní stereotyp. Intenzivní zážitky vydrží déle a poskytnou více vzpomínek než nový šperk.

  TIP: Zážitky střídejte. Návštěvu michelinské restaurace či ochutnávku vín můžete proložit koncertem nebo adrenalinovými sporty.

  Tělesná schránka ve skvělé kondici

  Špatný pocit ze skrývání nedokonalé pleti, zničených vlasů nebo kilogramů navíc nepřebije ani Birkinka na vašem zápěstí. Proto sportujte a hýčkejte se luxusními produkty péče o pleť i vlasy. Cvičením vyplavíte endorfiny, díky tomu se budete cítit skvěle.

  TIP: Ozvlášněte jsou každodenní skin care rutinu masážními pomůckami gua sha a jade roller.

  TIP: Udělejte vše proto, aby vás cvičení bavilo. Luxusní cvičební nářadí nebo slušivé kousky oblečení dřinu dokáží zpříjemnit.

  High Fashion Lifestyle inspo

  Pokud chcete nakouknout do života lidí, jejichž život High Fashion rozhodně ovlivňuje, Netflix přináší hned několik možností. Nejaktuálnější z nich je třetí řada reality show Bling Empire, ve které můžete vidět život nejbohatších Asijců a Američanů asijského původu žijících v USA. Hned v prvním dílu, společně s okázalým životním stylem a nejnovějšími módními trendy, spatříte šatnu, ve které se nachází 500 párů bot, modely High Fashion a neskutečná sbírka Birkinek včetně Birkin Himalaya. Pokud vás tento styl pořadů zajímá, můžete se podívat také na Dubai Bling a My Unorthodox Life. Fashion inspiraci najdete i v seriálech Emily in Paris nebo Dynasty.

  Zdroj: Netflix, Instagram, YouTube

  Foto:Chanel

  Životní styl na vlně High Fashion

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.