More

  Nejzámožnější lidé světa vědí, že naplněný život netvoří pouze zdraví a šťastné vztahy. Stejně důležité jsou i zážitky a luxusní životní styl, což nepochybně ovlivňuje High Fashion. Pojďte se inspirovat několika jednoduchými tipy, které vás přesvědčí o tom, že elegantní existence není pouze zbytečný luxus pro hrstku vyvolených.

  Domov, který odráží osobnost majitele

  Rozhlédněte se kolem sebe a uvědomte si, zda váš domov vyzařuje to, co skutečně chcete. Pokud chcete žít na vlně High Fashion, obklopte se nejlepšími materiály a doplňte je o luxusní prvky, jako je vysoce kvalitní nábytek, čerstvé květiny, stylové osvětlení nebo tropická výzdoba, aby váš domov působil výjimečně. Myslete ale také na to, že vytváříte místo, kde se potřebujete cítit pohodlně a komfortně. Na podrobné tipy, jak ze svého domova udělat snové království, se můžete podívat tady.

  TIP: Vytvořte dokonale promyšlený prostor v minimalistickém stylu doplněný o luxusní umělecké kousky. Tohle nikdy nebude old fashion.

  TIP: Tyler Shields je fotograf, jehož díla na své stěně ocení každý fashion lover.

  Cestování spojené s pohádkovým odpočinkem

  Zkuste alespoň jednou za rok cestovat. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak uniknout každodennímu stresu. Poznávání úchvatných míst planety vám dodá nový náboj. Pokud se navíc ubytujete v luxusním hotelu, kde vás budou hýčkat, vrátíte se svěží a inspirovaní.

  Přepychové zážitky

  V průběhu roku pravidelně investujte do zážitků. Vše nové, co osobně zažijete nebo okusíte, se vryje do vaší paměti a oživí každodenní stereotyp. Intenzivní zážitky vydrží déle a poskytnou více vzpomínek než nový šperk.

  TIP: Zážitky střídejte. Návštěvu michelinské restaurace či ochutnávku vín můžete proložit koncertem nebo adrenalinovými sporty.

  Tělesná schránka ve skvělé kondici

  Špatný pocit ze skrývání nedokonalé pleti, zničených vlasů nebo kilogramů navíc nepřebije ani Birkinka na vašem zápěstí. Proto sportujte a hýčkejte se luxusními produkty péče o pleť i vlasy. Cvičením vyplavíte endorfiny, díky tomu se budete cítit skvěle.

  TIP: Ozvlášněte jsou každodenní skin care rutinu masážními pomůckami gua sha a jade roller.

  TIP: Udělejte vše proto, aby vás cvičení bavilo. Luxusní cvičební nářadí nebo slušivé kousky oblečení dřinu dokáží zpříjemnit.

  High Fashion Lifestyle inspo

  Pokud chcete nakouknout do života lidí, jejichž život High Fashion rozhodně ovlivňuje, Netflix přináší hned několik možností. Nejaktuálnější z nich je třetí řada reality show Bling Empire, ve které můžete vidět život nejbohatších Asijců a Američanů asijského původu žijících v USA. Hned v prvním dílu, společně s okázalým životním stylem a nejnovějšími módními trendy, spatříte šatnu, ve které se nachází 500 párů bot, modely High Fashion a neskutečná sbírka Birkinek včetně Birkin Himalaya. Pokud vás tento styl pořadů zajímá, můžete se podívat také na Dubai Bling a My Unorthodox Life. Fashion inspiraci najdete i v seriálech Emily in Paris nebo Dynasty.

  Zdroj: Netflix, Instagram, YouTube

  Foto:Chanel

  Životní styl na vlně High Fashion

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.