Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Nejzámožnější lidé světa vědí, že naplněný život netvoří pouze zdraví a šťastné vztahy. Stejně důležité jsou i zážitky a luxusní životní styl, což nepochybně ovlivňuje High Fashion. Pojďte se inspirovat několika jednoduchými tipy, které vás přesvědčí o tom, že elegantní existence není pouze zbytečný luxus pro hrstku vyvolených.

  Domov, který odráží osobnost majitele

  Rozhlédněte se kolem sebe a uvědomte si, zda váš domov vyzařuje to, co skutečně chcete. Pokud chcete žít na vlně High Fashion, obklopte se nejlepšími materiály a doplňte je o luxusní prvky, jako je vysoce kvalitní nábytek, čerstvé květiny, stylové osvětlení nebo tropická výzdoba, aby váš domov působil výjimečně. Myslete ale také na to, že vytváříte místo, kde se potřebujete cítit pohodlně a komfortně. Na podrobné tipy, jak ze svého domova udělat snové království, se můžete podívat tady.

  TIP: Vytvořte dokonale promyšlený prostor v minimalistickém stylu doplněný o luxusní umělecké kousky. Tohle nikdy nebude old fashion.

  TIP: Tyler Shields je fotograf, jehož díla na své stěně ocení každý fashion lover.

  Cestování spojené s pohádkovým odpočinkem

  Zkuste alespoň jednou za rok cestovat. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak uniknout každodennímu stresu. Poznávání úchvatných míst planety vám dodá nový náboj. Pokud se navíc ubytujete v luxusním hotelu, kde vás budou hýčkat, vrátíte se svěží a inspirovaní.

  Přepychové zážitky

  V průběhu roku pravidelně investujte do zážitků. Vše nové, co osobně zažijete nebo okusíte, se vryje do vaší paměti a oživí každodenní stereotyp. Intenzivní zážitky vydrží déle a poskytnou více vzpomínek než nový šperk.

  TIP: Zážitky střídejte. Návštěvu michelinské restaurace či ochutnávku vín můžete proložit koncertem nebo adrenalinovými sporty.

  Tělesná schránka ve skvělé kondici

  Špatný pocit ze skrývání nedokonalé pleti, zničených vlasů nebo kilogramů navíc nepřebije ani Birkinka na vašem zápěstí. Proto sportujte a hýčkejte se luxusními produkty péče o pleť i vlasy. Cvičením vyplavíte endorfiny, díky tomu se budete cítit skvěle.

  TIP: Ozvlášněte jsou každodenní skin care rutinu masážními pomůckami gua sha a jade roller.

  TIP: Udělejte vše proto, aby vás cvičení bavilo. Luxusní cvičební nářadí nebo slušivé kousky oblečení dřinu dokáží zpříjemnit.

  High Fashion Lifestyle inspo

  Pokud chcete nakouknout do života lidí, jejichž život High Fashion rozhodně ovlivňuje, Netflix přináší hned několik možností. Nejaktuálnější z nich je třetí řada reality show Bling Empire, ve které můžete vidět život nejbohatších Asijců a Američanů asijského původu žijících v USA. Hned v prvním dílu, společně s okázalým životním stylem a nejnovějšími módními trendy, spatříte šatnu, ve které se nachází 500 párů bot, modely High Fashion a neskutečná sbírka Birkinek včetně Birkin Himalaya. Pokud vás tento styl pořadů zajímá, můžete se podívat také na Dubai Bling a My Unorthodox Life. Fashion inspiraci najdete i v seriálech Emily in Paris nebo Dynasty.

  Zdroj: Netflix, Instagram, YouTube

  Foto:Chanel

  Životní styl na vlně High Fashion

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.