Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Jistě vám neunikl předvánoční release třetí série Emily in Paris. Pokud jste, stejně jako my, doslova odvaření z outfitů hlavní hrdinky, máme pro vás inspiraci na designérské kousky, které vypadají, jako by ji vypadly rovnou z šatníku.

  Emily in Paris je netflixový seriál od režiséra kultovního Sexu ve městě. Snad nejvíce oblíbená série všech tredsetterů a fashion loverů. Chcete-li se tedy u Emily inspirovat, jste tu na správném místě.

  Jestli se Emily něčeho nebojí, tak jsou to barvy…

  Růžová ale klidně i neonově zelená. Emily má v šatníku celou paletu barev. Pro někoho možná příliš, ale věřte, že jak jednou barevné kompozice okusíte, už se nikdy nevrátíte zpět.

  Pokud nám měl seriál kromě dějové linky něco předat, byl to fakt, že není nutné se bát barev. Objevte s námi sami sebe v jiné barevné škále, než se momentálně nacházíte!

  Letos válelo Valentino

  Kreativní ředitel Pierpaolo Piiccioli zahalil celé Valentino do barvy s názvem Pink PP. Sytý růžový odstín nabral na obrátkách hlavně díky Zendaye, tváři celé kampaně.

  Foto: Valentino

  Chanel jako klíčový prvek

  Už z názvu seriálu vyplývá, že se děj odehrává v Paříži. Proto je módní dům Chanel naprostým odrazem módní seriálové scény. Vypadá to, že se bez ikonického Chanel kostýmku nikdy neobejdete. Střihy i barvy záleží pouze na vašem vkusu. Jednoduše si ho pořiďte. Kromě investice budete vypadat chic a nezkazíte nikdy nic. Jako první ho vynesla sama Coco a naposled se vynese s koncem světa.

  Foto: Chanel

  Zelená od Bottegy

  Co bychom si počali bez italské Bottegy? To opravdu nevíme. Jejich ikonická zelená vám také nesmí chybět. V této barvě najdeme kabelky, boty i sekci ready to wear. Odstínů najdeme více, proto si vyberete i vy.

  Foto: Bottega Veneta

  Dokonalost se skrývá v doplňcích

  Dotáhnout outfit k úplnému vrcholu lze jen pomocí doplňků. Těmi se celý seriál přímo hemží. Proto se nebojte sáhnout především po barevných šátcích. Můžete je připevnit ke kabelce, ovázat kolem krku, nebo zakomponovat do účesu. U takřka každého designéra nějaký stylový šátek najdete, výběr vám ale ulehčíme a přidáváme pár stylovek z této sezóny. A to hlavně od Prady, protože vypadají jakoby tvůrcům seriálu vypadly z připravené šatny.

  TikTokový hit

  Pokud jsme vám stále tajemství #emilyinparisoutfits nepřiblížili, můžete se inspirovat na všech sociálních sítích s tímto hastagem. Na závěr: všechny outfity jsou plné barev, jejich kombinací a k sobě se hodících odstínů. Nezapomeňte na stylové doplňky a za zkoušku stojí i #doublebag.

  @valeria.lipovetsky

  Reply to @naislisboa my spin on #EmilyInParis outfits ✨ #fashiontok

  ♬ La vie en rose – Zaz

  Zdroj: Valentino, Chanel, Prada, TikTok

  Emily in Paris je zpět! A s ní další look book skvělých outfitů

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.