More

  Jistě vám neunikl předvánoční release třetí série Emily in Paris. Pokud jste, stejně jako my, doslova odvaření z outfitů hlavní hrdinky, máme pro vás inspiraci na designérské kousky, které vypadají, jako by ji vypadly rovnou z šatníku.

  Emily in Paris je netflixový seriál od režiséra kultovního Sexu ve městě. Snad nejvíce oblíbená série všech tredsetterů a fashion loverů. Chcete-li se tedy u Emily inspirovat, jste tu na správném místě.

  Jestli se Emily něčeho nebojí, tak jsou to barvy…

  Růžová ale klidně i neonově zelená. Emily má v šatníku celou paletu barev. Pro někoho možná příliš, ale věřte, že jak jednou barevné kompozice okusíte, už se nikdy nevrátíte zpět.

  Pokud nám měl seriál kromě dějové linky něco předat, byl to fakt, že není nutné se bát barev. Objevte s námi sami sebe v jiné barevné škále, než se momentálně nacházíte!

  Letos válelo Valentino

  Kreativní ředitel Pierpaolo Piiccioli zahalil celé Valentino do barvy s názvem Pink PP. Sytý růžový odstín nabral na obrátkách hlavně díky Zendaye, tváři celé kampaně.

  Foto: Valentino

  Chanel jako klíčový prvek

  Už z názvu seriálu vyplývá, že se děj odehrává v Paříži. Proto je módní dům Chanel naprostým odrazem módní seriálové scény. Vypadá to, že se bez ikonického Chanel kostýmku nikdy neobejdete. Střihy i barvy záleží pouze na vašem vkusu. Jednoduše si ho pořiďte. Kromě investice budete vypadat chic a nezkazíte nikdy nic. Jako první ho vynesla sama Coco a naposled se vynese s koncem světa.

  Foto: Chanel

  Zelená od Bottegy

  Co bychom si počali bez italské Bottegy? To opravdu nevíme. Jejich ikonická zelená vám také nesmí chybět. V této barvě najdeme kabelky, boty i sekci ready to wear. Odstínů najdeme více, proto si vyberete i vy.

  Foto: Bottega Veneta

  Dokonalost se skrývá v doplňcích

  Dotáhnout outfit k úplnému vrcholu lze jen pomocí doplňků. Těmi se celý seriál přímo hemží. Proto se nebojte sáhnout především po barevných šátcích. Můžete je připevnit ke kabelce, ovázat kolem krku, nebo zakomponovat do účesu. U takřka každého designéra nějaký stylový šátek najdete, výběr vám ale ulehčíme a přidáváme pár stylovek z této sezóny. A to hlavně od Prady, protože vypadají jakoby tvůrcům seriálu vypadly z připravené šatny.

  TikTokový hit

  Pokud jsme vám stále tajemství #emilyinparisoutfits nepřiblížili, můžete se inspirovat na všech sociálních sítích s tímto hastagem. Na závěr: všechny outfity jsou plné barev, jejich kombinací a k sobě se hodících odstínů. Nezapomeňte na stylové doplňky a za zkoušku stojí i #doublebag.

  @valeria.lipovetsky

  Reply to @naislisboa my spin on #EmilyInParis outfits ✨ #fashiontok

  ♬ La vie en rose – Zaz

  Zdroj: Valentino, Chanel, Prada, TikTok

  Emily in Paris je zpět! A s ní další look book skvělých outfitů

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.