Jistě vám neunikl předvánoční release třetí série Emily in Paris. Pokud jste, stejně jako my, doslova odvaření z outfitů hlavní hrdinky, máme pro vás inspiraci na designérské kousky, které vypadají, jako by ji vypadly rovnou z šatníku.

Emily in Paris je netflixový seriál od režiséra kultovního Sexu ve městě. Snad nejvíce oblíbená série všech tredsetterů a fashion loverů. Chcete-li se tedy u Emily inspirovat, jste tu na správném místě.

Jestli se Emily něčeho nebojí, tak jsou to barvy…

Růžová ale klidně i neonově zelená. Emily má v šatníku celou paletu barev. Pro někoho možná příliš, ale věřte, že jak jednou barevné kompozice okusíte, už se nikdy nevrátíte zpět.

Pokud nám měl seriál kromě dějové linky něco předat, byl to fakt, že není nutné se bát barev. Objevte s námi sami sebe v jiné barevné škále, než se momentálně nacházíte!

Letos válelo Valentino

Kreativní ředitel Pierpaolo Piiccioli zahalil celé Valentino do barvy s názvem Pink PP. Sytý růžový odstín nabral na obrátkách hlavně díky Zendaye, tváři celé kampaně.

Foto: Valentino

Chanel jako klíčový prvek

Už z názvu seriálu vyplývá, že se děj odehrává v Paříži. Proto je módní dům Chanel naprostým odrazem módní seriálové scény. Vypadá to, že se bez ikonického Chanel kostýmku nikdy neobejdete. Střihy i barvy záleží pouze na vašem vkusu. Jednoduše si ho pořiďte. Kromě investice budete vypadat chic a nezkazíte nikdy nic. Jako první ho vynesla sama Coco a naposled se vynese s koncem světa.

Foto: Chanel

Zelená od Bottegy

Co bychom si počali bez italské Bottegy? To opravdu nevíme. Jejich ikonická zelená vám také nesmí chybět. V této barvě najdeme kabelky, boty i sekci ready to wear. Odstínů najdeme více, proto si vyberete i vy.

Foto: Bottega Veneta

Dokonalost se skrývá v doplňcích

Dotáhnout outfit k úplnému vrcholu lze jen pomocí doplňků. Těmi se celý seriál přímo hemží. Proto se nebojte sáhnout především po barevných šátcích. Můžete je připevnit ke kabelce, ovázat kolem krku, nebo zakomponovat do účesu. U takřka každého designéra nějaký stylový šátek najdete, výběr vám ale ulehčíme a přidáváme pár stylovek z této sezóny. A to hlavně od Prady, protože vypadají jakoby tvůrcům seriálu vypadly z připravené šatny.

TikTokový hit

Pokud jsme vám stále tajemství #emilyinparisoutfits nepřiblížili, můžete se inspirovat na všech sociálních sítích s tímto hastagem. Na závěr: všechny outfity jsou plné barev, jejich kombinací a k sobě se hodících odstínů. Nezapomeňte na stylové doplňky a za zkoušku stojí i #doublebag.

@valeria.lipovetsky

Reply to @naislisboa my spin on #EmilyInParis outfits ✨ #fashiontok

♬ La vie en rose – Zaz

Zdroj: Valentino, Chanel, Prada, TikTok

Emily in Paris je zpět! A s ní další look book skvělých outfitů

Před inflací utíkají lidé do obchodů. Nakupování vnímají jako terapii

Procházení se po obchodech, hledání nejvýhodnější ceny a ulovení posledního kousku. Přesně k takovým aktivitám se snaží lidé utíkat ve stresujících obdobích. K nakupování se proto obrátili také při stále trvající inflaci. Ukázala to studie platformy Klaviyo.

Zapomeňte na bad hair day. Stylové klobouky vše vyřeší za vás

Máte pocit, že vašemu stylu něco chybí? Zkuste ho osvěžit kloboukem! Klobouky a pokrývky hlavy nejsou jen praktické, ale mohou být také zábavným způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a rozšířit své módní hranice. Pokud si myslíte, že vám klobouky ani jiné pokrývky hlavy nesedí, jste na omylu, netušíte jak jednoduché je najít ten správný. Vydejte se s námi na cestu k neuvěřitelnému stylu!