Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Trend, který podpoří vaší kreativitu a zároveň je úžasně praktický, odstartoval v roce 2019 Chanel. Dnes ho následují italské módní domy Fendi nebo Bottega Veneta. „Double bags“ se nesly také na přehlídkách Prada a Jacquemus. Proto směle provětrejte dvě kabelky a zároveň lépe zorganizujte jejich obsah. Máte skvělou možnost pohrát si s mixováním barev a velikostí. Vyhněte se velkým „shopperkám“. Raději sáhněte po stejném designu v různých velikostech.

  Video: Chanel

  „Double bag“ byla k vidění na mole Bottega Veneta pro nadcházející sezónu SS23. Kombinace kůže a plátna vystihuje šmrnc italské značky.

  Video: Bottega Veneta

  Na velikosti záleží

  U barev si pohlídejte stejné, například pastelové tóny. Klasickou trefou je pak černobílá kombinace. Základní heslo zní: jedna malá, druhá větší.

  Vedle nešlápnete ani s dvěma totožnými modely, včetně barev.

  Modelka Linda Evangelista ukázala dvojitou stříbrnou krásu – k příležitosti pětadvacátého výročí Baguette od Fendi, čímž přispěla k návratu trendu „double bags“.

  Zdroj: Instagram, YouTube

  Více je někdy lépe! Takhle se nosí „double bag“

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.