Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Nastává čas vánočních (seznamů) přání a v redakci jsme se rozhodli odhodit profesionální masky a nahlédnout pod stromeček plný osobních tužeb. Samozřejmě, že i my, kteří se snažíme přinést vášnivé články o módě nebo designu, máme své malé slabosti. Doufáme tedy, že náš redakční vánoční wishlist je stejně inspirativní a rozmanitý jako náš obsah.

  Kateřina a Bottega Veneta

  Naší editorce Kateřině neunikne žádný trend. Ačkoliv je doma ve světě slov a vysokých škol, její srdce bije pro vysokou módu. Obroučky Bottega Veneta jsou tedy na jejím wishlistu úplně nahoře. Učení je pro ni očividně stejně důležité jako styl. Nebo jen potřebuje něco, co udrží vlasy z obličeje při procházení nekonečných zdrojů informací.

  Foto: Bottega Veneta

  Marek a Balenciaga

  Noční vlk a věčný hledač módních trendů si do svého seznamu přidal teplou bundu od Balenciaga. Jak říká: „Život je party a já jsem vždycky pozván.“ A protože ty nejlepší party se často konají venku, chce být připraven, stylově i termicky.

  Foto: Balenciaga

  Ema a Jacquemus

  Naše estetická královna Ema nemůže žít bez designových kousků. Tento rok je její zrak upřen na šálu Jacquemus. Ve světě, kde je každý outfit důležitý a každý Instagramový post hodnocen všemi sledujícími, Ema ví, že šála je ten správný doplněk k jejímu osobnímu brandu.

  Foto: Jacquemus

  Denisa a Pangaia

  Hlavní strážkyně pohodlí sní o teplákové soupravě od Pangaia. Proč? Protože co může být lepší než psát články v objetí udržitelného a současně stylového pohodlí. Myslíme si, že Denisa doufá, že pokud ji pod stromečkem najde, bude mít konečně důvod vyměnit pyžamo za něco… No, řekněme stejně pohodlného, ale o něco víc trendy.

  Foto: Pangaia

  Tereza a Louis Vuitton

  Tereza, známá svou touhou po nových vůních, přidala na svůj seznam nejnovější parfém Louis Vuitton – Myriad. Možná to je její způsob, jak přinést trochu více luxusu do redakčního shonu a dát každému kolem sebe najevo, že má nejen skvělý vkus, ale i nos.

  Foto: Louis Vuitton

  Kristýna a Bang a Olufsen

  Kristýna, naše cestovatelka s notebookem vždy připraveným na psaní, se těší na cestu na Bali. Jediné, co jí chybí k dokonalosti jsou sluchátka Bang & Olufsen. Možná aby zablokovala křik dětí z vedlejších sedadel nebo jen aby si poslechla své oblíbené podcasty s křišťálově čistým zvukem.

  Foto: Bang a Olufsen

  Renata a Yves Saint Laurent

  A nakonec naše šéfredaktorka, žena, která drží všechna tato vlákna pohromadě, si přeje hlavně klid. Ovšem o nic menší radost jí udělají i ikonické lodičky Yves Saint Laurent. Protože když vedete partu kreativních duší, musíte to dělat s grácií. A co by vám mohlo dodat více elegance než tyto dokonalé krásky?

  Foto: Yves Saint Laurent

  Protože věříme v zázraky, myslíme si, že naše neskromná přání budou vyslyšena. A pokud jste díky nám objevili dokonalý nápad na vánoční dárek, pamatujte, že sdílená radost je dvojnásobná radost.

  Vánoční wishlist redakce: Ježíškovi napíšeme o obroučky Bottega Veneta i podpatky YSL

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.