Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Silvestr, ideální čas nechat všechny staré návyky za sebou, popustit uzdu fantazii a zazářit s něčím nevídaným. Pojďte se podívat na tipy, jak ozvláštnit vaše líčení a účes na New Year’s Eve party podle nejnovějších trendů.

  Líčení

  Glow, glow, glow

  Glowy look v líčení momentálně dominuje. Matný finish vytvořený pomocí těžkého make-upu a vrstvy pudru je jednoduše out. Základem, nejen pro letošní silvestr, je fresh glowy look. Jak jej vytvořit? Naneste pouze lehký make-up a highlighter. V případně potřeby můžete použít také korektor. Místo bronzeru použijte tvářenku, trendy je winter blush.

  TIP: Nezapomeňte na fixing spray, který udělá práci za množství pudru.

  @alissajanay1 My favorite glowy makeup look that is super quick and always turns out good! 🥰💕 #glowymakeup #freshmakeup #cleanmakeuplook ♬ original sound – Alissajanay

  Cool toned eyeshadow

  Silvestr bývá často spojován se zlatou barvou, kterou jistě nic nezkazíte. Proč ale neexperimentovat s něčím méně obvyklým? Tuto zimu světu vládnou studené barvy, zejména modrá, fialová a stříbrná. Nic se také k mrazivým měsícům roku nehodí více. Pokud chcete zaujmout, odložte pro tento večer klasiku a vykročte novému roku vstříc s novým barevným trendem.

  TIP: Stíny ve studených barvách bývají obecně více náročné na výrobu. Při jejich výběru si proto dávejte pozor na kvalitu.

  TIP: Pokud chcete své party líčení posunout ještě o úroveň výše, vytvořte si uhrančivé oči technikou „cut crease“.

  Kamínky

  Třpytky a lesk k silvestru, i k celé aktuální sezóně, neodmyslitelně patří. Jestli jste si s nimi ještě nepohráli a chtěli byste to zkusit, máte ideální příležitost. Kamínky můžete použít při líčení očí, extravagantní look vytvoříte s kamínky na rtech nebo na obočí.

  Výrazná rtěnka

  Pokud nejste zrovna fanoušky výrazných očních stínů, ale přesto byste rádi svůj make-up ozvláštnili, výrazná rtěnka je to pravé. Kromě šarlatové klasiky můžete použít korálově červenou nebo vínovou. Podrobnější tipy ohledně nejžhavějších odstínů najdete tady.

  TIP: Použitím kvalitního dlouhotrvajícího produktu si ušetříte starosti o časté úpravy líčení a nebudete zanechávat stopy na sklenicích.

  Foto: Dolce & Gabbana

  Foto: Dolce & Gabbana

  Hair styles

  Slick bun

  Jestliže byl pro rok 2022 nějaký účes opravdu iconic, byl to slick bun. S tímto uhlazeným drdolem jsme spatřili mnoho hvězd, snad nejvíce si jej oblíbily Bella Hadid a Hailey Bieber. Populární je zejména díky své nenáročnosti a vzhledem k tomu, že jeho oblíbenost stále roste, můžeme předpokládat, že nás neopustí ani v následujícím roce.

  TIP: Když použijete více gelu/laku na vlasy, účes vydrží téměř vše a bude přitom vypadat stále dobře.

  @jamievanslooten my favorite hairstyle of 2022 #gatekeep #gatekeeping #nogatekeeping #hair #hairtok #slickback #slickbackbun #slickbackbuntutorial #slickbackhair #slickbackponytail @Dae Hair ♬ original sound – jamie

  Messy bun

  Když slick bun není úplně váš šálek kávy a dáváte přednost spíše přirozenému looku, vsaďte na messy bun. Jeho vytvoření dosáhnete sepnutím vlasů do drdolu a vytažení pár předních pramínků. Inspirovat se můžete například u Kylie Jenner nebo Lily Collins.

  TIP: Ani u tohoto účesu nezapomínejte na fixaci pomocí laku na vlasy, aby se nerozpadl.

  Hair accessories

  Svou korunu krásy můžete ozvláštnit i bez vytváření účesu. Stačí zvolit některý z trendy doplňků. Pro jednoduchý a elegantní look jsou vhodné sponky. Pokud byste rádi něco výraznějšího, můžete sáhnout po čelence jakékoliv velikosti. Chybu neuděláte ani s mašlí do vlasů. Kromě estetické stránky mají navíc veškeré tyto ozdoby tu výhodu, že vám podrží vlasy na místě.

  Foto: Prada

  Zdroj: TikTok, Instagram, Prada

  Ovládněte letošní New Year’s Eve party

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.