Silvestr, ideální čas nechat všechny staré návyky za sebou, popustit uzdu fantazii a zazářit s něčím nevídaným. Pojďte se podívat na tipy, jak ozvláštnit vaše líčení a účes na New Year’s Eve party podle nejnovějších trendů.

Líčení

Glow, glow, glow

Glowy look v líčení momentálně dominuje. Matný finish vytvořený pomocí těžkého make-upu a vrstvy pudru je jednoduše out. Základem, nejen pro letošní silvestr, je fresh glowy look. Jak jej vytvořit? Naneste pouze lehký make-up a highlighter. V případně potřeby můžete použít také korektor. Místo bronzeru použijte tvářenku, trendy je winter blush.

TIP: Nezapomeňte na fixing spray, který udělá práci za množství pudru.

@alissajanay1 My favorite glowy makeup look that is super quick and always turns out good! 🥰💕 #glowymakeup #freshmakeup #cleanmakeuplook ♬ original sound – Alissajanay

Cool toned eyeshadow

Silvestr bývá často spojován se zlatou barvou, kterou jistě nic nezkazíte. Proč ale neexperimentovat s něčím méně obvyklým? Tuto zimu světu vládnou studené barvy, zejména modrá, fialová a stříbrná. Nic se také k mrazivým měsícům roku nehodí více. Pokud chcete zaujmout, odložte pro tento večer klasiku a vykročte novému roku vstříc s novým barevným trendem.

TIP: Stíny ve studených barvách bývají obecně více náročné na výrobu. Při jejich výběru si proto dávejte pozor na kvalitu.

TIP: Pokud chcete své party líčení posunout ještě o úroveň výše, vytvořte si uhrančivé oči technikou „cut crease“.

Kamínky

Třpytky a lesk k silvestru, i k celé aktuální sezóně, neodmyslitelně patří. Jestli jste si s nimi ještě nepohráli a chtěli byste to zkusit, máte ideální příležitost. Kamínky můžete použít při líčení očí, extravagantní look vytvoříte s kamínky na rtech nebo na obočí.

Výrazná rtěnka

Pokud nejste zrovna fanoušky výrazných očních stínů, ale přesto byste rádi svůj make-up ozvláštnili, výrazná rtěnka je to pravé. Kromě šarlatové klasiky můžete použít korálově červenou nebo vínovou. Podrobnější tipy ohledně nejžhavějších odstínů najdete tady.

TIP: Použitím kvalitního dlouhotrvajícího produktu si ušetříte starosti o časté úpravy líčení a nebudete zanechávat stopy na sklenicích.

Foto: Dolce & Gabbana

Foto: Dolce & Gabbana

Hair styles

Slick bun

Jestliže byl pro rok 2022 nějaký účes opravdu iconic, byl to slick bun. S tímto uhlazeným drdolem jsme spatřili mnoho hvězd, snad nejvíce si jej oblíbily Bella Hadid a Hailey Bieber. Populární je zejména díky své nenáročnosti a vzhledem k tomu, že jeho oblíbenost stále roste, můžeme předpokládat, že nás neopustí ani v následujícím roce.

TIP: Když použijete více gelu/laku na vlasy, účes vydrží téměř vše a bude přitom vypadat stále dobře.

@jamievanslooten my favorite hairstyle of 2022 #gatekeep #gatekeeping #nogatekeeping #hair #hairtok #slickback #slickbackbun #slickbackbuntutorial #slickbackhair #slickbackponytail @Dae Hair ♬ original sound – jamie

Messy bun

Když slick bun není úplně váš šálek kávy a dáváte přednost spíše přirozenému looku, vsaďte na messy bun. Jeho vytvoření dosáhnete sepnutím vlasů do drdolu a vytažení pár předních pramínků. Inspirovat se můžete například u Kylie Jenner nebo Lily Collins.

TIP: Ani u tohoto účesu nezapomínejte na fixaci pomocí laku na vlasy, aby se nerozpadl.

Hair accessories

Svou korunu krásy můžete ozvláštnit i bez vytváření účesu. Stačí zvolit některý z trendy doplňků. Pro jednoduchý a elegantní look jsou vhodné sponky. Pokud byste rádi něco výraznějšího, můžete sáhnout po čelence jakékoliv velikosti. Chybu neuděláte ani s mašlí do vlasů. Kromě estetické stránky mají navíc veškeré tyto ozdoby tu výhodu, že vám podrží vlasy na místě.

Foto: Prada

Zdroj: TikTok, Instagram, Prada

Ovládněte letošní New Year’s Eve party