More

  Silvestr, ideální čas nechat všechny staré návyky za sebou, popustit uzdu fantazii a zazářit s něčím nevídaným. Pojďte se podívat na tipy, jak ozvláštnit vaše líčení a účes na New Year’s Eve party podle nejnovějších trendů.

  Líčení

  Glow, glow, glow

  Glowy look v líčení momentálně dominuje. Matný finish vytvořený pomocí těžkého make-upu a vrstvy pudru je jednoduše out. Základem, nejen pro letošní silvestr, je fresh glowy look. Jak jej vytvořit? Naneste pouze lehký make-up a highlighter. V případně potřeby můžete použít také korektor. Místo bronzeru použijte tvářenku, trendy je winter blush.

  TIP: Nezapomeňte na fixing spray, který udělá práci za množství pudru.

  @alissajanay1 My favorite glowy makeup look that is super quick and always turns out good! 🥰💕 #glowymakeup #freshmakeup #cleanmakeuplook ♬ original sound – Alissajanay

  Cool toned eyeshadow

  Silvestr bývá často spojován se zlatou barvou, kterou jistě nic nezkazíte. Proč ale neexperimentovat s něčím méně obvyklým? Tuto zimu světu vládnou studené barvy, zejména modrá, fialová a stříbrná. Nic se také k mrazivým měsícům roku nehodí více. Pokud chcete zaujmout, odložte pro tento večer klasiku a vykročte novému roku vstříc s novým barevným trendem.

  TIP: Stíny ve studených barvách bývají obecně více náročné na výrobu. Při jejich výběru si proto dávejte pozor na kvalitu.

  TIP: Pokud chcete své party líčení posunout ještě o úroveň výše, vytvořte si uhrančivé oči technikou „cut crease“.

  Kamínky

  Třpytky a lesk k silvestru, i k celé aktuální sezóně, neodmyslitelně patří. Jestli jste si s nimi ještě nepohráli a chtěli byste to zkusit, máte ideální příležitost. Kamínky můžete použít při líčení očí, extravagantní look vytvoříte s kamínky na rtech nebo na obočí.

  Výrazná rtěnka

  Pokud nejste zrovna fanoušky výrazných očních stínů, ale přesto byste rádi svůj make-up ozvláštnili, výrazná rtěnka je to pravé. Kromě šarlatové klasiky můžete použít korálově červenou nebo vínovou. Podrobnější tipy ohledně nejžhavějších odstínů najdete tady.

  TIP: Použitím kvalitního dlouhotrvajícího produktu si ušetříte starosti o časté úpravy líčení a nebudete zanechávat stopy na sklenicích.

  Foto: Dolce & Gabbana

  Foto: Dolce & Gabbana

  Hair styles

  Slick bun

  Jestliže byl pro rok 2022 nějaký účes opravdu iconic, byl to slick bun. S tímto uhlazeným drdolem jsme spatřili mnoho hvězd, snad nejvíce si jej oblíbily Bella Hadid a Hailey Bieber. Populární je zejména díky své nenáročnosti a vzhledem k tomu, že jeho oblíbenost stále roste, můžeme předpokládat, že nás neopustí ani v následujícím roce.

  TIP: Když použijete více gelu/laku na vlasy, účes vydrží téměř vše a bude přitom vypadat stále dobře.

  @jamievanslooten my favorite hairstyle of 2022 #gatekeep #gatekeeping #nogatekeeping #hair #hairtok #slickback #slickbackbun #slickbackbuntutorial #slickbackhair #slickbackponytail @Dae Hair ♬ original sound – jamie

  Messy bun

  Když slick bun není úplně váš šálek kávy a dáváte přednost spíše přirozenému looku, vsaďte na messy bun. Jeho vytvoření dosáhnete sepnutím vlasů do drdolu a vytažení pár předních pramínků. Inspirovat se můžete například u Kylie Jenner nebo Lily Collins.

  TIP: Ani u tohoto účesu nezapomínejte na fixaci pomocí laku na vlasy, aby se nerozpadl.

  Hair accessories

  Svou korunu krásy můžete ozvláštnit i bez vytváření účesu. Stačí zvolit některý z trendy doplňků. Pro jednoduchý a elegantní look jsou vhodné sponky. Pokud byste rádi něco výraznějšího, můžete sáhnout po čelence jakékoliv velikosti. Chybu neuděláte ani s mašlí do vlasů. Kromě estetické stránky mají navíc veškeré tyto ozdoby tu výhodu, že vám podrží vlasy na místě.

  Foto: Prada

  Zdroj: TikTok, Instagram, Prada

  Ovládněte letošní New Year’s Eve party

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.