More

  Oční stíny a kočičí linka jsou evergreenem pro párty líčení. O úroveň výše je výrazné konturování očí technikou „cut crease“.

  V doslovném překladu znamená vykrojení oblouku – v tomto případě v ohybu horního očního víčka. To je prosvětlené korektorem a směrem k obočí dramatický pohled podporuje tmavé stínování. Úchvatného efektu docílíte s třpytivými očními stíny nebo metalickými glitry. Dodáte tak vašim očím jiskrnou záři a zároveň tajemnou hloubku.

  Zdroj: Pinterest

  Líčení v tomto stylu si oblíbily jak známé osobnosti, jako je Kate Moss nebo Olivia Wilde, tak beauty umělkyně na sociálních sítích, které po zadání #glittercutcrease hýří neuvěřitelnými barevnými kombinacemi. Prim však hraje hvězdný třpyt tvořený glitry.

  KNOW HOW:

  – Naneste podkladovou bázi na obličej a dolní i horní oční víčka.
  – Pokračujte barevným očním stínem v oblouku očního víčka, od vnitřního koutku k vnějšímu, až k nadočnicovému oblouku. Stín rozetřete do ztracena.

  TIP: Krásně vypadá, když směrem k obočí dostínujete světlejší barvou.

  – Natřete a vklepejte korektor nebo tekutý oční stín v tělové barvě na plochu horního očního víčka a zakončete ostrou konturou na jeho vrcholu.

  TIP: Plochým kulatým štětečkem naneste korektor nejdříve na okraj horního víčka a poté zvedněte pohled směrem vzhůru. Korektor se vám obtiskne v horní části víčka a pomůže vám najít hranici pro vykreslení linie „cut crease“.

  – Kontrastní barevný přechod ve vnějších očních koutcích rozmažte tmavším stínem.
  – Na světlou plochu horního víčka naneste třpytivé oční stíny, třpytivý pigment nebo metalické glitry.
  – Doplňte poctivou vrstvou řasenky nebo aplikujte umělé řasy.
  – Můžete finišovat černou oční linkou a vystínovat i spodní oční víčko.
  – Oči hrají hlavní roli, takže make-up rtů zvolte decentnější.

  WOW!

  @sherreemorris Would you wear bottom lashes ? #glittercutcrease ♬ original sound – Ian Asher
  @sherreemorris ✨ I strongly recommend no lash extensions when making a makeup appointment* ✨ #makeuphack #glittercutcrease ♬ need to know x goosebumps longer version DJ Lilli – DJ LILLI

  Zdroj: TikTok

  Uhrančivé oči pro slavnostní příležitosti vám zajistí „cut crease“ make-up se zářivými třpytkami

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.