Oční stíny a kočičí linka jsou evergreenem pro párty líčení. O úroveň výše je výrazné konturování očí technikou „cut crease“.

V doslovném překladu znamená vykrojení oblouku – v tomto případě v ohybu horního očního víčka. To je prosvětlené korektorem a směrem k obočí dramatický pohled podporuje tmavé stínování. Úchvatného efektu docílíte s třpytivými očními stíny nebo metalickými glitry. Dodáte tak vašim očím jiskrnou záři a zároveň tajemnou hloubku.

Zdroj: Pinterest

Líčení v tomto stylu si oblíbily jak známé osobnosti, jako je Kate Moss nebo Olivia Wilde, tak beauty umělkyně na sociálních sítích, které po zadání #glittercutcrease hýří neuvěřitelnými barevnými kombinacemi. Prim však hraje hvězdný třpyt tvořený glitry.

KNOW HOW:

– Naneste podkladovou bázi na obličej a dolní i horní oční víčka.
– Pokračujte barevným očním stínem v oblouku očního víčka, od vnitřního koutku k vnějšímu, až k nadočnicovému oblouku. Stín rozetřete do ztracena.

TIP: Krásně vypadá, když směrem k obočí dostínujete světlejší barvou.

– Natřete a vklepejte korektor nebo tekutý oční stín v tělové barvě na plochu horního očního víčka a zakončete ostrou konturou na jeho vrcholu.

TIP: Plochým kulatým štětečkem naneste korektor nejdříve na okraj horního víčka a poté zvedněte pohled směrem vzhůru. Korektor se vám obtiskne v horní části víčka a pomůže vám najít hranici pro vykreslení linie „cut crease“.

– Kontrastní barevný přechod ve vnějších očních koutcích rozmažte tmavším stínem.
– Na světlou plochu horního víčka naneste třpytivé oční stíny, třpytivý pigment nebo metalické glitry.
– Doplňte poctivou vrstvou řasenky nebo aplikujte umělé řasy.
– Můžete finišovat černou oční linkou a vystínovat i spodní oční víčko.
– Oči hrají hlavní roli, takže make-up rtů zvolte decentnější.

WOW!

@sherreemorris Would you wear bottom lashes ? #glittercutcrease ♬ original sound – Ian Asher
@sherreemorris ✨ I strongly recommend no lash extensions when making a makeup appointment* ✨ #makeuphack #glittercutcrease ♬ need to know x goosebumps longer version DJ Lilli – DJ LILLI

Zdroj: TikTok

Uhrančivé oči pro slavnostní příležitosti vám zajistí „cut crease“ make-up se zářivými třpytkami

Karlie Kloss chce demokratizovat vysokou módu. Představila módní svět Fashion Klossette uvnitř Robloxu

Modelka Karlie Kloss se rozhodla sdílet své zážitky z módního průmyslu s celým světem. Nebo alespoň tím digitálním. Vytvořila totiž herní svět na platformě Roblox, který uživatelům umožní navrhovat, stylizovat i prodávat vlastní kousky. Chce tím učinit módu dostupnější.

Na scénu přichází Mediterranean design. Prozkoumejte nadčasový středomořský lifestyle

Vítejte na palubě průvodce po Středomoří. Hlavní členové posádky jsou fíkovníky, olivy, antické prvky a kulturní tradice. Mediterranean lifestyle má pestrou škálu různých odvětví. Od interiéru, přes vaření až po klasické odívaní. V posledních letech se těší stále větší oblibě. Pokud trendy budou plynout ve stejné rychlosti jako do teď, je možné, že mediterranean design bude nový minimalismus. Svědčí o tom častý návrat ke kulturním tradicím i designovým klasikám.