Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Oční stíny a kočičí linka jsou evergreenem pro párty líčení. O úroveň výše je výrazné konturování očí technikou „cut crease“.

  V doslovném překladu znamená vykrojení oblouku – v tomto případě v ohybu horního očního víčka. To je prosvětlené korektorem a směrem k obočí dramatický pohled podporuje tmavé stínování. Úchvatného efektu docílíte s třpytivými očními stíny nebo metalickými glitry. Dodáte tak vašim očím jiskrnou záři a zároveň tajemnou hloubku.

  Zdroj: Pinterest

  Líčení v tomto stylu si oblíbily jak známé osobnosti, jako je Kate Moss nebo Olivia Wilde, tak beauty umělkyně na sociálních sítích, které po zadání #glittercutcrease hýří neuvěřitelnými barevnými kombinacemi. Prim však hraje hvězdný třpyt tvořený glitry.

  KNOW HOW:

  – Naneste podkladovou bázi na obličej a dolní i horní oční víčka.
  – Pokračujte barevným očním stínem v oblouku očního víčka, od vnitřního koutku k vnějšímu, až k nadočnicovému oblouku. Stín rozetřete do ztracena.

  TIP: Krásně vypadá, když směrem k obočí dostínujete světlejší barvou.

  – Natřete a vklepejte korektor nebo tekutý oční stín v tělové barvě na plochu horního očního víčka a zakončete ostrou konturou na jeho vrcholu.

  TIP: Plochým kulatým štětečkem naneste korektor nejdříve na okraj horního víčka a poté zvedněte pohled směrem vzhůru. Korektor se vám obtiskne v horní části víčka a pomůže vám najít hranici pro vykreslení linie „cut crease“.

  – Kontrastní barevný přechod ve vnějších očních koutcích rozmažte tmavším stínem.
  – Na světlou plochu horního víčka naneste třpytivé oční stíny, třpytivý pigment nebo metalické glitry.
  – Doplňte poctivou vrstvou řasenky nebo aplikujte umělé řasy.
  – Můžete finišovat černou oční linkou a vystínovat i spodní oční víčko.
  – Oči hrají hlavní roli, takže make-up rtů zvolte decentnější.

  WOW!

  @sherreemorris Would you wear bottom lashes ? #glittercutcrease ♬ original sound – Ian Asher
  @sherreemorris ✨ I strongly recommend no lash extensions when making a makeup appointment* ✨ #makeuphack #glittercutcrease ♬ need to know x goosebumps longer version DJ Lilli – DJ LILLI

  Zdroj: TikTok

  Uhrančivé oči pro slavnostní příležitosti vám zajistí „cut crease“ make-up se zářivými třpytkami

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.