Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Odložte všechny červené rtěnky s růžovými podtóny, tuto sezónu je na vrcholu popularity klasická šarlatová, jako na přehlídce Tory Burch. Tento odstín nikdy nevyjde z módy, ale v letošní sezóně zaujal své místo mezi nejžhavějšími trendy. Šarlatová rtěnka vás zbaví nutnosti trávit čas plnohodnotným make-upem, sama o sobě bude stačit k zapamatovatelnému looku.

  Foto: Tory Burch

  Kromě zářivých odstínů je na seznamu trendů i minimalistický akt, který vynesly modelky na přehlídce Dolce & Gabbana. Vyberte si odstín doslova o pár odstínů tmavší, než je vaše pleť, aby make-up vypadal přirozeně, ale zároveň rty zdůraznil a „nestíral“ je z obličeje. 

  Foto: Dolce & Gabbana

  Vinylové třpytky

  Lesklé rtěnky konečně nahradily matné: hlavním pravidlem líčení této sezóny je čím více lesku, tím lépe. A pokud jsme na přehlídkách kolekcí jaro/léto často vídali průhledné perleťové lesky s výrazným třpytem, nyní pozornost přešla na vinylové rtěnky jako v 80. letech. Tento make-up pro modelky vybrali stylisté couture show Viktor & Rolf.

  Foto: Viktor & Rolf Haute Couture

  Burgundská

  Vizážisté mnoha značek také zvolili pro podzimně-zimní přehlídky tmavé rtěnky, ale pokud se černá (Blumarine) nebo jasně modrá (Gucci a Lanvin) nosí v běžném životě jen těžko, pak je můžete nahradit noblesní vínovou jako na přehlídce Versace . 

  Foto: Versace

  Nejžhavější odstíny rtěnek této sezóny. I vy se v nich budete cítit skvěle

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.