Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Odložte všechny červené rtěnky s růžovými podtóny, tuto sezónu je na vrcholu popularity klasická šarlatová, jako na přehlídce Tory Burch. Tento odstín nikdy nevyjde z módy, ale v letošní sezóně zaujal své místo mezi nejžhavějšími trendy. Šarlatová rtěnka vás zbaví nutnosti trávit čas plnohodnotným make-upem, sama o sobě bude stačit k zapamatovatelnému looku.

  Foto: Tory Burch

  Kromě zářivých odstínů je na seznamu trendů i minimalistický akt, který vynesly modelky na přehlídce Dolce & Gabbana. Vyberte si odstín doslova o pár odstínů tmavší, než je vaše pleť, aby make-up vypadal přirozeně, ale zároveň rty zdůraznil a „nestíral“ je z obličeje. 

  Foto: Dolce & Gabbana

  Vinylové třpytky

  Lesklé rtěnky konečně nahradily matné: hlavním pravidlem líčení této sezóny je čím více lesku, tím lépe. A pokud jsme na přehlídkách kolekcí jaro/léto často vídali průhledné perleťové lesky s výrazným třpytem, nyní pozornost přešla na vinylové rtěnky jako v 80. letech. Tento make-up pro modelky vybrali stylisté couture show Viktor & Rolf.

  Foto: Viktor & Rolf Haute Couture

  Burgundská

  Vizážisté mnoha značek také zvolili pro podzimně-zimní přehlídky tmavé rtěnky, ale pokud se černá (Blumarine) nebo jasně modrá (Gucci a Lanvin) nosí v běžném životě jen těžko, pak je můžete nahradit noblesní vínovou jako na přehlídce Versace . 

  Foto: Versace

  Nejžhavější odstíny rtěnek této sezóny. I vy se v nich budete cítit skvěle

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.