Odložte všechny červené rtěnky s růžovými podtóny, tuto sezónu je na vrcholu popularity klasická šarlatová, jako na přehlídce Tory Burch. Tento odstín nikdy nevyjde z módy, ale v letošní sezóně zaujal své místo mezi nejžhavějšími trendy. Šarlatová rtěnka vás zbaví nutnosti trávit čas plnohodnotným make-upem, sama o sobě bude stačit k zapamatovatelnému looku.

Foto: Tory Burch

Kromě zářivých odstínů je na seznamu trendů i minimalistický akt, který vynesly modelky na přehlídce Dolce & Gabbana. Vyberte si odstín doslova o pár odstínů tmavší, než je vaše pleť, aby make-up vypadal přirozeně, ale zároveň rty zdůraznil a „nestíral“ je z obličeje. 

Foto: Dolce & Gabbana

Vinylové třpytky

Lesklé rtěnky konečně nahradily matné: hlavním pravidlem líčení této sezóny je čím více lesku, tím lépe. A pokud jsme na přehlídkách kolekcí jaro/léto často vídali průhledné perleťové lesky s výrazným třpytem, nyní pozornost přešla na vinylové rtěnky jako v 80. letech. Tento make-up pro modelky vybrali stylisté couture show Viktor & Rolf.

Foto: Viktor & Rolf Haute Couture

Burgundská

Vizážisté mnoha značek také zvolili pro podzimně-zimní přehlídky tmavé rtěnky, ale pokud se černá (Blumarine) nebo jasně modrá (Gucci a Lanvin) nosí v běžném životě jen těžko, pak je můžete nahradit noblesní vínovou jako na přehlídce Versace . 

Foto: Versace

Nejžhavější odstíny rtěnek této sezóny. I vy se v nich budete cítit skvěle

Kampaň Gucci Horsebit 1955 inovuje vlastní historii. Klasickou kabelku představí po svém tři známé tváře

V nejnovější kampani se společnost Gucci rozhodla propojit vlastní historii s osobnostmi třech hvězdných umělkyň. Různé varianty klasické kabelky Horsebit 1955 proto představí Halle Bailey, Hanni a Julia Garner. Každá ikonické tašce vnukla vlastní styl.

Jaro i léto v jednom flakonu. Přivítejte slunečné dny s novým parfémem

Jarní měsíce jsou tu a s nimi i teplé dny, plné slunce a zábavy. A co by mohlo být lepšího než si užít sezónu s dokonalou vůní? V tomto článku se podíváme na nejatraktivnější parfémy pro teplé dny. Od osvěžujících citrusových vůní až po květinové esence, které vám dodají potřebnou dávku svěžesti a energie. Ať už jste na pláži, v kanceláři nebo venku s přáteli, tyto parfémy vás budou provázet po celý den.

Neviditelné šaty nebo látka co mění barvy. Futuristické materiály mění pravidla oděvu

Začínáme si uvědomovat, že naše planeta už dlouho nedokáže udržet tempo s rychlostí módního průmyslu a současná situace není dlouhodobě udržitelná. Bude ještě chvíli trvat, než dokážeme ve většině nahradit materiály jako bavlna nebo polyester, ale už teď v laboratořích vznikají textilie, které nabízí víc než jen řešení. Nabízí budoucnost.