More

  Odložte všechny červené rtěnky s růžovými podtóny, tuto sezónu je na vrcholu popularity klasická šarlatová, jako na přehlídce Tory Burch. Tento odstín nikdy nevyjde z módy, ale v letošní sezóně zaujal své místo mezi nejžhavějšími trendy. Šarlatová rtěnka vás zbaví nutnosti trávit čas plnohodnotným make-upem, sama o sobě bude stačit k zapamatovatelnému looku.

  Foto: Tory Burch

  Kromě zářivých odstínů je na seznamu trendů i minimalistický akt, který vynesly modelky na přehlídce Dolce & Gabbana. Vyberte si odstín doslova o pár odstínů tmavší, než je vaše pleť, aby make-up vypadal přirozeně, ale zároveň rty zdůraznil a „nestíral“ je z obličeje. 

  Foto: Dolce & Gabbana

  Vinylové třpytky

  Lesklé rtěnky konečně nahradily matné: hlavním pravidlem líčení této sezóny je čím více lesku, tím lépe. A pokud jsme na přehlídkách kolekcí jaro/léto často vídali průhledné perleťové lesky s výrazným třpytem, nyní pozornost přešla na vinylové rtěnky jako v 80. letech. Tento make-up pro modelky vybrali stylisté couture show Viktor & Rolf.

  Foto: Viktor & Rolf Haute Couture

  Burgundská

  Vizážisté mnoha značek také zvolili pro podzimně-zimní přehlídky tmavé rtěnky, ale pokud se černá (Blumarine) nebo jasně modrá (Gucci a Lanvin) nosí v běžném životě jen těžko, pak je můžete nahradit noblesní vínovou jako na přehlídce Versace . 

  Foto: Versace

  Nejžhavější odstíny rtěnek této sezóny. I vy se v nich budete cítit skvěle

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.