Více

  Sledujte nás na Instagramu

  S příchodem zimy vaše pleť ztrácí svůj lesk a barva z něj pomalu vyprchává. Z tohoto důvodu nastává čas vyměnit glitrový bronzer za kolorovanou tvářenku. Správný odstín a textura vám může pomoci vytvořit přirozený a zdravý winter look.

  Pokud jste již začali propadat lehké panice z toho, že vaše pleť začíná být mdlá a nevýrazná, stejně jako venkovní počasí, nezoufejte. „Winter blush“ / „snow blush“ nebo v doslovném překladu zimní / sněhový ruměnec je totiž nový trend, který vašemu obličeji dodá zdravou hřejivou záři s růžovými tvářemi namísto opálené pleti s bronzovým leskem, která momentálně vypadá nepřirozeně. Jelikož je tento typ líčení propojený s ročním obdobím, začal se objevovat během podzimu. Díky své přirozenosti nechal vyniknout interesantní a odvážné modely například na přehlídce Nensi Dojaka.

  Ambasadorkou je nepochybně Emily Ratajkowski. V posledních měsících nosila „winter blush“ velmi výrazným způsobem při všech různých příležitostech – od domácího lenošení se svým synem přes nakupování a party až po runway.

  Foto: Instagram Emily Ratajkowski

  KNOW HOW

  Základem pro dosažení dokonalého efektu je rovnoměrně nanést hydratační krém a jemný vyživující primer. Pleť v těchto měsících totiž nejvíce trpí a bývá dehydratovaná. Dosáhnout následně samotného „winter blush“ efektu, je díky jeho přirozenosti, velmi jednoduché. Stačí pomocí velkého štětce nanést tvářenku na vyvýšená místa tváře a na nos, čímž v krátkém okamžiku vytvoříte dojem, že jste strávili den opalováním nebo lyžováním na horách.

  Ideální je ale použít gelové nebo krémové produkty, namísto práškových, protože se lépe mísí s pokožkou a poskytují přirozenější vzhled. Jsou vhodnější i pro suchou pleť. Nanášejte je krouživými nebo spirálovými pohyby od středu směrem ven.

  Velmi důležitý je výběr barvy. Díky správnému odstínu svou pleť přirozeně rozzáříte a budete vypadat mladší. Pokud máte světlou pleť, použijte tvářenku v baby růžové, případně ve švestkových tónech. Pokud je vaše pokožka tmavší, sáhněte po broskvových odstínech.

  TIP: Pro přirozenější vzhled můžete tvářenku nanést do prohlubní tváří.

  TIP: Pro opravdu výrazný glow efekt naneste větší množství na nos. Malé množství můžete aplikovat také na čelo (podél okraje vlasů) a na bradu.

  TIP: Dokonalý zimní make-up, vhodný pro slavností příležitosti a mimořádné okamžiky, vytvoříte pomocí #winterblush nebo #cutcrease.

  WOW

  Healthy look je na světě.

  @meicrosoft #winterblush / #imcoldmakeup tutorial! Also I got a new microphone – I feel like a news presenter with it on 😂 #makeuptutorial #blushtrend ♬ original sound – Mei Pang
  @linimakeup I’m cold makeup ❄️ #imcoldmakeup #winterblush #makeup #maquillaje #blush #makeuptutorial #diorblush ♬ original sound – ci
  @itsdaniaraujo The perfect winter blush hack 🍒 ❄️☃️ #rarebeauty #rarebeautyblush #rarebeautyliquidblush #rarebeautyliquidblushlove #fentybeauty #fentyheat #fentyheatgloss #fentyhotchocolit #makeupgrwm #rarebeautysoftpinchliquidblush #redblush #terracottablush #blush #blushhack #blusher #makeuphack #christmasmakeup #christmasmakeuplook #wintermakeup #wintermakeuplook ♬ original sound – ALTÉGO

  Zdroj: TikTok, Instagram

  Odložte bronzer a nalaďte se na zimní vlnu s „Winter blush“

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.