Více

  Sledujte nás na Instagramu

  New York v předchozích dnech ovládl týden módy. Trendy se stala především velká jména, například Carolina Herrera, Thom Browne nebo Tommy Hilfiger. Jejich přehlídky se jako vždy dostaly na titulky magazínů, útokem vzaly i sociální sítě. Avšak zmíněné shows jsou jen hrstkou toho, co nám NYFW může nabídnout. Poznejte módní domy, které si zaslouží stejnou pozornost.

  Ztělesnění newyorské městské módy. Phillip Lim předvedl velmi slušivé a nositelné kreace

  Jak je u Phillipa Lim zvykem, opět představil kolekci, znázorňující typickou městskou módu. Letos ji na týdnu módy v New Yorku okořenil o velké kapsy, neodolatelné sukně i řadu skvělých kabelek. Naše srdce si získala zejména tote bag na třetí fotce. Hnědá broušená kůže maximálně koresponduje s trendy požadavky, a to jak tvarem, tak barvou i materiálem.

  Zdroj: Phillip Lim

  Pár slov si zaslouží i jeho set sukní. Ať už patříte do týmu milovníků „áčkového“ střihu, nebo máte v oblibě precizně střižené siluety, sukně od Phillip Lim jsou naprosto bezchybné.

  Kolekce opředená lehkou erotikou. Ludovic de Saint Sernin čerpal z provokativních uměleckých děl i BDSM

  Ludovic de Saint Sernin opět do své nejnovější kolekce prolnul queer hrdost, která odkazuje na gay kulturu z 80. let 20. století. Setkáváme se tak s prvky, které přirozeně vnímáme se sexuálním podtextem. Do outfitů jsou přitom zasazeny tak, aby nepůsobily sprostě či lacině.

  Zdroj: Ludovic de Saint Sernin

  Všimněte si jemného kování na popruzích kabelek, pásku i lemování výstřihů. V kombinaci s wet lookem působí naprosto smyslně a svůdně. Kůže v černé i červené barvě opět evokuje jmený erotický nádech. Některé looky pak připomínají goth style.

  Digitální přehlídka v podobě filmu. Melitta Baumeister své výtvory prezentuje tak trochu jinak

  Od doby pandemie, ve které podobné prezentace byly běžné, jsme se prozatím s podobným konceptem nesetkali. Návrhářka Melitta Baumeister se letos svou vizi rozhodla předat formou filmu. Spot zahrnuje looky v odpovídajícím prostředí a zachycuje kreace tak, jak by to na mole nebylo možné.

  Mellita si ve své kolekci pohrává s experimentálními tvary, občas připomínající módní dům Balenciaga. Některé prvky jsou futuristické, jiné zase tradiční. Barevně se přitom nacházíme v paletě, ve které designérka mixuje několik barev dohromady a tvoří tak mezi nimi zajímavé přechody.

  Dokonalé propojení barev i materiálů. Brand Puppets and Puppets odprezentoval kolekci navzdory finančním potížím

  Proč se značka Puppets and Puppets nachází ve finančních problémech netušíme. Zároveň nás to velice mrzí, protože nejnovější kolekce je dechberoucí. Oceňujeme bezchybné propojení tmavších tónů barev i volbu úžasných materiálů. Nikdy nás nenapadlo, že směs kožešiny a průhledné sukně bude tak dokonalá.

  Zdroj: Puppets and Puppets

  Kolekce působí sofistikovaně a sebevědomě, přesto si zachovává svou ženskost. Kabelky zdobené vzorem krokodýlí kůže dodávají vzhledu na dokonalosti. Dokonce i ve spojení s kožešinou tak vyzařují jemnost, kterou bychom vůbec nečekali. 

  Zdroje: Instagram

  NYFW pod drobnohledem. Objevte kolekce designérů, o kterých se v Evropě moc nemluví

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.