Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní svět hned začátkem týdne překvapily novinky značky Balmain. Oznámila totiž, že jí zlodějové ukradli část nejnovější kolekce. Burberry zase dočasně převzal londýnskou stanici metra Bond Street. Diesel dobývá svět metaverse s novou spoluprací a Dr Martens se rozhodl nabízet exkluzivní opravy bot. JW Anderson pak ohromil show plnou hravé jednoduchosti.

  Značka Burberry převzala stanici metra Bond Street. Překryla ji svou „rytířskou modrou“

  Iniciativa Ulice módní společnosti Burberry získala v pondělí novou podobu. Značka totiž zahájila spolupráci s administrativou londýnské dopravy. Na dva dny tak převzala ikonickou stanici metra na Bond Street. Dočasně ji proto přejmenovala na Burberry Street. Kromě toho ji překryla svou „rytířskou modrou“, kterou kreativní ředitel Daniel Lee představil při svém nástupu do současné funkce. Nově otevřená pobočka Burberry se pak nachází jen kousek od stanice.

  JW Anderson nezklamal, na Londýnském týdnu módy odhalil hravou a originální kolekci

  Návštěvníci Londýnského týdne módy se už od začátku události těšili především na přehlídku JW Anderson. A ani tentokrát je nezklamala. Návrhář představil kolekci s „klukovským“ a hravým nádechem. Mezi její klíčové prvky patřily například volné šortky a kalhoty různých barev. Doplňovaly je výrazné oversized hoodies nebo saka s hlubokým výstřihem. „Novou modernitu nalezneme jen skrze experimentování,“ popsal nejnovější návrhy Anderson.

  Dr Martens usiluje o větší udržitelnost, začne nabízet opravy slavných bot

  Společnost Dr Martens překvapila své fanoušky, když oznámila, že od října hodlá nabízet opravy jejich oblíbených bot. Službu ovšem prozatím nabízí pouze ve Velké Británii. V současnosti ji totiž testuje na svých zaměstnancích. Známá firma ji ovšem plánuje rozšířit po celé Evropě. Usiluje tím především o vylepšení své pověsti. Chce být chápána jako více „udržitelná“ značka. „Přinese nám to důvěru zákazníku. Navíc jde o správné rozhodnutí,“ vysvětlil ředitel firmy Kenny Wilson.

  Diesel se ponořil do světa metaverse. Odhalil spolupráci s virtuální značkou DressX

  Fanoušci módní společnosti Diesel se mohou těšit na deset nových virtuálních kousků. Značka se je ve spolupráci s firmou prodávající virtuální oblečení DressX rozhodla nabízet v obchodě Meta Avatars. Kolekce tentokrát odráží reálné návrhy, které si milovníci módy mohou zakoupit i v kamenných obchodech. Patří mezi ně džíny, džínové bundy nebo tenisky. Napřed ovšem značka zveřejní pouze pět z nabízených kousků. Další odhalí až v následujících týdnech.

  Značka Balmain sdílela smutné novinky, o víkendu zloději ukradli část její nové kolekce

  Kreativní ředitel Balmain Olivier Rousteing o víkendu zaskočil své sledovatele, když na Instagramu sdílel špatné zprávy. Oznámil totiž, že neznámí zloději ukradli přes 50 kousků z nejnovější kolekce luxusní značky. Stalo se tak ve chvíli, kdy ji řidič dodávky převážel z letiště do ředitelství společnosti. „Můj tým a já jsme na návrzích velice tvrdě pracovali a budeme dřít ještě víc. Událost ale považuji za urážlivou,“ dodal k situaci na svých sociálních sítích návrhář.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Hypebeast, Instagram, YouTube

  Foto:Reuters

  Módní novinky v kostce: Burberry převzal stanici metra, Balmain okradli o kus nové kolekce a Diesel dobývá metaverse

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.