Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní svět hned začátkem týdne překvapily novinky značky Balmain. Oznámila totiž, že jí zlodějové ukradli část nejnovější kolekce. Burberry zase dočasně převzal londýnskou stanici metra Bond Street. Diesel dobývá svět metaverse s novou spoluprací a Dr Martens se rozhodl nabízet exkluzivní opravy bot. JW Anderson pak ohromil show plnou hravé jednoduchosti.

  Značka Burberry převzala stanici metra Bond Street. Překryla ji svou „rytířskou modrou“

  Iniciativa Ulice módní společnosti Burberry získala v pondělí novou podobu. Značka totiž zahájila spolupráci s administrativou londýnské dopravy. Na dva dny tak převzala ikonickou stanici metra na Bond Street. Dočasně ji proto přejmenovala na Burberry Street. Kromě toho ji překryla svou „rytířskou modrou“, kterou kreativní ředitel Daniel Lee představil při svém nástupu do současné funkce. Nově otevřená pobočka Burberry se pak nachází jen kousek od stanice.

  JW Anderson nezklamal, na Londýnském týdnu módy odhalil hravou a originální kolekci

  Návštěvníci Londýnského týdne módy se už od začátku události těšili především na přehlídku JW Anderson. A ani tentokrát je nezklamala. Návrhář představil kolekci s „klukovským“ a hravým nádechem. Mezi její klíčové prvky patřily například volné šortky a kalhoty různých barev. Doplňovaly je výrazné oversized hoodies nebo saka s hlubokým výstřihem. „Novou modernitu nalezneme jen skrze experimentování,“ popsal nejnovější návrhy Anderson.

  Dr Martens usiluje o větší udržitelnost, začne nabízet opravy slavných bot

  Společnost Dr Martens překvapila své fanoušky, když oznámila, že od října hodlá nabízet opravy jejich oblíbených bot. Službu ovšem prozatím nabízí pouze ve Velké Británii. V současnosti ji totiž testuje na svých zaměstnancích. Známá firma ji ovšem plánuje rozšířit po celé Evropě. Usiluje tím především o vylepšení své pověsti. Chce být chápána jako více „udržitelná“ značka. „Přinese nám to důvěru zákazníku. Navíc jde o správné rozhodnutí,“ vysvětlil ředitel firmy Kenny Wilson.

  Diesel se ponořil do světa metaverse. Odhalil spolupráci s virtuální značkou DressX

  Fanoušci módní společnosti Diesel se mohou těšit na deset nových virtuálních kousků. Značka se je ve spolupráci s firmou prodávající virtuální oblečení DressX rozhodla nabízet v obchodě Meta Avatars. Kolekce tentokrát odráží reálné návrhy, které si milovníci módy mohou zakoupit i v kamenných obchodech. Patří mezi ně džíny, džínové bundy nebo tenisky. Napřed ovšem značka zveřejní pouze pět z nabízených kousků. Další odhalí až v následujících týdnech.

  Značka Balmain sdílela smutné novinky, o víkendu zloději ukradli část její nové kolekce

  Kreativní ředitel Balmain Olivier Rousteing o víkendu zaskočil své sledovatele, když na Instagramu sdílel špatné zprávy. Oznámil totiž, že neznámí zloději ukradli přes 50 kousků z nejnovější kolekce luxusní značky. Stalo se tak ve chvíli, kdy ji řidič dodávky převážel z letiště do ředitelství společnosti. „Můj tým a já jsme na návrzích velice tvrdě pracovali a budeme dřít ještě víc. Událost ale považuji za urážlivou,“ dodal k situaci na svých sociálních sítích návrhář.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, Hypebeast, Instagram, YouTube

  Foto:Reuters

  Módní novinky v kostce: Burberry převzal stanici metra, Balmain okradli o kus nové kolekce a Diesel dobývá metaverse

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.