Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Společnost Burberry právě oznámila, že debutová přehlídka Daniela Lee se uskuteční během London Fashion Week 2023.

  Lee byl jmenován hlavním kreativním ředitelem značky již v září letošního roku, kdy nahradil Riccarda Tisci, který byl na trůnu od roku 2018. Společnost Burberry oznámila, že první přehlídka Daniela Lee se uskuteční v 20. února. Podle instagramového účtu Style Not Com má značka několik týdnů předtím předvést také ukázku kampaně, která nabídne pečlivě vybranou řadu Burberry Classics, kterou nafotí sám Tyrone Lebon.

  Poslední přehlídka Burberry, ještě pod vedením Riccarda Tisci, se uskutečnila v rámci přeloženého London Fashion Week jaro/léto 2023. Vzhledem k úmrtí Jejího Veličenstva královny Alžběty II. se Burberry rozhodlo zrušit svou velkolepou přehlídku a uspořádalo mnohem komornější akci, zredukovanou na pouhých několik stovek hostů, což přehlídku jen více zintenzivnilo. Hosté se mohli plně soustředit na předváděné modely, ale i samotný formát přehlídky.

  Kanye West, Stormzy, Headie One, Anna Wintour, Gillian Anderson, Edward Enninful, Pa Salieu, Luka Sabbat a mnoho dalších sedělo v první řadě, zatímco Naomi Campbell a Bella Hadid se procházely po provizorním molu, které nakonec vzniklo ve skladu. Sopránová operní pěvkyně Nadine Sierra a London Contemporary Orchestra zahráli speciálně pro přehlídku objednanou skladbu, která začínala tiše a pak se stupňovala v napětí, čímž umocnila celkový dojem ze samotné přehlídky.

  Foto: Hypebeast

  Vzhled byl typický pro značku Burberry a podpořil ho ikonický károvaný potisk. Smyslnost a citlivost byly hlavními hesly a Tisci uhodil na hřebíček na hlavičku. Výsledek byl zábavný a místy snad pozměňoval tradice.

  „KOLEKCE JE INSPIROVÁNA PLÁŽÍ JAKO MÍSTEM, KDE SE SETKÁVÁ LIDSTVO, MÍSTEM, KDE SE STŘETÁVAJÍ RŮZNÉ SVĚTY.“

  Riccardo Tisci, kreativní ředitel

  Ve všem byla cítit ona smyslnost, ale také jakési skrývání. Je to něco, co jsme mohli vidět po celou sezónu SS23 – sex, ale ne zjevný. Tisci představil jiné představy a ideály „britskosti“ prostřednictvím oblečení – mládí a zkušenost, intimní a veřejné, syrové proti rafinovanému. Mísení protichůdných pocitů vede k energizujícím kontrastům v ideologii a tělesnosti. Temperamentní britské počasí a následně i temperament Britů inspirovaly přístup, který oslavuje pojetí vrstvení, skrývání i odhalování těla, oděv dynamický ve svém potenciálu odhalení.

  Ovšem éra Riccarda Tisci v Burberry je pryč a my se nyní můžeme těšit na únor a na to, co jeho mladší následovník Daniel Lee představí.

  Zdroj: hypebeast.com, hypebae.com, youtube, instagram, us.burberry.com

  Burberry oznamuje debutovou přehlídku Daniela Lee

  Klíčem k letní svobodě jsou bílé šaty. Selekce inspirovaná aktuálními módními momenty

  V roce 2024 snad neexistuje nic univerzálnějšího než bílé šaty. I přes posedlost grafickými potisky či nenositelnou peach fuzz barvou roku je bílá tou nejnadčasovější a nejčistější klasikou. Díky své univerzálnosti poskytuje variabilitu stylingu jako nic a nikdo jiný. Bílé šaty můžete vynést na tradiční způsob jako například Meryl Streep v Cannes, ale i po vzoru hvězdy australského týdne módy, tedy Carly Zampatti.

  Obměňte svou tradiční letní dovolenou. Uvítají vás jedinečné horské hotely

  Odpočinek u moře nás láká každé léto. Pravdou ovšem je, že nastane čas, kdy nás představa válení se na písečné pláži omrzí. Dobrodružství proto můžete svému letnímu odpočinku dodat změnou trasy. Vyrazte letos proto raději do hor, kde vás čekají unikátní chaty i resorty.

  Jak do šatníku zařadit jungle chic? Vítejte na vlně tropického glamouru

  Když se Jennifer Lopez objevila na červeném koberci v ikonických Versace Jungle Dress, módní scéna byla navždy poznamenána. Letní sezóna je ideální příležitostí, jak tyto tropické vzory zařadit do vašeho dovolenkového šatníku. Bohužel jde o poměrně náročnou disciplínu. Pohybujeme se totiž na tenké hranici mezi výraznou elegancí a nevkusem. Jungle chic však noste jen na dovolené, do města se rozhodně nehodí.

  Svůj majetek můžete obohatit o vzácné umění. Staňte se spoluvlastníkem a vydělávejte

  S bohatstvím přichází odpovědnost, a to nejen vůči sobě, ale také vašim investicím. Každá volba, kterou jako majetný jedinec učiníte, nese svou cenu a potenciální odměnu. Díky inovativní investiční platformě máte příležitost vstoupit do světa, který byl kdysi vyhrazený jen pro nejvyšší elitu. Otevřete dveře k unikátním dílům, která finančně posílí vaše portfolio a přinesou přitažlivou radost z krásy.