Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Po letech v modelingové branži a pózování před kamerou mění své působení a přesouvá se za objektiv jako kreativní ředitelka kampaně a designérka svého nového labelu Helsa.

  Nová debutová kolekce Elsy Hosk obsahuje 48 minimalistických kousků, které dokonale odrážejí topmodelčin styl a společně vytváří kapsulový šatník. Launch nové značky ve spolupráci se společností Revolve Group obsahuje saka na vrstvení, kašmírové svetry, maxi sukně, šaty, kabáty, kalhoty i dokonale velké halenky s knoflíky.

  Elsa, původem ze Stockholmu, se rozhodla pojmenovat značku Helsa inspirovanou švédským slovem zdraví (hälsa) a vytvořit platformu pro komunikaci své vize založené na dědictví, téměř dvě desetiletí trvající modelingové kariéře, zkušenostech z cestování a přesvědčení v samu sebe.

  „Helsa je mým milostným dopisem ke Skandinávii a stylu, architektuře a přírodě, ve které jsem vyrůstala,“ uvedla modelka ke své nové značce.

  Topmodelka Elsa Hosk uvádí na trh svou vlastní značku Helsa

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.