Po letech v modelingové branži a pózování před kamerou mění své působení a přesouvá se za objektiv jako kreativní ředitelka kampaně a designérka svého nového labelu Helsa.

Nová debutová kolekce Elsy Hosk obsahuje 48 minimalistických kousků, které dokonale odrážejí topmodelčin styl a společně vytváří kapsulový šatník. Launch nové značky ve spolupráci se společností Revolve Group obsahuje saka na vrstvení, kašmírové svetry, maxi sukně, šaty, kabáty, kalhoty i dokonale velké halenky s knoflíky.

Elsa, původem ze Stockholmu, se rozhodla pojmenovat značku Helsa inspirovanou švédským slovem zdraví (hälsa) a vytvořit platformu pro komunikaci své vize založené na dědictví, téměř dvě desetiletí trvající modelingové kariéře, zkušenostech z cestování a přesvědčení v samu sebe.

„Helsa je mým milostným dopisem ke Skandinávii a stylu, architektuře a přírodě, ve které jsem vyrůstala,“ uvedla modelka ke své nové značce.

Topmodelka Elsa Hosk uvádí na trh svou vlastní značku Helsa

Kampaň Gucci Horsebit 1955 inovuje vlastní historii. Klasickou kabelku představí po svém tři známé tváře

V nejnovější kampani se společnost Gucci rozhodla propojit vlastní historii s osobnostmi třech hvězdných umělkyň. Různé varianty klasické kabelky Horsebit 1955 proto představí Halle Bailey, Hanni a Julia Garner. Každá ikonické tašce vnukla vlastní styl.

Jaro i léto v jednom flakonu. Přivítejte slunečné dny s novým parfémem

Jarní měsíce jsou tu a s nimi i teplé dny, plné slunce a zábavy. A co by mohlo být lepšího než si užít sezónu s dokonalou vůní? V tomto článku se podíváme na nejatraktivnější parfémy pro teplé dny. Od osvěžujících citrusových vůní až po květinové esence, které vám dodají potřebnou dávku svěžesti a energie. Ať už jste na pláži, v kanceláři nebo venku s přáteli, tyto parfémy vás budou provázet po celý den.

Neviditelné šaty nebo látka co mění barvy. Futuristické materiály mění pravidla oděvu

Začínáme si uvědomovat, že naše planeta už dlouho nedokáže udržet tempo s rychlostí módního průmyslu a současná situace není dlouhodobě udržitelná. Bude ještě chvíli trvat, než dokážeme ve většině nahradit materiály jako bavlna nebo polyester, ale už teď v laboratořích vznikají textilie, které nabízí víc než jen řešení. Nabízí budoucnost.