Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Po letech v modelingové branži a pózování před kamerou mění své působení a přesouvá se za objektiv jako kreativní ředitelka kampaně a designérka svého nového labelu Helsa.

  Nová debutová kolekce Elsy Hosk obsahuje 48 minimalistických kousků, které dokonale odrážejí topmodelčin styl a společně vytváří kapsulový šatník. Launch nové značky ve spolupráci se společností Revolve Group obsahuje saka na vrstvení, kašmírové svetry, maxi sukně, šaty, kabáty, kalhoty i dokonale velké halenky s knoflíky.

  Elsa, původem ze Stockholmu, se rozhodla pojmenovat značku Helsa inspirovanou švédským slovem zdraví (hälsa) a vytvořit platformu pro komunikaci své vize založené na dědictví, téměř dvě desetiletí trvající modelingové kariéře, zkušenostech z cestování a přesvědčení v samu sebe.

  „Helsa je mým milostným dopisem ke Skandinávii a stylu, architektuře a přírodě, ve které jsem vyrůstala,“ uvedla modelka ke své nové značce.

  Topmodelka Elsa Hosk uvádí na trh svou vlastní značku Helsa

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.

  Zájem o úzké džíny prudce narůstá. Čeká nás jejich opětovná nadvláda?

  Úzké džíny se staly jakýmsi kontroverzním kouskem, který buď milujete, nebo nenávidíte. Zdá se, že na delší dobu upadly v zapomnění. Nejnovější data a outfity současných módních ikon však předpovídají jejich možný návrat, který otřese základy každého šatníku.

  Proměňte své obroučky v módní doplněk. Trendy brýle roku 2024

  Brýle považujeme za módní doplněk už několik desítek let. Letos to ovšem platí dvojnásob. Důvodem je vliv celebrit, TikTok trend oslavující estetiku knihovnic, i bezprostřední výraznost obrouček. Na rozdíl od prstýnku nebo doplňku ve vlasech si totiž brýlí každý všimne téměř okamžitě. V roce 2024 do popředí vstoupily především modely připomínající uplynulá léta 20. století.