More

  Po letech v modelingové branži a pózování před kamerou mění své působení a přesouvá se za objektiv jako kreativní ředitelka kampaně a designérka svého nového labelu Helsa.

  Nová debutová kolekce Elsy Hosk obsahuje 48 minimalistických kousků, které dokonale odrážejí topmodelčin styl a společně vytváří kapsulový šatník. Launch nové značky ve spolupráci se společností Revolve Group obsahuje saka na vrstvení, kašmírové svetry, maxi sukně, šaty, kabáty, kalhoty i dokonale velké halenky s knoflíky.

  Elsa, původem ze Stockholmu, se rozhodla pojmenovat značku Helsa inspirovanou švédským slovem zdraví (hälsa) a vytvořit platformu pro komunikaci své vize založené na dědictví, téměř dvě desetiletí trvající modelingové kariéře, zkušenostech z cestování a přesvědčení v samu sebe.

  „Helsa je mým milostným dopisem ke Skandinávii a stylu, architektuře a přírodě, ve které jsem vyrůstala,“ uvedla modelka ke své nové značce.

  Topmodelka Elsa Hosk uvádí na trh svou vlastní značku Helsa

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.