Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Pro dosažení moderního a vkusného vzhledu hraje klíčovou roli správný střih vlasů. Pánské trendy hairstyles se neustále vyvíjejí a přizpůsobují se aktuálnímu vkusu mužského publika. Letos vítězí několik druhů buzz cut, short curly fade nebo modern mullet. Pokud stále nejste nositelem jednoho z těchto střihů, zkuste opustit od klasiky a objevte s novým rokem i nový účes.

  Na začátek je nutné říct, že všechny následující looky lze upravit podle vaší preferované délky. Účes je stejně důležitý jako správný výběr hodinek nebo auta. Je tedy nezbytné cítit se v něm naprosto dokonale a sebevědomě. Ať už si vyberete moderní mullet v delší verzi, nebo zvolíte kratší provedení, váš styl bude stejně působivý. To stejné platí i pro buzz cut, boční přechod přizpůsobte tvaru obličeje i jeho proporcím. 

  Univerzální buzz cut nese několik podob. Vsadit můžete na klasiku i French Crop

  Klasický buzz cut je všeobecně znám tím, že je co se týče údržby absolutně nenáročný. Stačí jej pouze načesat dopředu a jste připraveni k odchodu. Nicméně největšího wow efektu dosáhnete transformací z delších vlasů právě na buzz cut. Taková změna nejen, že zdůrazní obličej a dodá mu drsný dojem, ale zároveň podtrhne vaši mužnost.

  Vynikající alternativou je pak „poddruh“ tohoto trendy střihu, známý jako French Crop. Najdete ho na druhé fotce vpravo. Ve srovnání s tradičním a příkladovým buzz cutem se tento střih vyznačuje ostrým oholením v obličejové části a trochu delšími horními vlasy.

  Stylizace tohoto looku má neomezené možnosti. Pro večerní setkání s přáteli stačí vlasy lehce rozcuchat prsty. Na obchodní schůzce zase pro změnu zazáříte s jemným a elegantním načesáním do strany. 

  Atraktivitu podle sociálních sítí zvýšíte s Curly Fade. Poradíme si i s rovnými vlasy

  Krátké kudrnaté vlasy jsou v poslední době snad nejoblíbenější variantou pánského střihu. Podle žen na sociálních sítích totiž zvyšují atraktivitu a působí roztomile. Nadneseně řečeno, s Curly Fade máte vyhráno u většiny žen. Ovšem, vzniká zde samozřejmý problém, který bude trápit především muže s přirozeně rovnými vlasy.

  Řešení však může být překvapivě jednoduché. Díky kvalitnímu fénu s difuzérem můžete získat kudrnatý vzhled během několika minut. I když úprava takového střihu může trvat mnohem déle, výsledek rozhodně stojí za to.

  Při tvarování kudrnatého vzhledu pomocí fénu s difuzérem začněte s čistými a vlhkými vlasy. Po rozčesání pramenů aplikujte speciální produkt na vlasy pro podporu kudrn a nezapomeňte ani na tepelnou ochranu. Následně difuzérem pomalu projíždějte celou oblast delších vlasů. Proces pak zakončete vaším oblíbeným stylingovým produktem.

  Vítězem se stává Modern Mullet. Retro střih upravený s ohledem na aktuální trendy

  Vždy jste se mulletu vyhýbali a považovali ho za nevzhledný a trapný? Nejste v tom sami. Nicméně, moderní mullet je zcela nový příběh. Jeho podoba je elegantní, kontrastní a lichotivá. Vrací se do minulosti, přičemž mění jeho nepsaná pravidla.

  Moderní mullet může mít opět několik variant. Jeho linie mohou přesahovat oblast hlavy, ale nemusí. Je vhodný pro všechny typy vlasů a vypadá perfektně upravený i neupravený. Stylizace může působit sofistikovaně a promyšleně, ale zároveň i messy a nahodile.  

  @75xeno get a fade again? #fyp #real #fy #viral #hair #mullet #fypシ #lockenkopf ♬ original sound – spooder.mp3

  V případě, že byste chtěli vytvořit kombo trendů mullet a curly fade, zvažte i trvalou ondulaci. Krok však promyslete a poraďte se se svým kadeřníkem. Trvalá ondulace představuje obrovský zásah do struktury vlasů, proto se rozhodně svěřte pouze do rukou odborníka.

  Dbejte také na to, že difuzér v případě dlouhých vlasů, které jsou na mullet nutné, nefunguje stejně jako v případě krátkého Curly Fade. Dlouhé vlasy totiž kvůli jejich váze pouze zvlníte.

  Zdroje: TikTok, YouTube, Instagram

  Foto:Pexels

  Pánský glow-up za půl hodiny. Poproste svého barbera o mullet nebo buzz cut

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.