Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Pro dosažení moderního a vkusného vzhledu hraje klíčovou roli správný střih vlasů. Pánské trendy hairstyles se neustále vyvíjejí a přizpůsobují se aktuálnímu vkusu mužského publika. Letos vítězí několik druhů buzz cut, short curly fade nebo modern mullet. Pokud stále nejste nositelem jednoho z těchto střihů, zkuste opustit od klasiky a objevte s novým rokem i nový účes.

  Na začátek je nutné říct, že všechny následující looky lze upravit podle vaší preferované délky. Účes je stejně důležitý jako správný výběr hodinek nebo auta. Je tedy nezbytné cítit se v něm naprosto dokonale a sebevědomě. Ať už si vyberete moderní mullet v delší verzi, nebo zvolíte kratší provedení, váš styl bude stejně působivý. To stejné platí i pro buzz cut, boční přechod přizpůsobte tvaru obličeje i jeho proporcím. 

  Univerzální buzz cut nese několik podob. Vsadit můžete na klasiku i French Crop

  Klasický buzz cut je všeobecně znám tím, že je co se týče údržby absolutně nenáročný. Stačí jej pouze načesat dopředu a jste připraveni k odchodu. Nicméně největšího wow efektu dosáhnete transformací z delších vlasů právě na buzz cut. Taková změna nejen, že zdůrazní obličej a dodá mu drsný dojem, ale zároveň podtrhne vaši mužnost.

  Vynikající alternativou je pak „poddruh“ tohoto trendy střihu, známý jako French Crop. Najdete ho na druhé fotce vpravo. Ve srovnání s tradičním a příkladovým buzz cutem se tento střih vyznačuje ostrým oholením v obličejové části a trochu delšími horními vlasy.

  Stylizace tohoto looku má neomezené možnosti. Pro večerní setkání s přáteli stačí vlasy lehce rozcuchat prsty. Na obchodní schůzce zase pro změnu zazáříte s jemným a elegantním načesáním do strany. 

  Atraktivitu podle sociálních sítí zvýšíte s Curly Fade. Poradíme si i s rovnými vlasy

  Krátké kudrnaté vlasy jsou v poslední době snad nejoblíbenější variantou pánského střihu. Podle žen na sociálních sítích totiž zvyšují atraktivitu a působí roztomile. Nadneseně řečeno, s Curly Fade máte vyhráno u většiny žen. Ovšem, vzniká zde samozřejmý problém, který bude trápit především muže s přirozeně rovnými vlasy.

  Řešení však může být překvapivě jednoduché. Díky kvalitnímu fénu s difuzérem můžete získat kudrnatý vzhled během několika minut. I když úprava takového střihu může trvat mnohem déle, výsledek rozhodně stojí za to.

  Při tvarování kudrnatého vzhledu pomocí fénu s difuzérem začněte s čistými a vlhkými vlasy. Po rozčesání pramenů aplikujte speciální produkt na vlasy pro podporu kudrn a nezapomeňte ani na tepelnou ochranu. Následně difuzérem pomalu projíždějte celou oblast delších vlasů. Proces pak zakončete vaším oblíbeným stylingovým produktem.

  Vítězem se stává Modern Mullet. Retro střih upravený s ohledem na aktuální trendy

  Vždy jste se mulletu vyhýbali a považovali ho za nevzhledný a trapný? Nejste v tom sami. Nicméně, moderní mullet je zcela nový příběh. Jeho podoba je elegantní, kontrastní a lichotivá. Vrací se do minulosti, přičemž mění jeho nepsaná pravidla.

  Moderní mullet může mít opět několik variant. Jeho linie mohou přesahovat oblast hlavy, ale nemusí. Je vhodný pro všechny typy vlasů a vypadá perfektně upravený i neupravený. Stylizace může působit sofistikovaně a promyšleně, ale zároveň i messy a nahodile.  

  @75xeno get a fade again? #fyp #real #fy #viral #hair #mullet #fypシ #lockenkopf ♬ original sound – spooder.mp3

  V případě, že byste chtěli vytvořit kombo trendů mullet a curly fade, zvažte i trvalou ondulaci. Krok však promyslete a poraďte se se svým kadeřníkem. Trvalá ondulace představuje obrovský zásah do struktury vlasů, proto se rozhodně svěřte pouze do rukou odborníka.

  Dbejte také na to, že difuzér v případě dlouhých vlasů, které jsou na mullet nutné, nefunguje stejně jako v případě krátkého Curly Fade. Dlouhé vlasy totiž kvůli jejich váze pouze zvlníte.

  Zdroje: TikTok, YouTube, Instagram

  Foto:Pexels

  Pánský glow-up za půl hodiny. Poproste svého barbera o mullet nebo buzz cut

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.