Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Sluncem zalité pláže a nadčasový styl. Přehlídka Max Mara SS23 nás přivádí zpět k věčnému kouzlu stylu Riviera.

  Na sezónu jaro/léto 2023 vzala Max Mara své publikum na výlet na Riviéru. Nejnovější kolekce s názvem The Blue Horizon je inspirována nadčasovým stylem Renée Perle, „tiché múzy“ francouzského fotografa Jacquese-Henriho Lartiguea a architektky Eileen Gray.

  The Blue Horizon

  Dalšími klíčovými múzami na moodboardu nejnovější kolekce Max Mara byl David Bowie se svými typickými kalhotami s vysokým pasem a také skutečná žena z období 20. let, kterou charakterizují ženské prvky jako zvýrazněný pas, dlouhá a ladná silueta, tajemný klobouk či smyslně odhalená ramena. Kreativní ředitel značky Ian Griffiths opět předvedl elegantně vyjádřenou přehlídku, kde nezapomněl podtrhnout ženskost v celé své kráse.

  Kolekce navržená pro skutečné ženy

  „V Max Mara je každý kousek navržen nejen k nošení, ale také k tomu, aby se v něm žilo,“ uvádí se v poznámce k módní přehlídce The Blue Horizon, která nám připomíná, že jde o oblečení navržené pro reálné ženy, inspirované skutečnými osobnostmi. Paleta barev pro nadcházející sezónu jaro/léto 2023 je podle značky MaxMara jednoznačná. Zemité tóny, pastelové barvy a krémové odstíny, které jsou pro módní značku charakteristické.

  Archetypální vzhled

  Co je základem kolekce Max Mara? Tílka s odhalenými zády, oversized plátěné námořnické kalhoty, maxi sluneční klobouky se širokými okraji a dlouhé sukně s kalhotami, které objímají boky a jejich délka sahá až na zem. To vše v provedení dokonalé elegance, minimalismu a ženskosti.

  Detaily z prohlídky

  Na módní přehlídce Max Mara jsme měli možnost zahlédnout propracované prvky, kvalitní materiály a jedinečné střihy. Styling se nesl ve znamení jednoduchosti, stejně jako vizáž modelek. Leské vlasy svázané v sofistikovaném drdolu ve spojení s lehkým přirozeným make-upem perfektně dotvářely letní looky ve stylu riviéry. Černé plátěné plážové šaty, maxi kabelky s koženou přezkou a velké sluneční klobouky. Ty svými dramatickými siluetami poutaly pozornost.

  Backstage

  Detaily z přehlídky či zákulisí módní show nám vždy poodhalí spoustu zajímavých detailů a přiblíží atmosféru kolekce o něco intimněji. 

  Nás zaujaly maxi textilní kabelky přes rameno či doplňky v podobě šátků uvázaných kolem hlavy. Velmi osvěžující prvky, které dodaly módní přehlídce charakter a zapamatovatelnost.

  Módní přehlídka Max Mara jaro/léto 2023 vzdala poctu velkým ikonám minulosti

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.