Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Nejžhavější doplňky jsou bezpochyby ty, které vám přinášejí radost. A co vám může přinést radost větší než taková věcička, díky níž se ocitnete na vrcholu extáze. Kdo na konci článku nebude mít ruměnec ve tváři, jako by ho nečetl. Nemusíte se stydět, není za co. Sex a vše s ním spojené je nedílnou součástí duševní rovnováhy a zdraví. Ano, dnes to bude trochu choulostivé, ale na druhou stranu zjistíte, že utrácet se nemusí vždy jen za kabelky nebo sporťáky. Investovat do rozkoše je jako investovat do sebe. Tyhle erotické hračky jsou jiné než ostatní.

  Hračky schválené Gwyneth Paltrow

  Ne náhodou jsou na eshopu Goop herečky Gwyneth Paltrow sexuální hračky v kategorii ”wellness”. O jejím postoji k sexualitě si člověk může udělat obrázek zcela jednoduše. Všeříkající je například její svíčka s vůní vagíny, orgasmu nebo vajíčka yoni pro posílení pánevního dna a jako klíč k otevření ženské energie.

  Gwyneth má za sebou hodně kontroverzností, ale jedno se jí upřít nedá. Tyhle pomůcky nevypadají jako ty, které byste chtěli schovávat. Vypadají jako designové doplňky do bytu. Jako flakony luxusních parfémů. Dokonce prodává řetízek, který se v případě náhlé potřeby promění na vibrátor, což oblast sebeuspokojení posouvá na další metu. Je to tak trochu výzva, že se za své přirozené pudy nemáme stydět, naopak o ně máme pečovat s láskou. A s něčím rozkošným, co vibruje.

  Vibrace ve zlatě

  Ve výčtu sexuálních pomůcek pro náročnou klientelu nesmí chybět značka Lelo. V sortimentu má totiž stroj, který je celý pokrytý 24 karátovým zlatem. Ideální pro ty, kteří chápou, že i potěšení může mít svoji cenu, konkrétně třeba 15 000 EUR. Jestli hledáte každodenní kouzlo a souzníte s tím, že dobré věci vyžadují čas, pak víte, kde hledat. Jenom vás upozorňujeme, že jakmile se zavážete ke koupi, počkáte si 30 dní, než se váš klín a zlatý grál shledají, protože tahle hračka poté bude vyrobena speciálně pro vás. S láskou, samozřejmě.

  Foto: Lelo

  Královská rozkoš

  Rozmachem sektoru zboží pro dospělé a společenské uvolněnosti se otevřel trh pro absolutní luxus i v ložnici. Nicméně australský klenotník Colin Burn se už více než před 20 lety rozhodl vytvořit nejdražší vibrátor na světě. Jmenuje se Pearl Royale, je vyrobený z platiny, diamantů, safírů a perel. Byl toho názoru, že pokud přijímáme skutečný luxus v jiných aspektech našeho života, proč ne v sexuálním prožitku. Takže vytvořil jedinečný umělecký šperk, který by obstál i po boku korunovačních klenotů. Nakonec symbolizuje to, jak moc bychom si měli erotiky vážit. Existují pouze 3 kusy a pořizovací cena je 1 800 000 USD.

  Erotické šperky

  Za luxusní konec to vzala i značka Fornicouture, jejichž erotické hračky pro dospělé jsou ručně dělané a stojí většinou okolo 1 000 EUR. Jejich kousek Fuji se pyšní tím, že má na jedné straně dildo a na druhé bič z klokaní kůže od mistra, který údajně vyrábí biče pro britskou královskou rodinu. Ale přece jen, přesvědčte někoho, aby investoval tolik peněz do potěšení, které může pořídit i levněji.

  Snad proto se americká designérka Betony Vernor vydala cestou jemných a něžných šperků, které lze diskrétně využít i pro vlastní potěšení. Říká jim příznačně ”Jewel-Tools” a tvrdí, že jejím hlavním cílem jako návrhářky je zlepšit kvalitu každodenního života, takže svým návrhům propůjčuje sílu potěšit. Ikonickým je prsten se sedmi perlami, který ve své nejdražší verzi stojí 9 000 EUR. Nosit se má na prostředníčku nejzdatnější ruky. Když přijde jeho čas, otočte ho směrem k dlani a někam se schovejte.

  Foto: Betony Vernon

  Udržitelná slast

  Inovace stojí peníze. Na druhou stranu, jestli jste zapálení do vlastního potěšení i přírody, pak by vám neměly uniknout ekologické erotické hračky od firmy The Natural Love Company, jejíž heslo F*ck yourself, not the planet si přeložte prosím sami. K výrobě pomůcek užívají recyklované plasty z oceánů, za každou prodanou hračku vysadí strom, zboží balí do neplastových obalů, pohání je energie z obnovitelných zdrojů a kompenzují emise ze svých objednávek. Své poslání berou vážně. Výběrem těchto erotických pomůcek dáváte zelenou svým intimním prožitkům, ale také pozitivně ovlivňujete planetu. Aby bylo jasno, i v tomto případě se jedná o zboží, které je esteticky příjemné, ne vulgární.

  udržitelný vibrátor

  Foto: The Natural Love Company

  Zdroje: Goop, Lelo, Betony Vernon, Fornicouture, TNLC, Treasure the Erotic

  Když se spojí design a sex: Erotické hračky pro náročné nechcete schovávat. Poznejte vibrace obalené zlatem, diamanty a perlami

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.