Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Nejžhavější doplňky jsou bezpochyby ty, které vám přinášejí radost. A co vám může přinést radost větší než taková věcička, díky níž se ocitnete na vrcholu extáze. Kdo na konci článku nebude mít ruměnec ve tváři, jako by ho nečetl. Nemusíte se stydět, není za co. Sex a vše s ním spojené je nedílnou součástí duševní rovnováhy a zdraví. Ano, dnes to bude trochu choulostivé, ale na druhou stranu zjistíte, že utrácet se nemusí vždy jen za kabelky nebo sporťáky. Investovat do rozkoše je jako investovat do sebe. Tyhle erotické hračky jsou jiné než ostatní.

  Hračky schválené Gwyneth Paltrow

  Ne náhodou jsou na eshopu Goop herečky Gwyneth Paltrow sexuální hračky v kategorii ”wellness”. O jejím postoji k sexualitě si člověk může udělat obrázek zcela jednoduše. Všeříkající je například její svíčka s vůní vagíny, orgasmu nebo vajíčka yoni pro posílení pánevního dna a jako klíč k otevření ženské energie.

  Gwyneth má za sebou hodně kontroverzností, ale jedno se jí upřít nedá. Tyhle pomůcky nevypadají jako ty, které byste chtěli schovávat. Vypadají jako designové doplňky do bytu. Jako flakony luxusních parfémů. Dokonce prodává řetízek, který se v případě náhlé potřeby promění na vibrátor, což oblast sebeuspokojení posouvá na další metu. Je to tak trochu výzva, že se za své přirozené pudy nemáme stydět, naopak o ně máme pečovat s láskou. A s něčím rozkošným, co vibruje.

  Vibrace ve zlatě

  Ve výčtu sexuálních pomůcek pro náročnou klientelu nesmí chybět značka Lelo. V sortimentu má totiž stroj, který je celý pokrytý 24 karátovým zlatem. Ideální pro ty, kteří chápou, že i potěšení může mít svoji cenu, konkrétně třeba 15 000 EUR. Jestli hledáte každodenní kouzlo a souzníte s tím, že dobré věci vyžadují čas, pak víte, kde hledat. Jenom vás upozorňujeme, že jakmile se zavážete ke koupi, počkáte si 30 dní, než se váš klín a zlatý grál shledají, protože tahle hračka poté bude vyrobena speciálně pro vás. S láskou, samozřejmě.

  Foto: Lelo

  Královská rozkoš

  Rozmachem sektoru zboží pro dospělé a společenské uvolněnosti se otevřel trh pro absolutní luxus i v ložnici. Nicméně australský klenotník Colin Burn se už více než před 20 lety rozhodl vytvořit nejdražší vibrátor na světě. Jmenuje se Pearl Royale, je vyrobený z platiny, diamantů, safírů a perel. Byl toho názoru, že pokud přijímáme skutečný luxus v jiných aspektech našeho života, proč ne v sexuálním prožitku. Takže vytvořil jedinečný umělecký šperk, který by obstál i po boku korunovačních klenotů. Nakonec symbolizuje to, jak moc bychom si měli erotiky vážit. Existují pouze 3 kusy a pořizovací cena je 1 800 000 USD.

  Erotické šperky

  Za luxusní konec to vzala i značka Fornicouture, jejichž erotické hračky pro dospělé jsou ručně dělané a stojí většinou okolo 1 000 EUR. Jejich kousek Fuji se pyšní tím, že má na jedné straně dildo a na druhé bič z klokaní kůže od mistra, který údajně vyrábí biče pro britskou královskou rodinu. Ale přece jen, přesvědčte někoho, aby investoval tolik peněz do potěšení, které může pořídit i levněji.

  Snad proto se americká designérka Betony Vernor vydala cestou jemných a něžných šperků, které lze diskrétně využít i pro vlastní potěšení. Říká jim příznačně ”Jewel-Tools” a tvrdí, že jejím hlavním cílem jako návrhářky je zlepšit kvalitu každodenního života, takže svým návrhům propůjčuje sílu potěšit. Ikonickým je prsten se sedmi perlami, který ve své nejdražší verzi stojí 9 000 EUR. Nosit se má na prostředníčku nejzdatnější ruky. Když přijde jeho čas, otočte ho směrem k dlani a někam se schovejte.

  Foto: Betony Vernon

  Udržitelná slast

  Inovace stojí peníze. Na druhou stranu, jestli jste zapálení do vlastního potěšení i přírody, pak by vám neměly uniknout ekologické erotické hračky od firmy The Natural Love Company, jejíž heslo F*ck yourself, not the planet si přeložte prosím sami. K výrobě pomůcek užívají recyklované plasty z oceánů, za každou prodanou hračku vysadí strom, zboží balí do neplastových obalů, pohání je energie z obnovitelných zdrojů a kompenzují emise ze svých objednávek. Své poslání berou vážně. Výběrem těchto erotických pomůcek dáváte zelenou svým intimním prožitkům, ale také pozitivně ovlivňujete planetu. Aby bylo jasno, i v tomto případě se jedná o zboží, které je esteticky příjemné, ne vulgární.

  udržitelný vibrátor

  Foto: The Natural Love Company

  Zdroje: Goop, Lelo, Betony Vernon, Fornicouture, TNLC, Treasure the Erotic

  Když se spojí design a sex: Erotické hračky pro náročné nechcete schovávat. Poznejte vibrace obalené zlatem, diamanty a perlami

  Pod vlivem alternativní módy. Léto jako z kultovního seriálu Sex Education

  Co to vlastně alternativní móda znamená? Jde o módní poselství, které ani z daleka nepodléhá aktuálním trendům. Je to kreativní výraz, vybočující z mainstreamových a konvenčních kreací, přičemž často čerpá z minulosti či nejrůznějších subkultur. Nejzářnějším příkladem je punkový odkaz Vivienne Westwood, nově se sem masově začleňují upcycled kousky, téměř cokoliv háčkovaného, ale i takzvaný goblincore.

  Kolik vody oblékáme? V oblečení se budeme topit, dokud neskončíme na suchu

  Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vody oblékáte? Vlastně v oblečení doslova plaveme, a to možná více doslova, než by vás zprvu napadlo. Voda je zásadní pro všechny formy života na Zemi. Módní průmysl je bohužel obrovským spotřebitelem a znečišťovatelem vodních toků. Největší značky toho přitom většinou v oblasti hospodaření s vodou dělají nejméně.

  S jakými botami naladíte perfektní summer chic? Zaměřte se na pantofle, žabky i mokasíny

  Období dovolených se blíží a těšení se na léto narůstá. Dokonce nás nedávno překvapilo několik téměř tropických teplot. Ani se tak nenadějeme a brzy rovnou přeskočíme z jara do léta. Trendy z přehlídkových mol pak naznačují lehce bohémský vibe. Snad nikdy jsme nezaznamenali tak vkusnou nabídku mokasín, pantoflí nebo žabek. O pohodlí se tedy letos v létě bát nemusíte.

  Mají luxusní značky stále hodnotu? Možná si nekupujete módu, nýbrž iluzi

  Luxusní značky byly dlouhou dobu synonymem prestiže, kvality a exkluzivity. V posledních letech však čelí různým výzvám, které ovlivňují jejich postavení na trhu a význam pro spotřebitele. Položte si otázku, proč si zrovna vy luxusní značky kupujete? Proč za ně platíte? Možná zjistíte, že vaše tužby nejsou tak úplně vaše.