Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Není dne, kdy by se na sociální síti TikTok neobjevil nový trend. V současnosti beauty sekci známé platformy vévodí hned několik z nich. Populární je například slupovací tužka na rty, speciální parfémy nebo kulmové fony. Pokud jde o make-up, měli byste vyzkoušet především takzvaný obláčkový look. Novým sestřihem se zase inspirujte ve Skandinávii.

  Perfektní rty vykouzlí slupovací tužka. Vlasy potěší nahřívací kartáč

  Není neobvyklé, že se na TikToku stane populárním produkt představující určitou vychytávku. Tou nejnovější je slupovací tužka na rty. Ve skutečnosti se jedná spíše o texturu připomínající lesk na rty. Jeho trik spočívá v tom, že po nanesení vytvoří modrou lesklou vrstvu. Ta se ovšem po odloupnutí promění v dlouhotrvající barvu dle vašeho výběru.

  Zdroj: Sacheu

  I když nejsou kulmové fény žádnou novinkou, z nějakého důvodu jsou v současnosti na sociálních sítích miláčky všech beauty nadšenců. Příčinu můžeme najít možná v tom, že poměrně snadno dokáží vytvořit účes jako z kadeřnického salónu. Navíc napodobí hair style potřebný pro takzvaný mob wife look, tedy další populární TikTok trend.

  Zdroj: Amika, GHD Hair

  Klasickým parfémům odzvonilo. Vyzkoušejte jejich fantasy nebo AI verzi

  Pozornost uživatelů sociálních sítí se zaměřila také na parfémy. Ovšem ne tak ledajaké. Oblíbili si totiž produkty značky Portals Parfums, kterou vytvořila zpěvačka a skladatelka Melanie Martinez. Jedná se o vůně inspirované prapodivným fantasy světem. Zaujaly proto především svým nezvyklým tvarem, barvami i související kampaní.

  Další nově oblíbenou kategorií parfému jsou ty vytvořené za pomoci AI. Trendy se stala především společnost EveryHuman, která vytváří jedinečné vůně pro své zákazníky, a to právě za asistence umělé inteligence. Vyrobit si u ní proto můžete vlastní originální parfém. Možné je ale vybrat si také už z řady hotových produktů.

  Zdroj: EveryHuman

  Pleť jako z obláčku. Zapomeňte na těžký a viditelný make-up

  Pokud jde o make-up, na platformě TikTok se momentálně prodral do popředí #Cloudskin. Odkazovat má na vzhled připomínající nadýchaný obláček. Dosáhnout ho můžete především pomocí super rozmazaného lehkého make-upu. Použít můžete hydratující primer v kombinaci s krémovým korektorem. Vytouženého výsledku dosáhnete i za pomocí vysoce kvalitního make-upu.

  Zdroj: Kosas, Bobbi Brown

  Nechte se inspirovat stylovou Skandinávií. Nabídne jednoduchý trik na osvěžení účesu

  Posledním beauty trendem je #Scandihairline. Na sociálních sítích se objevil už koncem loňského roku, svou slávu ovšem zažívá teprve nyní. Radí totiž uživatelům, jak osvěžit své vlasy. Inspiruje se přitom skandinávskými světlými odstíny. Představuje přitom poměrně jednoduchý trik – radí, abyste si obarvili krátké vlasy kolem obličeje na světlý blond odstín. Vytvoříte tím přirozeně rozzářený look.

  @isabellaschack #scandihairline#diy#dyiscandihairline ♬ Family Affairs VS Ric Flair Drip by 917Josh – 917Josh

  Zdroje: WWD, My Uni Days, Instagram, TikTok

  Foto:Pexels

  Beauty TikTok převzaly nové trendy. Oblibě se těší slupovací tužka na rty i obláčkový make-up

  Louis Vuitton vyrazil do Číny. Nicolas Ghesquière odhalil pre-fall Voyager kolekci v Šanghaji

  Módní společnost Louis Vuitton se, stejně jako ostatní luxusní značky, čím dál více zaměřuje na trh v Číně. Není tedy překvapením, že se její kreativní ředitel Nicolas Ghesquière rozhodl odhalit svou pre-fall kolekci Voyager právě v Šanghaji. Při tvorbě návrhů navíc spolupracoval s tamními umělci.

  Nejprestižnější módní událost se blíží. Met Gala 2024 jako „Zahrada času“

  Costume Institute Gala, hovorově Met Gala, se letos koná v pondělí 6. května. Benefiční galavečer Metropolitního muzea v New Yorku uvedou Zendaya, Jennifer Lopéz, Chris Hemsworth a Bad Bunny. Téma "Zahrada času" navazuje na tamní výstavu Kostýmního institutu, s názvem Sleeping beauties: Reawakening Fashion. Objevte s námi všechny důležité informace a připomeňte si předešlé ročníky.

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.