Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Uživatelé TikToku si začátkem roku našli nový styl, kterým se hodlají inspirovat. Rozšířili proto mezi sebou takzvanou Mob Wife Aesthetic. Jedná se o trend na hony vzdálený stále populárnímu quiet luxury nebo balletcore. Jeho cílem je upoutat na sebe co nejvíce pozornosti a náležitě si to užít. Klíčem je totiž stylizace do manželek proslulých mafiánů, ovšem bez provádění jakýchkoli zločinů.

  Nejnovější trend sociálních sítí s názvem Mob Wife Aesthetic se dá chápat především jako „counter movement“ quiet luxury stylu. Uživatele TikToku a Instagramu totiž láká především na to, že žádný luxus není příliš. Vystavovat můžete značkové kabelky, drahé lodičky i honosné kožichy. Jeho cílem je zejména napodobit postavy kultovních seriálů i filmů, které zpodobňovaly manželky úspěšných mafiánů.

  I když první video poukazující na nejnovější TikTok styl vzniklo už v říjnu, Mob Wife Aesthetic se trendem stala až začátkem letošního roku. Uživatelé sociálních sítí možná pocítili potřebu začít leden s něčím novým (a odvážným). Není proto divu, že #mobwifewinter má v současnosti na TikToku přes 25,7 milionu zhlédnutí. Stylizace do italsko-amerických zbohatlých manželek největších zločinců má zkrátka něco do sebe.

  Popularitu maximalistického stylu pak podporují také hvězdy jako zpěvačka Dua Lipa, modelka Kendall Jenner nebo herečka Sofia Vergara. Mezi hlavní ikony nejnovější estetiky ovšem patří zmíněné postavy ikonických filmů nebo seriálů. Příkladem je Carmela Soprano ze seriálu HBO s názvem Sopranos. Mezi další související snímky patří Casino, Goodfellas nebo Mob Wives. Spojení se „zločinem“ je pak rovněž hlavním argumentem kritiků nejnovějšího trendu.

  Připravte se na přepychové kožichy, rozcuchané vlasy a sluneční brýle do každého počasí

  Jak tedy look spadající do Mob Wife Aesthetic vytvořit? Základem je pořádný přepychový kožich. Je jedno, jestli vytáhnete ten po babičce, nebo si koupíte nový, klidně (nebo raději) umělý. Hlavní je, aby byl bohatý a křičel luxus. Pokud zvolíte variantu v hnědé nebo béžové barvě, doplňte ho o all black outfit. V nejlepším případě do looku zapracujte také nějaký kožený nebo koženkový kousek.

  Zdroj: Max Mara, The Frankie Shop

  Příkladem koženého prvku jsou široké černé kalhoty do pasu. Doplňte je o jednoduché, ale úzce padnoucí bílé tílko. Základem Mob Wife Aesthetic je totiž vypadat nenuceně, ovšem luxusně. Musíte vyvolávat dojem toho, že se moc nesnažíte, zároveň však moc dobře víte, že vypadáte lépe než všichni ostatní. Jednoduchý look pak dotáhnete velkými černými slunečními brýlemi, výraznými zlatými šperky a vysoce vyčesanými vlasy.

  Zdroj: COS, Abercrombie & Fitch

  Dalším prvkem, který ve vašem šatníku, uzpůsobeném nejnovějšímu trendu, nesmí chybět, jsou zvířecí potisky. Zvolte jednoduché střihy, abyste nechali vzor vyniknout. Příkladem je úzké body nebo šaty. Doplňte je o vysoké kozačky nebo boty na vysokých podpatcích. Pokud jde o makeup, nedržte se zpátky. Aplikujte výrazné stíny i bronzer a doplňte o co nejčernější a nejdelší řasy. Nebojte se ani opravdu silného krytí. Tenhle trend vám dovolí, co jen budete chtít.

  @mikaylatoninato I was honestly made for this #mobwife #mobwifeaesthetic #cleangirl #cleangirlaesthetic #mobwifewinter #style #styletips ♬ original sound – mikayla

  Zdroje: Today, Glamour, Instagram, TikTok

  Pronikněte do tajů Mob Wife Aesthetic. TikTok si našel nový trend roku 2024

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.