Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Kampaně módních značek letošní zimy spojuje jeden klíčový prvek. Jsou jím chlupáči, které společnosti zařadily do svých zimních kolekcí. Někteří z nich slouží pouze jako „dekorace“, jiní ale skutečně oblékli kousky luxusních módních domů. Objevte roztomilé fotky plné nejen nejnovějších trendů, ale také roztomilých pejsků.

  Na psí oči vsadili také návrháři jako Daniel Lee nebo Ralph Lauren

  Jednou z prvních kolekcí, ve které se roztomilí pejsci objevili, byla ta od britské společnosti Burberry. Její kreativní ředitel Daniel Burberry je využil ve své sváteční kampani, v níž lákal na luxusní dárky.

  Podobnou strategii následně zaujal také návrhář Ralph Lauren. Chlupatého společníka totiž zabalil do své fialové kašmírové šály ze speciální kolekce Purple. Jednalo se o chytrý tah, protože z výsledné fotografie odtrhnete oči jen ztěžka.

  Zdroj: Burberry

  Speciální kolekci pro psí společníky vytvořily značky jako Giorgio Armani a Prada

  Více pozornosti věnovala pejskům společnost Giorgio Armani. Letos pro ně totiž ve spolupráci s Poldo Dog Couture vyrobila speciální kolekci. Jejím nejvýraznějším kouskem je luxusní tmavě modrý sametový pelíšek s logem společnosti. Kromě toho značka nabízí i ladící kabátek, do kterého můžete svého psího miláčka zabalit. Pokud toužíte po jednodušším doplňku, zalíbí se vám černé kožené vodítko nebo obojek.

  Vlastní kousek oblečení pak pejsci mohou získat také od módního domu Prada. Do své sváteční kolekce totiž zapojila také roztomilý, ale zároveň luxusní šáteček. Pokud ho pejskovi uvážete kolem krku, bude moct zároveň světu hrdě předvést trojúhelníkové logo luxusní značky, vyšité na jeho špičce. Zakoupit si můžete téměř identické sponky do vlasů stejného tvaru a se svým kamarádem tak na svátky ladit.

  Zdroj: Prada

  Vyvenčit se pejsky rozhodly v nejnovějších kolekcích i firmy Sandy Liang a Palace

  Společnost Palace, zaměřující se především na skateboardovou módu, do své poslední kolekce rovněž zařadila pejsky. Využila je při focení kampaně a spolupráce se společností Barbour. Psí společníci si pak zahráli také v souvisejícím videu, které se soustředí na hlavní motiv reklamy, tedy barbour shop. Pro svůj spot si proto značky vybraly pejska z obzvláště dlouhými chlupy.

  Zdroj: Palace

  Vyvenčit se pejsky rozhodla také společnost Sany Liang. Pro psí miláčky totiž vytvořila luxusní svetry v béžové i roztomile růžové barvě. Dostupné jsou navíc také svetry pro vás, a to v podstatě stejného střihu i barvy. Pokud tak chcete se svým pejskem ladit, ale toužíte po tom i nadále se držet quite luxury trendu, je pro vás tato kolekce ta pravá.

  Zdroj: Sandy Liang

  Zdroje: Instagram

  Zimní kolekce ovládli pejsci. Zamiloval se do nich Giorgio Armani, Prada nebo Ralph Lauren

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.