Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Kampaně módních značek letošní zimy spojuje jeden klíčový prvek. Jsou jím chlupáči, které společnosti zařadily do svých zimních kolekcí. Někteří z nich slouží pouze jako „dekorace“, jiní ale skutečně oblékli kousky luxusních módních domů. Objevte roztomilé fotky plné nejen nejnovějších trendů, ale také roztomilých pejsků.

  Na psí oči vsadili také návrháři jako Daniel Lee nebo Ralph Lauren

  Jednou z prvních kolekcí, ve které se roztomilí pejsci objevili, byla ta od britské společnosti Burberry. Její kreativní ředitel Daniel Burberry je využil ve své sváteční kampani, v níž lákal na luxusní dárky.

  Podobnou strategii následně zaujal také návrhář Ralph Lauren. Chlupatého společníka totiž zabalil do své fialové kašmírové šály ze speciální kolekce Purple. Jednalo se o chytrý tah, protože z výsledné fotografie odtrhnete oči jen ztěžka.

  Zdroj: Burberry

  Speciální kolekci pro psí společníky vytvořily značky jako Giorgio Armani a Prada

  Více pozornosti věnovala pejskům společnost Giorgio Armani. Letos pro ně totiž ve spolupráci s Poldo Dog Couture vyrobila speciální kolekci. Jejím nejvýraznějším kouskem je luxusní tmavě modrý sametový pelíšek s logem společnosti. Kromě toho značka nabízí i ladící kabátek, do kterého můžete svého psího miláčka zabalit. Pokud toužíte po jednodušším doplňku, zalíbí se vám černé kožené vodítko nebo obojek.

  Vlastní kousek oblečení pak pejsci mohou získat také od módního domu Prada. Do své sváteční kolekce totiž zapojila také roztomilý, ale zároveň luxusní šáteček. Pokud ho pejskovi uvážete kolem krku, bude moct zároveň světu hrdě předvést trojúhelníkové logo luxusní značky, vyšité na jeho špičce. Zakoupit si můžete téměř identické sponky do vlasů stejného tvaru a se svým kamarádem tak na svátky ladit.

  Zdroj: Prada

  Vyvenčit se pejsky rozhodly v nejnovějších kolekcích i firmy Sandy Liang a Palace

  Společnost Palace, zaměřující se především na skateboardovou módu, do své poslední kolekce rovněž zařadila pejsky. Využila je při focení kampaně a spolupráce se společností Barbour. Psí společníci si pak zahráli také v souvisejícím videu, které se soustředí na hlavní motiv reklamy, tedy barbour shop. Pro svůj spot si proto značky vybraly pejska z obzvláště dlouhými chlupy.

  Zdroj: Palace

  Vyvenčit se pejsky rozhodla také společnost Sany Liang. Pro psí miláčky totiž vytvořila luxusní svetry v béžové i roztomile růžové barvě. Dostupné jsou navíc také svetry pro vás, a to v podstatě stejného střihu i barvy. Pokud tak chcete se svým pejskem ladit, ale toužíte po tom i nadále se držet quite luxury trendu, je pro vás tato kolekce ta pravá.

  Zdroj: Sandy Liang

  Zdroje: Instagram

  Zimní kolekce ovládli pejsci. Zamiloval se do nich Giorgio Armani, Prada nebo Ralph Lauren

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.