Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Uživatelé TikToku začínají toužit po jeho realističtější podobě. Také proto podporují trendy, které se nesnaží skrývat za estetikou a přitažlivostí, ale podávají věci takové, jaké jsou. Není tedy divu, že si nyní zamilovali beauty videa s „unsexy“ produkty.

  Každého z nás trápí beauty problémy, které nehodláme s okolním světem jen tak sdílet. Kvůli zažitým předsudkům máme totiž pocit, že se jedná o něco nepřitažlivého, co nás v očích ostatních učiní méně „sexy“. Přesně takové situaci se ovšem v současnosti snaží zabránit nejnovější TikTok trend. Uživatelé známé sociální sítě se totiž rozhodli propagovat nejen populární a estetické produkty.

  Zdroj: Head & Shoulders, CeraVe

  Pod #UnsexyProducts proto nyní najdete řadu videí, ve kterých beauty nadšenci sdílejí své tipy na zcela „obyčejné“ pomocníky. Jedná se o produkty, které by většinová společnost označila za „unsexy“. Nejsou trendy, třpytivé, nepropaguje je známá celebrita. Přesto fungují a jsou zcela běžně dostupné. Ve většině případech navíc řeší intimní problémy, jako jsou zarostlé chloupky nebo zažloutlé zuby.

  Zdroj: Dove, Cetaphil

  Nejnovější TikTok trend vychází z myšlenky, že beauty rutina by neměla být přitažlivá pro ostatní, ale sloužit primárně našim individuálním potřebám. Normalizuje tedy realističtější a „normální“ skin care rutinu. Jak se zdá, přesně na tu uživatelé známé sociální sítě čekali. Zmíněný #UnsexyProducts totiž v posledním měsíci na TikToku dosáhl na více než 42,5 milionu zobrazení.

  Ne všechny produkty musí být sexy. Ve výsledku totiž udělají sexy vás

  Doporučení „unsexy“ produktů pak usiluje o zlepšení celé řady problémů. Mezi oblíbené pomocníky se tak mohou řadit krémy proti vyrážce nebo různé řešení akné, zarostlých chloupků a opruzenin. Je přitom jedno, že podobné lahvičky nezkrášlí vaši poličku v koupelně. Jak totiž tvůrci populárních videí prohlašují, „podobné unsexy položky vám pomohou stát se více sexy“.

  @taylorbosmann unsexy products that just WORK 🤌🏻🫧🧴 #unsexyproducts #fyp #productrecommendations #skincare #skincareproducts #foryou @First Aid Beauty @Triple Paste @CeraVe @Megababe ♬ original sound – tay

  Mezi nejčastěji doporučované produkty se pak řadí například čisticí gel na obličej značky Cetaphil. Vyhovovat má podle autorů populárních videí všem typům pleti. Podobné chvály se dočkala také mast značky CeraVe, která si má poradit s každým problémem vaší pokožky. Oblíbenými stálicemi jsou také mýdla od Dove nebo šampony Head & Shoulders.

  Zdroje: WWD, Hypebae, Cosmetics Design Europe, TikTok

  TikTok našel další lásku. Propaguje produkty, které nejsou sexy

  Jak s mírou kombinovat klasické i netradiční potisky? Navrstvené grafické motivy se opět hlásí o slovo

  Říká se, že čeho je moc, toho je příliš. Ale letos to neplatí – samostatné grafické potisky jsou in, a vrstvení různých vzorů ještě více. Ať už milujete leopardí motivy, tradiční kostky nebo protichůdné pruhy, rok 2024 nezná hranic. Možná jde o maximální verzi hlasitého luxusu, možná o snahu vytvořit z outfitu vizuální zážitek díky extrémnímu kontrastu. Ať už je vaše vize jakákoliv, zde je návod, jak na to.

  Vysněné kousky najdete i v second handech. Naučte se nakupovat udržitelně jako profík

  Jedním z nejlehčích kroků, jak učinit svůj šatník více udržitelný, je nakupovat oblečení "z druhé ruky". Je jedno, jestli vás baví hledat luxusní kousky na on-line platformách, nebo se naopak s oblibou vydáváte do zapadlých vintage obchůdků. Pro to, abyste spolehlivě našli svůj vysněný kousek, je ovšem potřeba, abyste dodržovali několik důležitých pravidel.

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.