Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Pokud si chcete letošní vytouženou dovolenou ulehčit už od začátku, doporučujeme dopředu přemýšlet nad zvolenými zavazadly. Kromě kvalitních kufrů nebo tašek je potřeba zamyslet se i nad dalšími pomocníky, převážejícími vaše cennosti. Základem je proto také správně poskládaná kosmetická taštička. Naučte se využívat kosmetiku na cestách chytře a skladně.

  Bez správné taštičky neodjedete. Hodit se bude průhledný model, i ten na háček

  Kromě kvalitních kufrů nebo tašek věnujte letos před odjezdem za vytouženým odpočinek zvýšenou pozornost také vaší kosmetické taštičce. Správně sbalená kosmetika může ulehčit nejen vašim zádům, ale také hlavě. Nebudete totiž muset na cestách přemýšlet nad tím, co jste zapomněli, a co jste raději měli nechat doma.

  Samozřejmě vždy záleží na cílové destinaci a druhu cestovního prostředku. Transparentní kosmetická taštička však nabízí výhody i v případě, že nehodláte letět letadlem. Zajistí vám totiž přehled o tom, kam se jaká lahvička zrovna zakutálela. Ještě lepší varianta je ta, která se dá zavěsit za háček. Můžete tak dát sbohem otravnému přehrabování ve zdánlivě bezedné taštičce.

  Zdroj: Calpak, Bagsmart

  Na cesty volte tekuté varianty. Odlehčí taštičku od zbytečných štětců

  Sbalit si samozřejmě chcete co nejvíce minimalisticky. O produktech tak získáte větší přehled, zároveň navíc vyměníte čas strávený u zrcadla za slunění na pláži nebo u bazénu. Neznamená to ovšem, že se musíte obejít bez svých klíčových makeup pomocníků. Volte ovšem spíše ty v tekuté podobě.

  Například tekutá tvářenka se dá snadno aplikovat pomocí prstů a nemusíte tak s sebou tahat různé druhy štětců. Kromě toho se dá snadno aplikovat také jako náhrada očních stínů. Na stejném principu můžete využít také tekutý highlighter nebo bronzer. Vyberte si zkrátka ty produkty, o kterých víte, že se bez nich neobejdete ani na den.

  Zdroj: Armani, Charlotte Tilbury

  Přidejte k pečujícím produktům trochu barvy. Odměna je méně starostí

  Podobně chytře můžete obměnit také své základní pečující produkty. I když běžně fanoušky principu 2v1 nejsme, u cestování jsme ochotní udělat výjimku. Jedná se totiž o opravdu kompaktní způsob balení kosmetických nezbytností. Nebojte se tedy s sebou na cesty přibalit produkty, které zároveň nabízejí trochu barvy.

  Základem je například krém, který zároveň funguje jako BB cream nebo lehký makeup. Například ten značky bareMinerals nabízí také SPF ochranu a na pleti je lehký, a tedy nenápadný. Nechá tak rovněž pleť na dovolené o trochu více dýchat. Podobně si pak cestování ulehčíte také balzámem nebo olejem na rty, který zároveň rty trochu zabarví.

  Zdroj: bareMinerals, Dior

  Nebuďte na sebe příliš tvrdí. Za jednu nezbytnost si dovolte i nepotřebný luxus

  Nemá smysl vyjmenovávat jednotlivé produkty, které byste si na cesty měli zabalit. Někdo se bez milovaných sér neobejde ani na den, jiní budou rádi za odpočinek i od své luxusní skin care rutiny. Pokud bychom ale měli vyjmenovat jeden produkt, který doma nechat nesmíte, pak bychom zvolili opalovací krém. Ano, i když pojedete do chladných krajin.

  Sluníčko nikdy pracovat nepřestává, a proto byste se proti němu měli chránit po celý rok. Na druhou stranu si stojíme za tím, že cestovní taštička by neměla vyvolávat smutek po oblíbených produktech. A to jenom za cenu toho, abyste se utvrdili ve svém minimalismu. Doporučujeme proto přibalit si také nějaký „fun“ produkt. Na cestách jistě oceníte například osvěžující a výživné spreje, jako je například The Mist od luxusní značky La Mer.

  Zdroj: La Mer, Shiseido

  Na případné změny se dobře připravte. Nezapomeňte ale ani na zálohu

  K balícímu manuálu přihodíme ještě pár tipů. Pokud svou skin care rutinu na cestách zkrátka zredukujete, vaše pleť vám nejspíše za kratší pauzu poděkuje. V případě, že si ale zabalíte několik nových produktů, například kvůli jejich kompaktnější velikosti, doporučujeme je dopředu vyzkoušet. Vaše pleť se už tak bude potýkat s novým prostředím, nemusí trpět ještě nechtěné kosmetické ingredience.

  Dalším chytrým tahem je zabalit si pár nejnutnějších produktů i do kabelky. Tedy v případě, že své zavazadlo odevzdáváte letištnímu personálu. Nikdy nevíte, kam může nakonec doputovat. Nezapomeňte ani na praktické kompaktní zrcátko. A rada nakonec, jestli si přibalíte i štětce, schovejte je do speciálního pytlíčku, ať je ochráníte před zničením, ale i bakteriemi.

  Zdroje: Real Simple, Travel and Leisure, The Cut

  Sbalte se na vytoužené cesty chytře. Základem je dokonale poskládaná kosmetická taštička

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.