Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Investice do kvalitních kufrů je jedna z těch nejlepších, které můžete za svůj život učinit. Nutné je ovšem zvážit, jaký druh zavazadla skutečně potřebujete. Většinou totiž přes rok vyrážíme spíše na kratší výlety nebo prodloužené víkendy. Doporučujeme proto probrat se nabídkou luxusních cestovních tašek, které skrývají nejen praktičnost, ale také vytoužený styl.

  Instantní luxus zajistí kožená duffel bag. Hodit se bude do přírody i do města

  Pokud nevíte, kde začít a nechcete nad stylovými zavazadly příliš přemýšlet, pak je jasnou volbou kožená nebo koženková duffel bag. Téměř okamžitě vyvolává dojem luxusu. V případě, že zvolíte kvalitní značku, vydrží vám navíc podobná taška desítky let. Klasickou variantou je její světle hnědá verze. Její nenápadnost totiž zaručí, že nebudete vypadat hloupě ani při případné cestě do luxusní chalupy uprostřed lesa. Na druhou stranu poslouží jako perfektní doplněk při výletech po městě.

  Zdroj: Ghurka, Ralph Lauren

  Eko variantu zaručí Lo & Sons. Prostornou tašku propojíte i s kufrem

  Kůže, nebo i její napodobenina, ovšem nemusí být pro každého. V tom případě se můžete podívat po eko variantě, která je vyrobená z udržitelných materiálů, jako je recyklovaný polyester nebo bavlna. Doporučujeme ovšem před nákupem produktu pročíst různé recenze, abyste si eko nálepku daného produktu řádně ověřili.

  Například taška od Lo & Sons slibuje, že ušetřila plast v množství 24 lahví plus více než dvě libry emisí oxidu uhličitého. Kromě toho má stylový tvar, který umožní jednoduché nošení přes rameno. Pokud se navíc rozhodnete vyrazit na delší výlet, můžete využít popruh na zadní straně a propojit ji se svým větším zavazadlem.

  Zdroj: Lo & Sons

  Styl čeká i na cestovatele se sportovním duchem. Zažijte luxus v podobě tašky Patagonia

  Milovníky přírody výběr tašky od Patagonia nepřekvapí. Jedná se totiž o špičkovou firmu, která se věnuje výbavě na cesty do hor i lesů. Její produkty jsou proto extra odolné a uzpůsobené pohybu. Hodit se tedy budou v případě, že už dopředu víte, že si své zavazadlo budete muset značnou část cesty odnést sami. Kromě různých kapes pro lepší organizaci disponuje duffel bag značky Patagonia také praktickými popruhy. Díky nim můžete tašku rovněž hodit na ramena a vytvořit tak pohodlný batoh.

  Zdroj: Patagonia

  Zažijte luxus jako slavná Marilyn Monroe nebo Jackie Kennedy. Vyzkoušejte kousky od T. Anthony

  Oddaní milovníci luxusu zase najdou zalíbení v produktech americké značky T. Anthony. Jedná se o tradiční společnost, vytvářející praktické, odolné a stylové kousky. Do svých kolekcí je v minulosti zařadily ikony, jako je herečka Marilyn Monroe nebo slavná Jackie Kennedy. Kromě klasické duffel bag pak firma nabízí spoustu dalších variant, a to ve všech velikostech. Vybrat si můžete rovněž z nespočtu odstínů. Majitelé pejsků pak ocení, že značka představila také prostorné tašky na rameno vhodné i pro psí kamarády.

  S klasikou od luxusních značek nešlápnete vedle. Pochlubte se stylovou taškou Gucci nebo Prada

  Ve výběru luxusních tašek nesmí chybět ani nesmrtelné klasiky. Jedná se o kousky, se kterými vás luxus rozhodně nemine. Na první pohled je totiž rozezná každý správný milovník módy. Pokud upřednostňujete více nenápadný styl, pak zvolte stylovou, ovšem velice jednoduchou tašku Prada. Naopak o něco výraznější design nabízí společnost Gucci. Vybrat si můžete ze série modelů potištěných ikonickým Gucci vzorem. O něco méně křiklavé jsou varianty s klasickým zeleno-červeným nebo modro-červeným pruhem a slavným logem.

  Zdroj: Prada, Gucci

  Zdroje: Travel and Leisure, Town and Country Magazine, Instagram

  Foto:Gucci

  Rozlučte se s nepraktickými příručními kufry. Pohodlí i luxus zajistí cestovní tašky

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.