Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Dovolenková sezóna začíná být v plném proudu. Proto vám dnes přinášíme přehled luxusních pop-up butiků nejen v Evropě. Co je totiž lepší než propojit nejoblíbenější období celého roku se shopaholickou posedlostí? Připravte se na nákupy v St. Tropez, East Hamptonu i na Lago di Como!

  Jacquemus – Lago di Como

  Velmi oblíbenou letní kolekci Capsule Éte, inspirovanou francouzskou riviérou, pořídíte v butiku Jacquemus na břehu opěvovaného jezera Como. Ikonické kousky ale nejsou jediné, co obchod nabízí. Porte Jacquemus si dal záležet na detailech, které jsou typické pouze pro tento butik. Často se tu setkáte s prvky, které symbolizují právě Lago di Como. Stylovější suvenýr zatím neznáme.

  Dioriviera – Hotel Beverly Hills

  Jednu z dalších oblíbených letních destinací – Los Angeles, Dior převtělil v ještě více žhavější destinaci. V hotelu Beverly Hills značka vytvořila oázu stylu. Kromě butikových kousků si zde můžete libovat v dechberoucím designu. Najdete zde stylový prostor s bazénem a lehátky. Samozřejmě vše v Dior printu. Pro letošní rok Maria Chiuri vybrala propojení jemných odstínů růžové a šedé barvy.

  Foto: Dior

  Valentino – Amalfi

  Za dalším designovým rájem se vypravíme do Amalfi. Konkrétně do hotelu Pallazo Avino, sídlícího na malebném pobřežním útesu. O atmosféru a přímořské kouzlo je tedy dokonale postaráno. Dopřát si zde můžete kolekci Escape. Za hřích stojí pestrý výběr sandálků nebo hedvábných šátků, které jsou na léto 2023 nezbytné. Dá se s nimi totiž perfektně pracovat. Jeden šátek totiž znamená minimálně pět možností nošení.

  Foto: Valentino

  Diptyque – Mykonos

  Kromě módy je z dovolené nutné dovézt i parfém či kosmetiku. Nejlepším výběrem je butik Diptyque na řeckém Mykonosu. Pop-up je situovaný do kamenné zástavby, která doslova vyvolává středomořskou náladu. Vůně, které zde lze pořídit, jsou opět exkluzivní pouze pro Mykonos pop-up store. V sedmdesátých letech právě sem jezdili zakladatelé značky a inspirovali se řeckou přírodou i atmosférou. Některé produkty tu jsou tedy doma.

  Foto: Nammos Village

  Loro Piana – St. Tropez

  Italský ráj na pobřeží Francie? I to je možné. Loro Piana přenesla italskou řemeslnou dokonalost a nejexkluzivnější materiály na světě do svého exkluzivního plážového klubu La Réserve à la Plage ve francouzském Saint Tropez. V pop-up store pořídíte primárně kousky z kolekce Summer Resort 2023. Kromě toho nabízí i na sekci Home Interior. Suvenýrem z vaší dovolené se tak může stát i designový kousek do domácnosti. Mezi nejoblíbenější objekty patří vonné svíčky, které jsou vhodné i jako dárek.

  Foto: Loro Piana

  Zdroj: Loro Piana, Dior, Nammos Village, Valentino, Instagram

  Foto:Dior

  Propojení luxusu, sofistikovanosti a letní obsese. Vychutnejte si dovolenou s nákupem v exkluzivních pop-up buticích

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.