Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Letní dovolená na francouzské riviéře. Popíjení Chianti v toskánské vesničce. Dostihové závody v Anglii. Nebo lyžování ve švýcarských Alpách… To všechno jsou okamžiky, které si žádají #oldmoney módu. Trend, který doslova zahltil Tik Tok byl vždy opředen vlnou tajemnosti. Jaké jsou základní prvky tohoto stylu?

  @oldmoneyguide Old Money inspired ✨OUTFITS✨ #oldmoney #oldmoneyoutfits #oldmoneyaesthetic #oldmoneylifestyle #oldmoneyisbetter #oldmoneylife #oldmoneyfashion #richlifestyle #richlife #elegant #elegance #classic #outfits #oldmoneystyle ♬ original sound – Perfume snatchers

  Old Money módu definují neutrální barvy a rovné volné linie. Využívá pletené svetry a vesty. Muže reprezentují kalhoty s nažehlenými puky, ženy klasické „tenisové“ sukně nebo šaty. Polobotky a mokasíny jsou pro vybudování #oldmoney šatníku nezbytností. V tomto stylu se budete cítit výjimečně a chic, protože nikdy nevyjde z módy. Alespoň tak nám nestárnoucí trend TikTok popisuje.

  Vaše základní #oldmoney kousky

  Nedílnou součástí většiny #oldmoney inspiračních outfitů je trenčkot. Luxus symbolizuje už od minulého století. Jak vidno, je velice nadčasový a neustále nositelný. Pokud do něj zainvestujete, vydrží vám při správné péči klidně i třicet let. Doporučujeme klasickou britskou značku Burbbery nebo švédské Acne Studios.

  Foto: Burberry, Acne Studios

  Business obuv přímo koresponduje s #oldmoney módou. Mokasíny vypadají skvěle v kombinaci s vysokými ponožkami nebo podkolenkami. Klíčovým prvkem #oldmoney trendu je kůže, coby materiál bot i doplňků. Populárním průkopníkem mokasín je jednoznačně Prada nebo Chanel.

  Foto: Chanel, Prada

  Další esenciálním prvkem Old Money outfitu jsou pletené svetry a vesty. Nejtypičtější je v kombinaci s bílou košilí nebo polo tričkem. V čele osvědčených výrobců stojí Ralph Lauren. Jeho kousky jsou nepřehlédnutelné. Pohodlný kašmír zajistí butiky Burberry nebo COS.

  Foto: Ralph Lauren

  Zdroj: burberry.com, acnestudios.com, cosstore.com, chanel.com, raplhlauren.com, prada.com, TikTok, Instagram

  Nadčasového #oldmoney stylu jsou plné sociální sítě. Ten zkrátka nestárne!

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.