More

  Letní dovolená na francouzské riviéře. Popíjení Chianti v toskánské vesničce. Dostihové závody v Anglii. Nebo lyžování ve švýcarských Alpách… To všechno jsou okamžiky, které si žádají #oldmoney módu. Trend, který doslova zahltil Tik Tok byl vždy opředen vlnou tajemnosti. Jaké jsou základní prvky tohoto stylu?

  @oldmoneyguide Old Money inspired ✨OUTFITS✨ #oldmoney #oldmoneyoutfits #oldmoneyaesthetic #oldmoneylifestyle #oldmoneyisbetter #oldmoneylife #oldmoneyfashion #richlifestyle #richlife #elegant #elegance #classic #outfits #oldmoneystyle ♬ original sound – Perfume snatchers

  Old Money módu definují neutrální barvy a rovné volné linie. Využívá pletené svetry a vesty. Muže reprezentují kalhoty s nažehlenými puky, ženy klasické „tenisové“ sukně nebo šaty. Polobotky a mokasíny jsou pro vybudování #oldmoney šatníku nezbytností. V tomto stylu se budete cítit výjimečně a chic, protože nikdy nevyjde z módy. Alespoň tak nám nestárnoucí trend TikTok popisuje.

  Vaše základní #oldmoney kousky

  Nedílnou součástí většiny #oldmoney inspiračních outfitů je trenčkot. Luxus symbolizuje už od minulého století. Jak vidno, je velice nadčasový a neustále nositelný. Pokud do něj zainvestujete, vydrží vám při správné péči klidně i třicet let. Doporučujeme klasickou britskou značku Burbbery nebo švédské Acne Studios.

  Foto: Burberry, Acne Studios

  Business obuv přímo koresponduje s #oldmoney módou. Mokasíny vypadají skvěle v kombinaci s vysokými ponožkami nebo podkolenkami. Klíčovým prvkem #oldmoney trendu je kůže, coby materiál bot i doplňků. Populárním průkopníkem mokasín je jednoznačně Prada nebo Chanel.

  Foto: Chanel, Prada

  Další esenciálním prvkem Old Money outfitu jsou pletené svetry a vesty. Nejtypičtější je v kombinaci s bílou košilí nebo polo tričkem. V čele osvědčených výrobců stojí Ralph Lauren. Jeho kousky jsou nepřehlédnutelné. Pohodlný kašmír zajistí butiky Burberry nebo COS.

  Foto: Ralph Lauren

  Zdroj: burberry.com, acnestudios.com, cosstore.com, chanel.com, raplhlauren.com, prada.com, TikTok, Instagram

  Nadčasového #oldmoney stylu jsou plné sociální sítě. Ten zkrátka nestárne!

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.