Letní dovolená na francouzské riviéře. Popíjení Chianti v toskánské vesničce. Dostihové závody v Anglii. Nebo lyžování ve švýcarských Alpách… To všechno jsou okamžiky, které si žádají #oldmoney módu. Trend, který doslova zahltil Tik Tok byl vždy opředen vlnou tajemnosti. Jaké jsou základní prvky tohoto stylu?

@oldmoneyguide Old Money inspired ✨OUTFITS✨ #oldmoney #oldmoneyoutfits #oldmoneyaesthetic #oldmoneylifestyle #oldmoneyisbetter #oldmoneylife #oldmoneyfashion #richlifestyle #richlife #elegant #elegance #classic #outfits #oldmoneystyle ♬ original sound – Perfume snatchers

Old Money módu definují neutrální barvy a rovné volné linie. Využívá pletené svetry a vesty. Muže reprezentují kalhoty s nažehlenými puky, ženy klasické „tenisové“ sukně nebo šaty. Polobotky a mokasíny jsou pro vybudování #oldmoney šatníku nezbytností. V tomto stylu se budete cítit výjimečně a chic, protože nikdy nevyjde z módy. Alespoň tak nám nestárnoucí trend TikTok popisuje.

Vaše základní #oldmoney kousky

Nedílnou součástí většiny #oldmoney inspiračních outfitů je trenčkot. Luxus symbolizuje už od minulého století. Jak vidno, je velice nadčasový a neustále nositelný. Pokud do něj zainvestujete, vydrží vám při správné péči klidně i třicet let. Doporučujeme klasickou britskou značku Burbbery nebo švédské Acne Studios.

Foto: Burberry, Acne Studios

Business obuv přímo koresponduje s #oldmoney módou. Mokasíny vypadají skvěle v kombinaci s vysokými ponožkami nebo podkolenkami. Klíčovým prvkem #oldmoney trendu je kůže, coby materiál bot i doplňků. Populárním průkopníkem mokasín je jednoznačně Prada nebo Chanel.

Foto: Chanel, Prada

Další esenciálním prvkem Old Money outfitu jsou pletené svetry a vesty. Nejtypičtější je v kombinaci s bílou košilí nebo polo tričkem. V čele osvědčených výrobců stojí Ralph Lauren. Jeho kousky jsou nepřehlédnutelné. Pohodlný kašmír zajistí butiky Burberry nebo COS.

Foto: Ralph Lauren

Zdroj: burberry.com, acnestudios.com, cosstore.com, chanel.com, raplhlauren.com, prada.com, TikTok, Instagram

Nadčasového #oldmoney stylu jsou plné sociální sítě. Ten zkrátka nestárne!