Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Naše pracovní prostředí nás kolikrát ovlivňuje více, než si myslíme. Nezapomínejte proto na detaily, které se schovávají například i v tom, jaké pero nebo diář používáte. Objevte proto ty nejluxusnější deníky, propisky, obálky a další papírové doplňky, které mohou váš den v práci snadno zpříjemnit. Jedná se navíc o skvělý tip na dárek k rychle se blížícím Vánocům.

  Diář jako ukázka tvorby nejluxusnějších módních domů i kvalitní papírenské práce

  Základem (nejen) pracovního života je organizace. Klíčovým pomocníkem na doma, do kabelky i k pracovnímu stolu je proto správný diář nebo sešit na poznámky. Udělejte si dny nejen jednodušší, ale i příjemnější. Vyberte si kvalitní deník, který vám navíc vykouzlí úsměv na tváři.

  Jasnou variantou je proto sešit od módního domu Dior. Využívá jeho proslulý Toile de Jouy motiv a přímo proto křičí luxusem. O něco více decentní možnost nabízí značka Celine. Na bílé minimalistické pozadí totiž nechala vytisknout své zlaté logo. Cítit se proto budete maximálně elegantně.

  Zdroj: Dior, Celine

  Trendy jsou čím dál více také diáře s koženým potahem. Většinou mají také vyměnitelný vnitřek, který zaručí větší praktičnost. Podobné diáře různých barev vyrábí například značka Smythson. Například její červená varianta rozzáří jinak běžný den. Pro „módní klasiku“ šáhněte po diáři od Louis Vuitton, který je posetý jeho ikonickým logem.

  Zdroj: Smythson, Louis Vuitton

  Život vám ulehčí také kvalitní pero. Vyberte si z hladkých a decentních designů

  Hned dalším krokem při sestavování vaší nové luxusní „pracovní“ výbavy jsou psací potřeby. Vyměňte věčně nepíšící a nevzhledně vypadající propisky za jejich elegantnější verzi. Nejen, že na papíře krásně vyniknou, budou se vám také lépe držet.

  Skvělou variantu nabízí například vyhlášená britská značka Aspinal of London. Zaměřuje se především na kožené produkty, na výbornou ale umí i minimalistická pera. Ikonou světa psacích potřeb je pak firma Parker. Nabízí jak klasické propisky, tak elegantní pera ve všech barvách i typech.

  Zdroj: Aspinal of London, Parker

  Málo slov často dokáže nejvíce. Darujte vzkazy na roztomilých kartičkách

  Základ výbavy už máte. Nyní se vám tak otevírá prostor pro ještě větší kreativitu. Vyhrát si můžete kromě lepítek nebo ozdobných pásek například také s kartičkami na poznámky. Jedná se o malý detail, který ovšem vaší pracovně dodá ještě o něco luxusnější nádech. Zároveň rozhodně potěší vaše blízké i kolegy.

  Zvolit můžete klasické jednobarevné varianty, se kterými rozhodně nikdy nešlápnete vedle. Byla by ovšem škoda neupustit uzdu fantazii. Kouzelný vzkaz můžete poslat také s impozantními, ale stále roztomilými ilustracemi. Skvělé možnosti nabízí například papírnictví Crane. Vánoční variace najdete zase u společnosti Smythson.

  Zdroj: Crane, Smythson

  Zdroje: Country and Town House, Goop, Instagram

  Na detailech záleží. Ponořte se do světa luxusního papíru, per nebo diářů

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.