Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Naše pracovní prostředí nás kolikrát ovlivňuje více, než si myslíme. Nezapomínejte proto na detaily, které se schovávají například i v tom, jaké pero nebo diář používáte. Objevte proto ty nejluxusnější deníky, propisky, obálky a další papírové doplňky, které mohou váš den v práci snadno zpříjemnit. Jedná se navíc o skvělý tip na dárek k rychle se blížícím Vánocům.

  Diář jako ukázka tvorby nejluxusnějších módních domů i kvalitní papírenské práce

  Základem (nejen) pracovního života je organizace. Klíčovým pomocníkem na doma, do kabelky i k pracovnímu stolu je proto správný diář nebo sešit na poznámky. Udělejte si dny nejen jednodušší, ale i příjemnější. Vyberte si kvalitní deník, který vám navíc vykouzlí úsměv na tváři.

  Jasnou variantou je proto sešit od módního domu Dior. Využívá jeho proslulý Toile de Jouy motiv a přímo proto křičí luxusem. O něco více decentní možnost nabízí značka Celine. Na bílé minimalistické pozadí totiž nechala vytisknout své zlaté logo. Cítit se proto budete maximálně elegantně.

  Zdroj: Dior, Celine

  Trendy jsou čím dál více také diáře s koženým potahem. Většinou mají také vyměnitelný vnitřek, který zaručí větší praktičnost. Podobné diáře různých barev vyrábí například značka Smythson. Například její červená varianta rozzáří jinak běžný den. Pro „módní klasiku“ šáhněte po diáři od Louis Vuitton, který je posetý jeho ikonickým logem.

  Zdroj: Smythson, Louis Vuitton

  Život vám ulehčí také kvalitní pero. Vyberte si z hladkých a decentních designů

  Hned dalším krokem při sestavování vaší nové luxusní „pracovní“ výbavy jsou psací potřeby. Vyměňte věčně nepíšící a nevzhledně vypadající propisky za jejich elegantnější verzi. Nejen, že na papíře krásně vyniknou, budou se vám také lépe držet.

  Skvělou variantu nabízí například vyhlášená britská značka Aspinal of London. Zaměřuje se především na kožené produkty, na výbornou ale umí i minimalistická pera. Ikonou světa psacích potřeb je pak firma Parker. Nabízí jak klasické propisky, tak elegantní pera ve všech barvách i typech.

  Zdroj: Aspinal of London, Parker

  Málo slov často dokáže nejvíce. Darujte vzkazy na roztomilých kartičkách

  Základ výbavy už máte. Nyní se vám tak otevírá prostor pro ještě větší kreativitu. Vyhrát si můžete kromě lepítek nebo ozdobných pásek například také s kartičkami na poznámky. Jedná se o malý detail, který ovšem vaší pracovně dodá ještě o něco luxusnější nádech. Zároveň rozhodně potěší vaše blízké i kolegy.

  Zvolit můžete klasické jednobarevné varianty, se kterými rozhodně nikdy nešlápnete vedle. Byla by ovšem škoda neupustit uzdu fantazii. Kouzelný vzkaz můžete poslat také s impozantními, ale stále roztomilými ilustracemi. Skvělé možnosti nabízí například papírnictví Crane. Vánoční variace najdete zase u společnosti Smythson.

  Zdroj: Crane, Smythson

  Zdroje: Country and Town House, Goop, Instagram

  Na detailech záleží. Ponořte se do světa luxusního papíru, per nebo diářů

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.