Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Módní svět přivítal začátkem týdne hned několik novinek. Beauty značka Revlon oznámila, že herečku Madelyn Cline přivítala jako novou globální ambasadorku. Dior zase zveřejnil novou kampaň pánské módy, inspirovanou květinami. Francouzský návrhář Stéphane Ashpool odhalil olympijské uniformy a Burberry snížil své odhadované zisky. Šanghaj pak přivítala světovou výstavu o Gabrielle Chanel.

  Revlon bude zastupovat herečka Madelyn Cline. Přidá se k Ashley Graham a Megan Thee Stallion

  Beauty firma Revlon začátkem týdne odhalila novou členku svého týmu globálních ambasadorů. Stala se jí herečka Madelyn Cline, která se proslavila především svou rolí v seriálu Outer Banks. Známá je ale také z filmu Glass Onion: A Knives Out Mystery. Přidá se tak k ostatním ambasadorkám, jako je Ashley Graham nebo Megan Thee Stallion. „Madelyn ztělesňuje naši misi, tím, že žije naplno,“ okomentovala novinku značka.

  Francie zná své olympijské uniformy. Stéphane Ashpool pojal francouzskou vlajku abstraktně

  Francouzský návrhář Stéphane Ashpool si dal za cíl splnit přání sportovců, kteří se zúčastní blížících se letních olympijských her. Vzkázali mu totiž, že si přejí vypadat „cool, elegantně a moderně“. Vlajku Francie proto pojal originálně a vytvořil její abstraktní podobu. Výsledkem jsou tedy uniformy, přes které se postupně prolínají odstíny modré, bílé a červené. Dostupné budou ve variantě pro 32 různých sportů, slavnostní ceremonie i potřebný odpočinek.

  Burberry snížil odhad svých zisků. První čtvrtletí luxusní značky spíše děsí

  Britská luxusní společnost pro změnu nesdílela příliš veselé novinky. Oznámila totiž, že musela upravit své odhady pro finanční rok 2024. Umístila ho tak mezi 410 a 460 milionů liber. Jedná se tedy o nižší hodnoty, než které uváděla v minulosti. Investiční banka RBC Capital Markets pak prohlásila, že by mohly zklamat také výsledky jiných luxusních značek, a to z posledního čtvrtletí roku 2023. Očekává proto také snížení zisků i v letošním prvním čtvrtletí.

  Dior květiny neopouští. Vydal jarní kampaň inspirovanou zahradami slavného návrháře

  Kreativní ředitel pánské módy Dior Kim Jones loni odhalil kolekci pro jaro a léto 2024, inspirovanou zahradami Christiana Diora. Modely proto nechal na začátku show „vyrůst“ z podlahy. Myšlenku květin ovšem zdá se neopustil ani letos. Módní dům totiž vydal kampaň plnou nejen květin, ale také pastelových barev, jako je modrá, zelená, žlutá, oranžová nebo růžová. Dalším klíčovým prvkem nových reklamních fotek je pak tvíd, objevující se nejen na kabátech, ale také trendy topech.

  Gabrielle Chanel dorazila do Šanghaje. Město přivítá exkluzivní světovou výstavu

  Mezinárodní výstava s názvem Fashion Manifesto se opět přesouvá. Tentokrát z Victoria & Albert muzea v Londýně doputovala do čínského města Šanghaj. V minulosti se už přitom podívala do Melbourne nebo Tokia. Jedná se o první retrospektivní exhibici o legendární návrhářce, která se kdy v Číně otevře. Soustředí se především na začátky kariéry Coco Chanel, ale také její ikonické módní kódy a návrhy měnící historii módního světa.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, News Beezer, X, YouTube

  Módní novinky v kostce: Madelyn Cline zastupuje Revlon, Burberry snížil odhad zisků a Francie zná své olympijské uniformy

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.