Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Slavná modelka a podnikatelka Kim Kardashian ve středu překvapila Instagram novým obchodním projektem. Rozhodla se totiž obnovit svou makeup řadu, nyní spadající pod její značku Skkn. Prozatím hodlá nabízet řadu nude rtěnek a ladících tužek na rty. Chybět nebude ani paletka očních stínů s 12 základními odstíny. Kim se tak trefila do potřeb svých fanoušků, ale i současných trendů.

  Svou makeup a beauty řadu, známou jako KKW Beauty, zrušila modelka Kim Kardashian v roce 2021. Rok na to se rozhodla ukončit také prodej svých parfémů, vydávaných pod nálepkou KKW Fragrance. Dva uzavřené projekty tak nahradila zcela novou značkou, Skkn by Kim. S ní se ovšem soustředila pouze na produkty určené pro péči o pleť. Směřování firmy ovšem modelka změnila jediným příspěvkem na Instagramu.

  Ve středu totiž na sociální síti překvapivě oznámila, že svou makeup řadu hodlá obnovit. Nová kolekce má ovšem odrážet její současný styl líčení. Zároveň má také lépe pečovat o samotnou pleť. „Nechtěla jsem vytvořit pouze univerzální slušivou kosmetiku, ale také zaručit, aby byly produkty čisté a hydratující,“ okomentovala svou novinku Kim Kardashian. Její fanoušci si budou moct novou řadu zakoupit od pondělí 26. ledna.

  Do nejnovějších produktů pak Kim hodlá vložit znalosti, které se, dle jejích slov, naučila za 20 let nošení profesionálního makeupu. Jednotlivé kousky proto mají být také více „sametové“ a o trochu méně matné než dříve. Součástí řady je pak kolekce 10 matných rtěnek a 15 matných tužek na rty. Nechybí ani paletka očních stínů s 12 odstíny, zahrnující chladnější neutrální i teplé a tmavé hnědé tóny.

  Řada klasických produktů nebo trendy pomocníků? Kim se trefila do 90s makeupu

  Kim Kardashien prodává svou novou řadu především jako set neutrálních a základních produktů. Prodej její novinky může ovšem zaručit také fakt, že se s ní trefila do současných trendů. Tužky na rty v hnědých odstínech i tmavší oční stíny totiž skvěle zapadají do 90s makeupu. Právě ten se už od konce loňského roku těší opět čím dál větší oblibě. Jeho základem jsou pak především nude nebo světlé rty, doplněné o hnědou tužku na rty.

  Orámované rty pak skvěle doplní matný a lehce rozmazaný „grunge“ makeup. Také k jeho vytvoření se bude skvěle hodit nová paletka Skkn. Její součástí jsou totiž i tmavě hnědé až černé odstíny, se kterými lze orámovat oči tak, jak bylo zvykem právě v 90. letech minulého století.

  Kim Kardashian se ovšem nehodlá zastavit pouze u pomíjivých trendů. Místo toho plánuje vybudovat řadu základních makeup produktů. Oznámila totiž rovněž, že se její fanoušci mohou těšit také na její první podkladový makeup. Navrátit ovšem hodlá i korektor a klasické pudry.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, The Zoe Report, Refinery29, Instagram, YouTube

  Kim Kardashian je zpět ve světě makeupu. Její nová řada odráží i současné trendy

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.