Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Slavná modelka a podnikatelka Kim Kardashian ve středu překvapila Instagram novým obchodním projektem. Rozhodla se totiž obnovit svou makeup řadu, nyní spadající pod její značku Skkn. Prozatím hodlá nabízet řadu nude rtěnek a ladících tužek na rty. Chybět nebude ani paletka očních stínů s 12 základními odstíny. Kim se tak trefila do potřeb svých fanoušků, ale i současných trendů.

  Svou makeup a beauty řadu, známou jako KKW Beauty, zrušila modelka Kim Kardashian v roce 2021. Rok na to se rozhodla ukončit také prodej svých parfémů, vydávaných pod nálepkou KKW Fragrance. Dva uzavřené projekty tak nahradila zcela novou značkou, Skkn by Kim. S ní se ovšem soustředila pouze na produkty určené pro péči o pleť. Směřování firmy ovšem modelka změnila jediným příspěvkem na Instagramu.

  Ve středu totiž na sociální síti překvapivě oznámila, že svou makeup řadu hodlá obnovit. Nová kolekce má ovšem odrážet její současný styl líčení. Zároveň má také lépe pečovat o samotnou pleť. „Nechtěla jsem vytvořit pouze univerzální slušivou kosmetiku, ale také zaručit, aby byly produkty čisté a hydratující,“ okomentovala svou novinku Kim Kardashian. Její fanoušci si budou moct novou řadu zakoupit od pondělí 26. ledna.

  Do nejnovějších produktů pak Kim hodlá vložit znalosti, které se, dle jejích slov, naučila za 20 let nošení profesionálního makeupu. Jednotlivé kousky proto mají být také více „sametové“ a o trochu méně matné než dříve. Součástí řady je pak kolekce 10 matných rtěnek a 15 matných tužek na rty. Nechybí ani paletka očních stínů s 12 odstíny, zahrnující chladnější neutrální i teplé a tmavé hnědé tóny.

  Řada klasických produktů nebo trendy pomocníků? Kim se trefila do 90s makeupu

  Kim Kardashien prodává svou novou řadu především jako set neutrálních a základních produktů. Prodej její novinky může ovšem zaručit také fakt, že se s ní trefila do současných trendů. Tužky na rty v hnědých odstínech i tmavší oční stíny totiž skvěle zapadají do 90s makeupu. Právě ten se už od konce loňského roku těší opět čím dál větší oblibě. Jeho základem jsou pak především nude nebo světlé rty, doplněné o hnědou tužku na rty.

  Orámované rty pak skvěle doplní matný a lehce rozmazaný „grunge“ makeup. Také k jeho vytvoření se bude skvěle hodit nová paletka Skkn. Její součástí jsou totiž i tmavě hnědé až černé odstíny, se kterými lze orámovat oči tak, jak bylo zvykem právě v 90. letech minulého století.

  Kim Kardashian se ovšem nehodlá zastavit pouze u pomíjivých trendů. Místo toho plánuje vybudovat řadu základních makeup produktů. Oznámila totiž rovněž, že se její fanoušci mohou těšit také na její první podkladový makeup. Navrátit ovšem hodlá i korektor a klasické pudry.

  Zdroje: Fashion Network, WWD, The Zoe Report, Refinery29, Instagram, YouTube

  Kim Kardashian je zpět ve světě makeupu. Její nová řada odráží i současné trendy

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.