Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Jaro pomalu, ale jistě klepe na dveře. Stejně jako obměňujeme šatník, je také vhodné přehodnotit obsah naší parfémové přihrádky. Je čas odložit těžké zimní vůně a poohlédnout se po něčem čerstvém a osvěžujícím. To však neznamená, že musíme opustit oblíbené oudové a dřevité tóny. Stačí jim poskytnout nový základ, který bude lépe rezonovat s teplejším počasím.

  Výběr parfému je velice individuální záležitost. I když každý rok přináší nové vůně, je složité v této oblasti najít největší trendy. Můžeme samozřejmě dohledat nejkupovanější a nejžádanější vůně, což je ale ve finále stále nic neříkající. Správný parfém má za úkol podtrhnout vaši osobnost a umocnit dojem z vaší přítomnosti. Doporučujeme proto vyvarovat se komerčním parfémům.

  Milovníci dřevitých esencí ocení Thomas Kosmala. Vůně Super Amber spojuje lehkost s oudovým podtextem

  V jedinečném flakonu Super Amber se mísí tóny suchého dřeva s jemným pižmem. Jde o vůni, která není přehnaná, ale rovněž nezůstane bez povšimnutí okolí. Podobně jako u parfémů značky Maison Kurkdjian se i u Thomas Kosmala setkáváme s efektem, při kterém sami parfém necítíte, i když za sebou necháváte obrovskou stopu.

  Zdroj: Thomas Kosmala

  Parfém jsme ozkoušeli i my a jsme nadšení. Výdrž je až nadpřirozená. Vůně jakoby se celý den rozvíjela. Nejdříve cítíte dřevité tóny, následují ale i ty kožené a pudrové. Výsledek je neuvěřitelně jemný a zároveň výrazný. Oceníte ho při jakékoliv příležitosti. V kombinaci s letními měsíci tak bude působit opravdu sexy.

  Okuste pravý levandulový nádech. Le Labo přichází s novou představou o levanduli

  Zatímco většina z nás si spojuje levanduli s nostalgickými vzpomínkami na babiččin šatník nebo levné čisticí prostředky, ve světě Le Labo se tato rostlina stává zcela jiným zážitkem. Výtažky z levandule vás zavedou do nových vůní, které jste ještě nikdy předtím necítili.

  Zdroj: Le Labo

  Připravte se na objevování nové reality, ve které levandule není výhradně spojována s dámskými vůněmi. V parfému Lavande 31 se čistota a svůdnost levandule harmonicky spojuje s tóny tonky a bergamotu. Vytváří tím nezaměnitelný a lákavý kontrast.

  Je libo fyzickou podobu slunečného dne na břehu Amalfi? Profumum Roma přináší Acqua Viva

  Ryze citrusová vůně Acqua Viva nabízí snad nejoriginálnější podobu citrusových parfémů. V podstatě se k vám dostává nejpřirozenější citrusová vůně, jakou lze sehnat. Parfém je vysoce intenzivní, opět vydrží velmi dlouho a maximálně koresponduje s jarní a letní svěžestí. K dispozici je také tělové mléko se stejnou vůní. Dojem z parfému tak můžete ještě umocnit.

  Zdroj: Profumum Roma

  Tabákové aroma s medem a vanilkou. Kilian Back to Black se stává čistým afrodiziakem

  O značce Kilian jsme psali už několikrát. Představujeme proto i nyní vůni Back to Black, která sice není žádnou novinkou, ale stále se jí nemůžeme nabažit. Mísí se v ní vanilka, cedr i kadidlo. Vše v tabákovém obklíčení.

  Zdroj: Kilian

  Back to Black se na začátku zdá jako velmi těžká a intenzivní vůně. Později však zjistíte, že vanilka, med i mandle z parfému vytváří jemně sladkou esenci. Upozorňujeme, pokud s vůní zamíříte do baru, zaručeně neodejdete sami.

  Foto:Le Labo

  Je libo dřevité tóny, citrusové aroma nebo levanduli? Vítejte u série neodolatelných pánských parfémů

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.