Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Hledáte dokonalost v podobě séra? S novinkou přichází osvědčená značka Christian Dior. Představuje zcela novou generaci séra Capture Totale s názvem Le Sérum. Pro jeho vývoj vytvořili experti novou komplexní platformu pro klasifikaci pleti. Výsledkem má být plnější, pevnější a jasnější pleť.

  Dior je pro mnohé ženy symbolem luxusu a smyslnosti. Své produkty přináší na trh už několik desítek let. Začalo to po druhé světové válce, kdy se značka rozhodla vrátit ženám nádech elegance a kvality. Dnes se zaměříme na jeden jediný produkt a tím je nové sérum s názvem Le Sérum. Přes padesát let se v laboratoři řídili tzv. Fitzpatrickovou stupnicí, která kategorizuje barvu pleti na šest fototypů.

  Dnešním expertům však toto zkoumání, spolu s ředitelkou vědecké komunikace Virginii Couturaud, nestačilo. Dior se rozhodl jít ještě dál, až za všechny hranice nemožného. Virginie uvedla, že značka zcela přehodnotila klasifikaci pleti. Pro dosažení toho nejlepšího produktu spolupracovala s externími dermatology a vědci z celého světa. Zkombinovali Fitzpatrickovu klasifikaci s Pantone SkinTone Guide, který se častěji používá pro zabarvenou kosmetiku.

  T.O.T.A.L

  Výsledkem je platforma T.O.T.A.L., která má širší záběr a zahrnuje daleko více oblastí. V čem tedy nová platforma vyniká? Pojďme se na to podívat. Zaměřuje se na těchto pět základních faktorů: tón, typ pleti, věk, místo a omnigender. Nová testovací platforma zahrnuje 110 odstínů pleti, označovaných jako Pantony. Experti uvedli, že existuje mnoho známek stárnutí, které se projevují různě v závislosti na barvě pleti. Vzorky sbírali od více než 600 mužů a žen s pěti typy pleti ve věku od 18 do 70 let. Respondenti se nacházeli jak v Evropě, tak v Americe nebo Číně.

  „Barva pleti je komplexní parametr, který se může lišit i v rámci jednoho odstínu – například od béžové po růžovou. Chtěli jsme vyvinout přípravek pro všechny typy pleti,“ řekla Couturaud.

  Od Le Sérum očekávejte plnější, pevnější a jasnější pleť. Jeho hlavním úkolem je působit na známky stárnutí. Klíčem k účinnosti Le Sérum jsou mateřské neboli kmenové buňky. Složení séra bylo aktualizováno o fermentovanou longozu a extrakt z toskánského kosatce, které napomáhají k ukotvení a lepšímu uchycení zmiňovaných mateřských buněk. Nad tímto sérem dlouho nepřemýšlejte a ulovte si jedno do své sbírky.

  Zdroj: WWD.com

  Foto:Dior

  Dior uvádí na trh zcela nové Le Sérum

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.