More

  Hledáte dokonalost v podobě séra? S novinkou přichází osvědčená značka Christian Dior. Představuje zcela novou generaci séra Capture Totale s názvem Le Sérum. Pro jeho vývoj vytvořili experti novou komplexní platformu pro klasifikaci pleti. Výsledkem má být plnější, pevnější a jasnější pleť.

  Dior je pro mnohé ženy symbolem luxusu a smyslnosti. Své produkty přináší na trh už několik desítek let. Začalo to po druhé světové válce, kdy se značka rozhodla vrátit ženám nádech elegance a kvality. Dnes se zaměříme na jeden jediný produkt a tím je nové sérum s názvem Le Sérum. Přes padesát let se v laboratoři řídili tzv. Fitzpatrickovou stupnicí, která kategorizuje barvu pleti na šest fototypů.

  Dnešním expertům však toto zkoumání, spolu s ředitelkou vědecké komunikace Virginii Couturaud, nestačilo. Dior se rozhodl jít ještě dál, až za všechny hranice nemožného. Virginie uvedla, že značka zcela přehodnotila klasifikaci pleti. Pro dosažení toho nejlepšího produktu spolupracovala s externími dermatology a vědci z celého světa. Zkombinovali Fitzpatrickovu klasifikaci s Pantone SkinTone Guide, který se častěji používá pro zabarvenou kosmetiku.

  T.O.T.A.L

  Výsledkem je platforma T.O.T.A.L., která má širší záběr a zahrnuje daleko více oblastí. V čem tedy nová platforma vyniká? Pojďme se na to podívat. Zaměřuje se na těchto pět základních faktorů: tón, typ pleti, věk, místo a omnigender. Nová testovací platforma zahrnuje 110 odstínů pleti, označovaných jako Pantony. Experti uvedli, že existuje mnoho známek stárnutí, které se projevují různě v závislosti na barvě pleti. Vzorky sbírali od více než 600 mužů a žen s pěti typy pleti ve věku od 18 do 70 let. Respondenti se nacházeli jak v Evropě, tak v Americe nebo Číně.

  „Barva pleti je komplexní parametr, který se může lišit i v rámci jednoho odstínu – například od béžové po růžovou. Chtěli jsme vyvinout přípravek pro všechny typy pleti,“ řekla Couturaud.

  Od Le Sérum očekávejte plnější, pevnější a jasnější pleť. Jeho hlavním úkolem je působit na známky stárnutí. Klíčem k účinnosti Le Sérum jsou mateřské neboli kmenové buňky. Složení séra bylo aktualizováno o fermentovanou longozu a extrakt z toskánského kosatce, které napomáhají k ukotvení a lepšímu uchycení zmiňovaných mateřských buněk. Nad tímto sérem dlouho nepřemýšlejte a ulovte si jedno do své sbírky.

  Zdroj: WWD.com

  Foto:Dior

  Dior uvádí na trh zcela nové Le Sérum

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.