Hledáte dokonalost v podobě séra? S novinkou přichází osvědčená značka Christian Dior. Představuje zcela novou generaci séra Capture Totale s názvem Le Sérum. Pro jeho vývoj vytvořili experti novou komplexní platformu pro klasifikaci pleti. Výsledkem má být plnější, pevnější a jasnější pleť.

Dior je pro mnohé ženy symbolem luxusu a smyslnosti. Své produkty přináší na trh už několik desítek let. Začalo to po druhé světové válce, kdy se značka rozhodla vrátit ženám nádech elegance a kvality. Dnes se zaměříme na jeden jediný produkt a tím je nové sérum s názvem Le Sérum. Přes padesát let se v laboratoři řídili tzv. Fitzpatrickovou stupnicí, která kategorizuje barvu pleti na šest fototypů.

Dnešním expertům však toto zkoumání, spolu s ředitelkou vědecké komunikace Virginii Couturaud, nestačilo. Dior se rozhodl jít ještě dál, až za všechny hranice nemožného. Virginie uvedla, že značka zcela přehodnotila klasifikaci pleti. Pro dosažení toho nejlepšího produktu spolupracovala s externími dermatology a vědci z celého světa. Zkombinovali Fitzpatrickovu klasifikaci s Pantone SkinTone Guide, který se častěji používá pro zabarvenou kosmetiku.

T.O.T.A.L

Výsledkem je platforma T.O.T.A.L., která má širší záběr a zahrnuje daleko více oblastí. V čem tedy nová platforma vyniká? Pojďme se na to podívat. Zaměřuje se na těchto pět základních faktorů: tón, typ pleti, věk, místo a omnigender. Nová testovací platforma zahrnuje 110 odstínů pleti, označovaných jako Pantony. Experti uvedli, že existuje mnoho známek stárnutí, které se projevují různě v závislosti na barvě pleti. Vzorky sbírali od více než 600 mužů a žen s pěti typy pleti ve věku od 18 do 70 let. Respondenti se nacházeli jak v Evropě, tak v Americe nebo Číně.

„Barva pleti je komplexní parametr, který se může lišit i v rámci jednoho odstínu – například od béžové po růžovou. Chtěli jsme vyvinout přípravek pro všechny typy pleti,“ řekla Couturaud.

Od Le Sérum očekávejte plnější, pevnější a jasnější pleť. Jeho hlavním úkolem je působit na známky stárnutí. Klíčem k účinnosti Le Sérum jsou mateřské neboli kmenové buňky. Složení séra bylo aktualizováno o fermentovanou longozu a extrakt z toskánského kosatce, které napomáhají k ukotvení a lepšímu uchycení zmiňovaných mateřských buněk. Nad tímto sérem dlouho nepřemýšlejte a ulovte si jedno do své sbírky.

Zdroj: WWD.com

Foto:Dior

Dior uvádí na trh zcela nové Le Sérum

Karlie Kloss chce demokratizovat vysokou módu. Představila módní svět Fashion Klossette uvnitř Robloxu

Modelka Karlie Kloss se rozhodla sdílet své zážitky z módního průmyslu s celým světem. Nebo alespoň tím digitálním. Vytvořila totiž herní svět na platformě Roblox, který uživatelům umožní navrhovat, stylizovat i prodávat vlastní kousky. Chce tím učinit módu dostupnější.

Na scénu přichází Mediterranean design. Prozkoumejte nadčasový středomořský lifestyle

Vítejte na palubě průvodce po Středomoří. Hlavní členové posádky jsou fíkovníky, olivy, antické prvky a kulturní tradice. Mediterranean lifestyle má pestrou škálu různých odvětví. Od interiéru, přes vaření až po klasické odívaní. V posledních letech se těší stále větší oblibě. Pokud trendy budou plynout ve stejné rychlosti jako do teď, je možné, že mediterranean design bude nový minimalismus. Svědčí o tom častý návrat ke kulturním tradicím i designovým klasikám.

Švýcarským hodinkám se daří čím dál více. Jejich vývoz vzrostl v únoru o 12,2 procenta

Růst vývozu švýcarských hodinek z loňského roku pokračuje i v tom letošním. V únoru se totiž navýšil o 12,2 procenta. Nejvíce chtěné jsou luxusní doplňky i nadále ve Spojených státech amerických. Vývozu ale pomohla také zlepšující se ekonomická situace Číny.