Nová ikonická dominanta Dubaje, Atlantis The Royal, vám připraví zážitek, který zcela předefinuje váš pohled na luxus. Tohle místo, vytvořené předními světovými designéry, architekty a umělci, jednoduše překoná hranice vaší představivosti.

Grand opening

Třetí lednový víkend proběhlo odhalení dlouho očekávaného resortu Atlantis The Royal. Na tuto událost přijelo více než tisíc celebrit a speciálních hostů z celého světa. Ti, kteří nebyli fyzicky přítomni, pravděpodobně nemohli uniknout večírkům a ohromujícím koncertům na Instagramu a TikToku. Škoda, že sociální sítě neumí přenést všechny zážitky, například sousta připravená michelinskými kuchaři. Hlavní událostí víkendu byl téměř hodinový koncert Beyoncé. Jednalo se o její první živé vystoupení od roku 2018. Nechyběl ani velkolepý ohňostroj, koncert skupiny Swedish House Mafia a mnoho večírků, z nichž největší pořádala Kendal Jenner.

Openingu se účastnila i Leonie Hanne, která během tohoto víkendu oblékala modely Valentino. Butik této značky se totiž nachází přímo v The Royal.

Beyoncé zde zazářila hned dvakrát. Samozřejmě vystoupením a také flitrovými šaty se zlatým vyšíváním a taftovým kabátem z dílny Dolce&Gabanna. Look doplnila vyšívanými punčochami Swarovski.

Nejnovější ikona panoramatu Dubaje

Atlantis The Royal se nachází na půlměsíci Palm Jumeirah, slavného uměle vytvořeného ostrova ve tvaru palmy, s výhledem na další listy ostrova a tyrkysové Arabské moře. Architektura je dechberoucí, masivní, ale delikátní. Bloky s jednotlivými apartmá jsou hravě naskládány na sebe, prostory mezi nimi propůjčují struktuře vzdušnost. Jedná se o velmi odlišnou estetiku od nedaleké sesterské nemovitosti Atlantis The Palm. Tam, kde je The Palm růžová a královská, je The Royal je neutrálnější a modernější. Ústředním bodem hlavní haly je socha Droplets, kterou tvoří téměř 5 tun nerezové oceli.

Foto: Atlantis The Royal

Komplex Atlantis The Royal má 43 pater a rozkládá se na 47 ha. Kromě pokojů, apartmánů a penthousů zde najdete největší vodní park na světě, obrovské akvárium, které je domovem pro 65 tisíc mořských živočichů a můžete se v něm i potápět, vesnici Atlas, kde se potkáte s lachtany a delfíny, wellness park s exkluzivními místnostmi pro procedury, venkovním bazénem a meditačním pavilonem, osobními stylingovými salony, estetickou wellness klinikou a nejmodernějším fitness centrem, plážový klub se dvěma velkými bazény, soukromými přístřešky a restaurací a v neposlední řadě spoustu obchodů, restaurací a barů včetně největšího Cloud 22.

Gastronomické nebe

Pokud jste milovníky jídla, přijdete si v Atlantis The Royal určitě na své. Najdete zde 17 restaurací světové třídy, včetně 8 restaurací známých šéfkuchařů, od konceptů oceněných michelinskými hvězdami až po gastronomické showstoppery. Doporučujeme vychutnat si ikonická a světově proslulá jídla od Hestona Blumenthal, jako je Meat Fruit, hravý Parfait z mandarinek a kuřecích jater nebo Tipsy Cake, což je dezert s pečeným ananasem.

Pobyt v Atlantis The Royal můžete rezervovat již dnes

Oficiální otevření se chystá na 10. února 2023. Stále tedy můžete být mezi prvními, kteří si užijí ultraluxusní zážitkový resort na světě. Ceny pokojů začínají přibližně od 25 tisíc korun za noc. Apartmá Sky Terrace se třemi ložnicemi stojí přibližně 100 tisíc korun za noc a penthouse se střešním infinity pool vyjde přibližně na 115 tisíc korun za noc.

Foto: Atlantis The Royal

Pokud si zarezervujete pokoj, získáte také přístup do Daily Royal Club Lounge, každodenní snídaně v restauracích po celé Atlantis Dubai, bezplatný vstup do Atlantis Explorers Club, denní vstup do aquaparku Aquaventure, vstup do Skyblaze Fountain a do akvária The Lost Chambers Aquarium. Neomezený bezplatný vstup do fitness, spa a venkovních bazénů je samozřejmostí.

Zdroj: Atlantis Dubai, Time Out Dubai, Condé Nast Traveler

Atlantis The Royal. Nejnovější ultraluxusní hotel Dubaje