Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Je téměř nemožné představit si novoroční oslavy bez třpytek. Patří nejen k vytouženým oslavám, ale také kouzelnému líčení. Využít je navíc můžete jak na rty, oči, tělo, tak dokonce vlasy. Kamkoliv se je rozhodnete aplikovat, vykouzlí úchvatný efekt. Inspirujte se osvědčenými, ale i novými beauty kousky, které stojí za to na Silvestra vyzkoušet. Využijete je ale i na jiné události, při kterých je slavnostní lesk povinností.

  Upgrade roku přináší Dior. Nabízí třpytivé rty připomínající oblohu plnou hvězd

  Určitě už znáte ikonickou řadu Dior Forever Liquid. Jedná se o dlouhodržící, nerozmazatelné a silně pigmentované tekuté rtěnky. K dispozici máte jak matné, tak lesklé varianty. Letos nás ovšem Dior překvapil novou třpytivou verzí, s lákavým názvem Dior Forever Sequin. Nejnovější rtěnky jsou k dostání ve čtyřech různých odstínech. Nyní tedy přichází ta nejtěžší otázka: Který z nich si vybrat?

  Svého výherce aplikujte na rty a následně nechte produkt zaschnout po dvě minuty. Poté jemně přitiskněte rty k sobě a začněte sledovat překvapivé kouzlo. Matná barva luxusní rtěnky se pomalu začne měnit v třpytivý zázrak. Takový efekt už snad nic nepřekoná! Perfektní look svých rtů doplňte o jednoduché stíny, klidně s trochou třpytu. Pozornost by ovšem měly upoutat především vaše rty.

  Zdroj: Dior Beauty

  Kdy jindy se zablýsknout než na Nový rok? Zažijte novoroční třpyt s Pat McGrath

  Váš look může dostat nezapomenutelný upgrade také díky ChromaLuxe stínům od značky Pat McGrath Labs. Původní barvy, které byly součástí limitované kolaborace se Star Wars, se rychle vyprodaly. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se znovu objeví na trhu. Letos nám nakonec Pat McGrath představila šest zbrusu nových barev.

  Stihla už je použít například pro zpěvačku Nicki Minaj a její nové album Pink Friday 2. Stíny jsou neuvěřitelně lehké a pigmentované, v průběhu dne se nemažou a můžete je jednoduše aplikovat jak štětcem, tak prstem. V obou případech bude výsledek fenomenální. Stačí si jen vybrat třpytky, které se zrovna hodí k vašemu slavnostnímu outfitu.

  Zdroj: Pat McGrath Labs

  Kouzlení s Make Up For Ever. Nezapomeňte ani na vlasy

  Pokud se chcete na večírku odlišit od ostatních, zkuste si trochu zaexperimentovat. Budete potřebovat jakékoli třpytky, gel na vlasy a štětec na barvení vlasů. Použít ale můžete také jakýkoliv jiný, kterým se dá gel rovnoměrně natřít. Našim favoritem jsou pak třpytky značky Make Up For Ever. Můžete si vybrat z velkého množství barev, každá vypadá zkrátka úžasně.

  Zdroj: Make Up For Ever

  Následně smíchejte třpytky s gelem, důkladně promíchejte a snažte se nanést rovnoměrně na celou plochu vlasů. Nejlépe vypadá výsledný look na stylovém culíku nebo drdolu, tedy při stažených vlasech. Vyzkoušet ale můžete i rozpuštěné vlasy sčesané za uši. Záleží jen na tom, jak odvážně se budete na Nový rok cítit.

  Kolik karátů obsahuje Diamond Bomb? Rihanna opět pomůže zazářit

  Královnou třpytivých produktů je bezesporu zpěvačka Rihanna. Pokud jste měli možnost vyzkoušet její úžasný highlighter Diamond Bomb, pak s námi jistě souhlasíte. Velmi jemný pudr s krémovou texturou vytváří na obličeji nebo těle dech beroucí průhledný třpyt.

  Při každém odlesku světla proto okouzlí každého kolemjdoucího. K dispozici je jak studenější, tak teplejší varianta, takže pokud máte problémy s výběrem produktu, můžete si jednoduše zvolit podle svého tónu pleti. 

  Zdroj: Fenty Beauty

  Zdroje: Dior Beauty, Pat McGrath Labs, Fenty Beauty, MUFE, Instagram

  Zvítězí Dior, Pat McGrath nebo další? Bitva třpytivých produktů na Nový rok začíná

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.