Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Je téměř nemožné představit si novoroční oslavy bez třpytek. Patří nejen k vytouženým oslavám, ale také kouzelnému líčení. Využít je navíc můžete jak na rty, oči, tělo, tak dokonce vlasy. Kamkoliv se je rozhodnete aplikovat, vykouzlí úchvatný efekt. Inspirujte se osvědčenými, ale i novými beauty kousky, které stojí za to na Silvestra vyzkoušet. Využijete je ale i na jiné události, při kterých je slavnostní lesk povinností.

  Upgrade roku přináší Dior. Nabízí třpytivé rty připomínající oblohu plnou hvězd

  Určitě už znáte ikonickou řadu Dior Forever Liquid. Jedná se o dlouhodržící, nerozmazatelné a silně pigmentované tekuté rtěnky. K dispozici máte jak matné, tak lesklé varianty. Letos nás ovšem Dior překvapil novou třpytivou verzí, s lákavým názvem Dior Forever Sequin. Nejnovější rtěnky jsou k dostání ve čtyřech různých odstínech. Nyní tedy přichází ta nejtěžší otázka: Který z nich si vybrat?

  Svého výherce aplikujte na rty a následně nechte produkt zaschnout po dvě minuty. Poté jemně přitiskněte rty k sobě a začněte sledovat překvapivé kouzlo. Matná barva luxusní rtěnky se pomalu začne měnit v třpytivý zázrak. Takový efekt už snad nic nepřekoná! Perfektní look svých rtů doplňte o jednoduché stíny, klidně s trochou třpytu. Pozornost by ovšem měly upoutat především vaše rty.

  Zdroj: Dior Beauty

  Kdy jindy se zablýsknout než na Nový rok? Zažijte novoroční třpyt s Pat McGrath

  Váš look může dostat nezapomenutelný upgrade také díky ChromaLuxe stínům od značky Pat McGrath Labs. Původní barvy, které byly součástí limitované kolaborace se Star Wars, se rychle vyprodaly. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se znovu objeví na trhu. Letos nám nakonec Pat McGrath představila šest zbrusu nových barev.

  Stihla už je použít například pro zpěvačku Nicki Minaj a její nové album Pink Friday 2. Stíny jsou neuvěřitelně lehké a pigmentované, v průběhu dne se nemažou a můžete je jednoduše aplikovat jak štětcem, tak prstem. V obou případech bude výsledek fenomenální. Stačí si jen vybrat třpytky, které se zrovna hodí k vašemu slavnostnímu outfitu.

  Zdroj: Pat McGrath Labs

  Kouzlení s Make Up For Ever. Nezapomeňte ani na vlasy

  Pokud se chcete na večírku odlišit od ostatních, zkuste si trochu zaexperimentovat. Budete potřebovat jakékoli třpytky, gel na vlasy a štětec na barvení vlasů. Použít ale můžete také jakýkoliv jiný, kterým se dá gel rovnoměrně natřít. Našim favoritem jsou pak třpytky značky Make Up For Ever. Můžete si vybrat z velkého množství barev, každá vypadá zkrátka úžasně.

  Zdroj: Make Up For Ever

  Následně smíchejte třpytky s gelem, důkladně promíchejte a snažte se nanést rovnoměrně na celou plochu vlasů. Nejlépe vypadá výsledný look na stylovém culíku nebo drdolu, tedy při stažených vlasech. Vyzkoušet ale můžete i rozpuštěné vlasy sčesané za uši. Záleží jen na tom, jak odvážně se budete na Nový rok cítit.

  Kolik karátů obsahuje Diamond Bomb? Rihanna opět pomůže zazářit

  Královnou třpytivých produktů je bezesporu zpěvačka Rihanna. Pokud jste měli možnost vyzkoušet její úžasný highlighter Diamond Bomb, pak s námi jistě souhlasíte. Velmi jemný pudr s krémovou texturou vytváří na obličeji nebo těle dech beroucí průhledný třpyt.

  Při každém odlesku světla proto okouzlí každého kolemjdoucího. K dispozici je jak studenější, tak teplejší varianta, takže pokud máte problémy s výběrem produktu, můžete si jednoduše zvolit podle svého tónu pleti. 

  Zdroj: Fenty Beauty

  Zdroje: Dior Beauty, Pat McGrath Labs, Fenty Beauty, MUFE, Instagram

  Zvítězí Dior, Pat McGrath nebo další? Bitva třpytivých produktů na Nový rok začíná

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.