Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  S nástupem nového roku ožívá novinkami také kosmetický trh. Mnoho zajímavých produktů nás ale teprve čeká. Po provedení detailního průzkumu jsme objevili ty nejočekávanější kousky, které budou definovat letošní beauty a make-up svět. Objevte nejvíce očekávané produkty, od retro rtěnek přes nový make-up až po unikátní želé tvářenky.

  Už jste našli oblíbený odstín? Ikonická Kate Moss září v nové kampani Charlotte Tilbury

  Jedna z největších letošních zpráv beauty světa se týká Charlotte Tilbury. Značka totiž přinese 10 magických odstínů rtěnek a konturovacích tužek. Nové rtěnky pa budou k dispozici ve dvou kolekcích, obsahujících pět neodolatelných odstínů rudé a růžové.

  Tvářemi kampaně jsou samozřejmě známé osobnosti, například modelka Kate Moss, zpěvačka Megan Rutherford nebo herečka Michaela Jaé Rodriguez. Nevíme, jak jste na tom zatím vy, ale po zhlédnutí této kampaně máme chuť zakoupit všechny odstíny nových produktů a okamžitě je přidat do našich kosmetických taštiček.

  Valentýnské juicy rty zajistí Too Faced. Vytvořte úchvatné kombo pro neodolatelný look

  Pro dosažení dokonalého valentýnského komba není třeba žádných kompromisů. S Too Faced bude vytoužený výsledek hračka. Mezi nejnovější miláčky známé beauty značka totiž patří „konturka“ LIP INJECTION a olej na rty KISSING JELLY. Nové duo výrazně zvětší vaše rty.

  Především revoluční konturovací tužka na rty je totiž ve světě zvětšování rtů první svého druhu. Nebojte se, bude možná trochu pálit, ale věřte, že, výsledek stojí za to. Pokud následně přidáte třpytivý olej v odstínu Bubblegum, získáte přirozeně větší rty s nádherným leskem.

  Zdroj: Too Faced

  Unikátní Jelly Tint tvářenky od Milk Makeup. Budoucí trend léta 2024

  Značka Milk Makeup si získala popularitu díky svým ikonickým miniaturním tyčinkám. S širokým výběrem krémových tvářenek a tyčinek na bronzing i conturing tak zaujímá v oblasti krásy výjimečné postavení. Letos nás společnost překvapí se svou renovovanou verzí tvářenek, a to pod názvem COOLING WATER JELLY TINT. Novinka přináší čtyři odstíny s unikátní želé texturou, která dodá přirozenou barvu s jemným podtónem.

  Zdroj: Milk Makeup

  Kylie Cosmetics vydává svůj zcela první make-up. Vytvoří perfektní vzhled s dlouhodobým finišem

  Po dlouhém očekávání je nový produkt značky Kylie Cosmetics konečně zde. Po mnoha letech proseb svých fanoušků se modelka Kylie Jenner rozhodla splnit jejich přání a představila POWER PLUSH LONGWEAR FOUNDATION. Makeup okamžitě vyhlazuje a dosahuje perfektní rovnováhy mezi přirozeným leskem i matným efektem. Jeho lehká textura navíc poskytuje pleti pocit lehkosti, který trvá po celou dobu nošení.

  Zdroj: Kylie Cosmetics

  Pro dosažení nejlepšího výsledku pak Kylie doporučuje použít štětec č. 01. Jemné štětiny v úhlovém tvaru totiž umožňují snadnou a rovnoměrnou aplikaci make-upu. Štětec pak nejen, že skvěle spolupracuje s produktem, ale také umožňuje postupné budování krytí. Tím vám poskytne vzhled, který působí jako po profesionální úpravě v programu Photoshop.

  Značka Rhode přichází s inovací. Doplní ji kryt na telefon a držák na balzám v jednom.

  Modelka Hailey Bieber se na svém Instagramu podělila o malý sneak peek toho, co můžeme letos očekávat od její značky Rhode. V budoucích týdnech přinese do svého portfolia geniální kryt na telefon. Co ho činí tak výjimečným? Na zadní straně má integrovaný obal pro balzám PEPTIDE LIP TREATMENT. Svůj Rhode balzám tak můžete nosit všude s sebou a mít své rty neustále hydratované.

  Zdroje: Kylie Cosmetics, Milk Makeup, Charlotte Tilbury, Instagram, Too Faced, Rhode, Youtube

  Žhavé novinky roku 2024: Charlotte Tilbury odhalí revoluční rtěnky a Kylie Cosmetics přinese první make-up

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.