Více

  Sledujte nás na Instagramu

  S nástupem nového roku ožívá novinkami také kosmetický trh. Mnoho zajímavých produktů nás ale teprve čeká. Po provedení detailního průzkumu jsme objevili ty nejočekávanější kousky, které budou definovat letošní beauty a make-up svět. Objevte nejvíce očekávané produkty, od retro rtěnek přes nový make-up až po unikátní želé tvářenky.

  Už jste našli oblíbený odstín? Ikonická Kate Moss září v nové kampani Charlotte Tilbury

  Jedna z největších letošních zpráv beauty světa se týká Charlotte Tilbury. Značka totiž přinese 10 magických odstínů rtěnek a konturovacích tužek. Nové rtěnky pa budou k dispozici ve dvou kolekcích, obsahujících pět neodolatelných odstínů rudé a růžové.

  Tvářemi kampaně jsou samozřejmě známé osobnosti, například modelka Kate Moss, zpěvačka Megan Rutherford nebo herečka Michaela Jaé Rodriguez. Nevíme, jak jste na tom zatím vy, ale po zhlédnutí této kampaně máme chuť zakoupit všechny odstíny nových produktů a okamžitě je přidat do našich kosmetických taštiček.

  Valentýnské juicy rty zajistí Too Faced. Vytvořte úchvatné kombo pro neodolatelný look

  Pro dosažení dokonalého valentýnského komba není třeba žádných kompromisů. S Too Faced bude vytoužený výsledek hračka. Mezi nejnovější miláčky známé beauty značka totiž patří „konturka“ LIP INJECTION a olej na rty KISSING JELLY. Nové duo výrazně zvětší vaše rty.

  Především revoluční konturovací tužka na rty je totiž ve světě zvětšování rtů první svého druhu. Nebojte se, bude možná trochu pálit, ale věřte, že, výsledek stojí za to. Pokud následně přidáte třpytivý olej v odstínu Bubblegum, získáte přirozeně větší rty s nádherným leskem.

  Zdroj: Too Faced

  Unikátní Jelly Tint tvářenky od Milk Makeup. Budoucí trend léta 2024

  Značka Milk Makeup si získala popularitu díky svým ikonickým miniaturním tyčinkám. S širokým výběrem krémových tvářenek a tyčinek na bronzing i conturing tak zaujímá v oblasti krásy výjimečné postavení. Letos nás společnost překvapí se svou renovovanou verzí tvářenek, a to pod názvem COOLING WATER JELLY TINT. Novinka přináší čtyři odstíny s unikátní želé texturou, která dodá přirozenou barvu s jemným podtónem.

  Zdroj: Milk Makeup

  Kylie Cosmetics vydává svůj zcela první make-up. Vytvoří perfektní vzhled s dlouhodobým finišem

  Po dlouhém očekávání je nový produkt značky Kylie Cosmetics konečně zde. Po mnoha letech proseb svých fanoušků se modelka Kylie Jenner rozhodla splnit jejich přání a představila POWER PLUSH LONGWEAR FOUNDATION. Makeup okamžitě vyhlazuje a dosahuje perfektní rovnováhy mezi přirozeným leskem i matným efektem. Jeho lehká textura navíc poskytuje pleti pocit lehkosti, který trvá po celou dobu nošení.

  Zdroj: Kylie Cosmetics

  Pro dosažení nejlepšího výsledku pak Kylie doporučuje použít štětec č. 01. Jemné štětiny v úhlovém tvaru totiž umožňují snadnou a rovnoměrnou aplikaci make-upu. Štětec pak nejen, že skvěle spolupracuje s produktem, ale také umožňuje postupné budování krytí. Tím vám poskytne vzhled, který působí jako po profesionální úpravě v programu Photoshop.

  Značka Rhode přichází s inovací. Doplní ji kryt na telefon a držák na balzám v jednom.

  Modelka Hailey Bieber se na svém Instagramu podělila o malý sneak peek toho, co můžeme letos očekávat od její značky Rhode. V budoucích týdnech přinese do svého portfolia geniální kryt na telefon. Co ho činí tak výjimečným? Na zadní straně má integrovaný obal pro balzám PEPTIDE LIP TREATMENT. Svůj Rhode balzám tak můžete nosit všude s sebou a mít své rty neustále hydratované.

  Zdroje: Kylie Cosmetics, Milk Makeup, Charlotte Tilbury, Instagram, Too Faced, Rhode, Youtube

  Žhavé novinky roku 2024: Charlotte Tilbury odhalí revoluční rtěnky a Kylie Cosmetics přinese první make-up

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.