Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Nevíte si rady, jak letos zabalit dárečky, které jste za poslední týdny tak pečlivě nastřádali? Inspirujte se nápady, jak učinit své dary ještě o trochu více perfektními. Využít můžete elegantní bílo-červenou klasiku, luxusní nádech zlaté nebo o něco více hravé potisky, které obdarovanému rozzáří úsměv na tváři. Kreativitě se ale meze nekladou, použít tedy můžete i krabičky, barevné stužky nebo ilustrované jmenovky.

  Inspirujte se u luxusních módních domů. Zvolte jednoduchou variantu se zlatým odleskem

  Módní domy Dior a Chanel se letos potkaly ve stylu svých dárkových balení. Oba zvolily elegantní bílo-zlatou verzi. Nemusíte ale hned kupovat dárky z kolekcí luxusních značek, abyste si podobný nádech luxusu pod stromeček rovněž nadělili. Stačí vybrat jednoduchý, ale kvalitní bílý papír, který doplníte zlatými doplňky. Může se jednat o zlatou stuhu, třpytky nebo dárkové jmenovky.

  Zdroj: Dior, Chanel

  Vsaďte na vánoční klasiku. Červená stužka zapadne pod každý vánoční stromeček

  Svým výběrem nás letos oslovila také slavná francouzská značka Louis Vuitton. Své dárky totiž omotala tradiční červenou stuhou. Tou doplnila jednoduchý bílý balicí papír. Stejně klasickou vánoční atmosféru ovšem vyvolají i jiné kombinace papíru. Zvolit můžete o trochu více krémovou barvu, ale také tmavé odstíny zelené nebo modré. Prvek červeného odstínu totiž vždy zaručí, že dárky skvěle doplní vaše ostatní milované vánoční dekorace.

  Nebojte se ani barev. Klíčem je zvolit decentní a vzájemně se doplňující barvy

  Pokud chcete pod stromeček zvolit o něco hravější variantu, zkuste se inspirovat různými vzory. Nemusíte hned šahat po klišé papírech se Santou nebo barevnými dárečky. Perfektním řešením jsou vzory v jemných pastelových a teplých odstínech. Držet se můžete například béžových, hnědých nebo burgundy tónů. Zajímavá je také varianta s několika barvami a jedním hlavním kontrastním odstínem, například zlatavě žlutou.

  Zdroj: Katie Leamon

  Jednoduché balicí papíry můžete doplnit kouzelnou ozdobou. Vyberte si z roztomilých stromečků i lístečků

  Za elegantní variantu, jak vylepšit jinak poměrně jednoduchý design zabaleného dárečku, považujeme různé drobné dekorace. Jedná se navíc o poměrně udržitelnou možnost, jelikož se ozdůbky mohou snadno schovat na další rok. Naším favoritem jsou například zlaté lístečky vyrobené z jemných korálků. Roztomilou verzí je také stromeček doplněný o zlatou barvu. S trochou zručnosti si podobné detaily můžete i sami vyrobit.

  Zdroj: The White Company

  Perfektní výsledek zaručí správná kvalitní stuha, ale i roztomilá ilustrovaná jmenovka

  Podobně můžete dárky zkrášlit také tou správnou stuhou. Naším favoritem jsou opět více udržitelné varianty, vyrobené například ze stoprocentní bavlny a nikoli těžko recyklovatelného levného plastu. Pokud se s nimi bude zacházet opatrně, snadno se dají opět využít. Elegantní volbou jsou například jednoduché stuhy s odlišně barevnými okraji. Fandíme ale také roztomilým, ovšem stále vkusným jmenovkám. Ilustrace ve vánočních barvách osloví snad každého.

  Zdroj: The White Company, Katie Leamon

  Zdroj: Instagram

  Zabalte letos dárky pod stromeček stylově. Ohromí bílá klasika, zlatá elegance i nečekané vzory

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.