Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Nevíte si rady, jak letos zabalit dárečky, které jste za poslední týdny tak pečlivě nastřádali? Inspirujte se nápady, jak učinit své dary ještě o trochu více perfektními. Využít můžete elegantní bílo-červenou klasiku, luxusní nádech zlaté nebo o něco více hravé potisky, které obdarovanému rozzáří úsměv na tváři. Kreativitě se ale meze nekladou, použít tedy můžete i krabičky, barevné stužky nebo ilustrované jmenovky.

  Inspirujte se u luxusních módních domů. Zvolte jednoduchou variantu se zlatým odleskem

  Módní domy Dior a Chanel se letos potkaly ve stylu svých dárkových balení. Oba zvolily elegantní bílo-zlatou verzi. Nemusíte ale hned kupovat dárky z kolekcí luxusních značek, abyste si podobný nádech luxusu pod stromeček rovněž nadělili. Stačí vybrat jednoduchý, ale kvalitní bílý papír, který doplníte zlatými doplňky. Může se jednat o zlatou stuhu, třpytky nebo dárkové jmenovky.

  Zdroj: Dior, Chanel

  Vsaďte na vánoční klasiku. Červená stužka zapadne pod každý vánoční stromeček

  Svým výběrem nás letos oslovila také slavná francouzská značka Louis Vuitton. Své dárky totiž omotala tradiční červenou stuhou. Tou doplnila jednoduchý bílý balicí papír. Stejně klasickou vánoční atmosféru ovšem vyvolají i jiné kombinace papíru. Zvolit můžete o trochu více krémovou barvu, ale také tmavé odstíny zelené nebo modré. Prvek červeného odstínu totiž vždy zaručí, že dárky skvěle doplní vaše ostatní milované vánoční dekorace.

  Nebojte se ani barev. Klíčem je zvolit decentní a vzájemně se doplňující barvy

  Pokud chcete pod stromeček zvolit o něco hravější variantu, zkuste se inspirovat různými vzory. Nemusíte hned šahat po klišé papírech se Santou nebo barevnými dárečky. Perfektním řešením jsou vzory v jemných pastelových a teplých odstínech. Držet se můžete například béžových, hnědých nebo burgundy tónů. Zajímavá je také varianta s několika barvami a jedním hlavním kontrastním odstínem, například zlatavě žlutou.

  Zdroj: Katie Leamon

  Jednoduché balicí papíry můžete doplnit kouzelnou ozdobou. Vyberte si z roztomilých stromečků i lístečků

  Za elegantní variantu, jak vylepšit jinak poměrně jednoduchý design zabaleného dárečku, považujeme různé drobné dekorace. Jedná se navíc o poměrně udržitelnou možnost, jelikož se ozdůbky mohou snadno schovat na další rok. Naším favoritem jsou například zlaté lístečky vyrobené z jemných korálků. Roztomilou verzí je také stromeček doplněný o zlatou barvu. S trochou zručnosti si podobné detaily můžete i sami vyrobit.

  Zdroj: The White Company

  Perfektní výsledek zaručí správná kvalitní stuha, ale i roztomilá ilustrovaná jmenovka

  Podobně můžete dárky zkrášlit také tou správnou stuhou. Naším favoritem jsou opět více udržitelné varianty, vyrobené například ze stoprocentní bavlny a nikoli těžko recyklovatelného levného plastu. Pokud se s nimi bude zacházet opatrně, snadno se dají opět využít. Elegantní volbou jsou například jednoduché stuhy s odlišně barevnými okraji. Fandíme ale také roztomilým, ovšem stále vkusným jmenovkám. Ilustrace ve vánočních barvách osloví snad každého.

  Zdroj: The White Company, Katie Leamon

  Zdroj: Instagram

  Zabalte letos dárky pod stromeček stylově. Ohromí bílá klasika, zlatá elegance i nečekané vzory

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.