Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Zimní měsíce přinesly nový make-up trend. White mascara je velmi cool způsob, jak ozvláštnit líčení. Pokud rádi experimentujete a nebojíte se extravagantnějších looků, určitě ji vyzkoušejte.

  Bílá řasenka se v poslední době objevuje stále častěji, především na TikToku. Ačkoliv se jedná o docela extravagantní záležitost, adaptovala se i do běžných denních looků. K zimním měsícům se velmi hodí, jelikož vaše řasy budou vypadat jako zasněžené. Zkuste odložit černou klasiku a vyzkoušejte něco více cool.

  Nejedená se o novinku, ale o comeback. Bílá řasenka se totiž často objevovala na 90´s runways. Jednou z těch nejvíc iconic byla Fall 1995 Ready-to-Wear Show Vivienne Westwood. Ta ji zakomponovala do většiny looků. Bílou řasenku v 90. letech ukázaly na přehlídkách i značky jako Gucci nebo Philip Treacy.

  Jelikož se jedná o čerstvý trend, bílé řasenky jsou na trhu nedostatkovým zbožím. Skvělého efektu ale dosáhnete s primery, které mají většinou bílou barvu. Práci řasenky dokáží dokonale nahradit. Navíc jsou často obohaceny o vyživující látky. Osvědčený produkt prodává firma Lancôme pod názvem Mascara Cils Booster. Jeho benefitem je zajištění objemu a navíc obsahuje vitamin E.

  Zdroj: Lancôme

  V loňském roce řadu barevných řasenek představila značka Jeffree Star Cosmetics. Můžete zde najít řasenky všech možných barev. Mezi nimi je právě i řasenka bílé barvy pod názvem Jeffree Star Approved Mascara White.

  KNOW HOW

  Aby bílá řasenka dobře vynikla, je potřeba vyhrát si s celým líčením. Pro docílení zimního looku zvolte spíše lehký make-up, který má lesklý finish. S bílou řasenkou vypadá skvěle výrazná tvářenka, v tomto ohledu tedy nemusíte být zvláště opatrní. Doporučujeme použít winter blush. Můžete také sáhnout po výraznějším třpytivém highliteru. Pokud chcete, aby řasenka vynikla co nejlépe, oční líčení ponechejte spíše v neutrálních a cool-toned barvách. Na rtech bude vypadat skvěle třpytivý lesk na rty.

  TIP: Možná se chystáte na párty nebo máte prostě rádi neotřelé věci. Pak zkuste, místo neutrálních očních stínů, použít výrazné oční třpytky. Hezky podtrhnou zimní vibe celého looku.

  TIP: Pokud jste milovníky očních linek, můžete je s řasenkou sladit do bílé barvy. Skvěle spolu fungují.

  Et voilà, zimní look je na světě.

  @geenahunt Trying white mascara <3 Saw @madelineaford ♬ Fruit Of Dreams – Les Baxter
  @madelineaford

  i have a feeling there will be mixed opinions on this look… 🤧

  ♬ original sound – madeline ford

  Zdroj: TikTok, Instagram

  Vytvořte cool efekt zasněžených řas s pomocí bílé řasenky

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.