More

  Zimní měsíce přinesly nový make-up trend. White mascara je velmi cool způsob, jak ozvláštnit líčení. Pokud rádi experimentujete a nebojíte se extravagantnějších looků, určitě ji vyzkoušejte.

  Bílá řasenka se v poslední době objevuje stále častěji, především na TikToku. Ačkoliv se jedná o docela extravagantní záležitost, adaptovala se i do běžných denních looků. K zimním měsícům se velmi hodí, jelikož vaše řasy budou vypadat jako zasněžené. Zkuste odložit černou klasiku a vyzkoušejte něco více cool.

  Nejedená se o novinku, ale o comeback. Bílá řasenka se totiž často objevovala na 90´s runways. Jednou z těch nejvíc iconic byla Fall 1995 Ready-to-Wear Show Vivienne Westwood. Ta ji zakomponovala do většiny looků. Bílou řasenku v 90. letech ukázaly na přehlídkách i značky jako Gucci nebo Philip Treacy.

  Jelikož se jedná o čerstvý trend, bílé řasenky jsou na trhu nedostatkovým zbožím. Skvělého efektu ale dosáhnete s primery, které mají většinou bílou barvu. Práci řasenky dokáží dokonale nahradit. Navíc jsou často obohaceny o vyživující látky. Osvědčený produkt prodává firma Lancôme pod názvem Mascara Cils Booster. Jeho benefitem je zajištění objemu a navíc obsahuje vitamin E.

  Zdroj: Lancôme

  V loňském roce řadu barevných řasenek představila značka Jeffree Star Cosmetics. Můžete zde najít řasenky všech možných barev. Mezi nimi je právě i řasenka bílé barvy pod názvem Jeffree Star Approved Mascara White.

  KNOW HOW

  Aby bílá řasenka dobře vynikla, je potřeba vyhrát si s celým líčením. Pro docílení zimního looku zvolte spíše lehký make-up, který má lesklý finish. S bílou řasenkou vypadá skvěle výrazná tvářenka, v tomto ohledu tedy nemusíte být zvláště opatrní. Doporučujeme použít winter blush. Můžete také sáhnout po výraznějším třpytivém highliteru. Pokud chcete, aby řasenka vynikla co nejlépe, oční líčení ponechejte spíše v neutrálních a cool-toned barvách. Na rtech bude vypadat skvěle třpytivý lesk na rty.

  TIP: Možná se chystáte na párty nebo máte prostě rádi neotřelé věci. Pak zkuste, místo neutrálních očních stínů, použít výrazné oční třpytky. Hezky podtrhnou zimní vibe celého looku.

  TIP: Pokud jste milovníky očních linek, můžete je s řasenkou sladit do bílé barvy. Skvěle spolu fungují.

  Et voilà, zimní look je na světě.

  @geenahunt Trying white mascara <3 Saw @madelineaford ♬ Fruit Of Dreams – Les Baxter
  @madelineaford

  i have a feeling there will be mixed opinions on this look… 🤧

  ♬ original sound – madeline ford

  Zdroj: TikTok, Instagram

  Vytvořte cool efekt zasněžených řas s pomocí bílé řasenky

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.