Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Lyžařská střediska netěšící se komerční slávě ukrývají podhorská tajemství a nabízí nezapomenutelné zimní dobrodružství. Skryté perly vynikají nejen svými malebnými sjezdovkami a nádhernými výhledy, ale také autentičností a jedinečným charakterem. Zaměříme se proto na místa zaujímající naprosto jinými prvky, než obvyklá přeceněná zimní střediska. Na své si přijdou nejen lyžaři, ale i milovníci Vánoc či lovci „instaspotů“.

  Zpříjemněte si čekání na Ježíška v útulném Saas Fee. Tedy místě legendárního videoklipu Last Christmas skupiny Wham

  Jedna z nejvíce ikonických vánočních skladeb, které se každý rok nemůžeme nabažit, se natáčela právě zde. Tedy ve švýcarském malebném městečku Saas Fee. V roce 1984 se sem vypravil zpěvák George Michael, aby zde natočil klip ke své písni Last Christmas. Jistě si vybavíte horskou chalupu, kde zpěvák tráví vánoční čas se svými přáteli. Veškeré jejich radovánky se tak odehrávají právě v tomhle zapadlém městečku. Tip jistě ocení lovci takzvaných instaspotů, protože zde nejspíše vytvoří tu nejlepší vánoční fotografii.

  Na trhy jedině do Ravenna Gorge. Objevte scenérii jako z reklamy na Coca Colu

  Ravenna Gorge nadchne i zapřísáhlé odpůrce Vánoc, jelikož je v podstatě sídlem jejich ducha. Městečko Ravennaschlucht v Německu vám zatají dech celoročně. Jeho hlavní chloubou je ovšem viadukt, pod kterým najdete nejkouzelnější vánoční trhy v Evropě. Návštěvníci jej často přirovnávají k legendárnímu reklamnímu spotu firmy Coca Cola. Jistě si onu reklamu pamatujete. Nekonečný vlak rozváží lahve ikonického nápoje a projíždí malebnou krajinou. Pokud i ve vás známá reklama zanechala stopu, rozhodně si do Ravennaschlucht udělejte výlet.

  Chamonix Unlimited Festival. Lokalita propojující zimní přírodu s ravem

  Jedním z našich dalších preferovaných zážitků jsou vyhlášené horské party. Co totiž může být lepšího, než si v přestávce od lyžování dopřát pořádnou akci? Chamonix Unlimited Festival přináší tu nejlepší možnost. Na vrcholu hor si můžete užít velice hot rave. Minulý rok se tento fenomén stal virálním díky malé dívce, která tancovala na stole během jednoho z večírků. Pokud toužíte po stejně nezapomenutelném zážitku, návštěva Chamonix Unlimited Festival vám neslibuje nic menšího než naprostou extázi. Jak se vybavit na rave jsme pak už popsali zde.

  Foto: Chamonix Unlimited Festival

  Zdroj: YouTube, Instagram

  Vánoce jako z klipu skladby Last Christmas. Zažijte pravou zimu v evropských nekomerčních destinacích

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.