More

  Ano, čtete správně. Dnes bude řeč o nejslavnější kočce na světě. Její jméno je Choupette a roky se těšila společnosti módní ikony Karla Lagerfelda. Odhalte s námi, jak si i nyní, po „tatínkově“ smrti, žije a jaký si nese životní příběh.

  Vše začalo dárkem

  Karl dostal Choupette darem od francouzského modela Baptise Giabicioni. Když byl Baptise kvůli práci mimo Francii, Karl u něj pobýval a miláčka mu hlídal. Podle jeho slov mu bylo velmi líto, že Choupette není jeho. Baptise tehdy udělal velmi velkorysý krok a koťátko Karlovi daroval.

  Tím se Choupette stala nejen nejbohatší, ale i nejvíc trendy zvířecí ikonou. Mezi její každodenní rutinu patří například servírování čtyřchodového menu. Skládá se pouze z čerstvých surovin, jako například královští krabi nebo ruský kaviár. A přidanou hodnotou je veškeré jídlo podávané ve stříbrných miskách značky Maison Goyard. Do jejího týmu zapadají dvě pečovatelky, lékař i bodyguard. Svým tryskáčem cestuje pouze v Louis Vuitton zavazadlech. Což je pouze malá tečka za jejím honosným životním stylem.

  Kočička plemene birma si sice užívá velkolepý život, ale nic není zadarmo. Choupette je opravdu samostatná a velkou část peněz si vydělala sama. Fotila například pro kosmetickou značku Shu Uemura nebo pro německou automobilku Opel. Hojně ji vynáší i její instagramový profil, kde najdete přes sto tisíc fanoušků.

  Za připomínku stojí i ikonické fotky, na kterých je s kočičkou Laetitia Casta. Šlo o jedno z prvních focení s Choupette, samozřejmě pod taktovkou tatínka Karla. Na obálkách magazínů se dále objevila i s Lindou Evangelistou nebo Gisele Bundchen.

  Jednoduše každý mňoukající mazlíček by takový život chtěl. Nyní se o Choupette stará Caroline Lebar. Pařížanka, která byla pravou rukou Karla Lagerfelda od svých devatenácti let. Spravovala mu všechny velké projekty a radila mu v ekonomické rovině. Nakonec ale netušila, že se bude start i o Choupette.

  Modrooká kráska v srpnu oslavila již 11. narozeniny. Ve svém tryskáči ji její tým připravil kromě dortíku i pár dárečků.

  Pokud i vy, alespoň z části, toužíte svému chlupáčkovi dopřát více luxusu, přečtěte si náš nedávno publikovaný článek s high fashion výbavou pro zvířátka.

  Zdroj: Instagram

  V hlavní roli Choupette Lagerfeld. Příběh kočičí módní ikony

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.