Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Ano, čtete správně. Dnes bude řeč o nejslavnější kočce na světě. Její jméno je Choupette a roky se těšila společnosti módní ikony Karla Lagerfelda. Odhalte s námi, jak si i nyní, po „tatínkově“ smrti, žije a jaký si nese životní příběh.

  Vše začalo dárkem

  Karl dostal Choupette darem od francouzského modela Baptise Giabicioni. Když byl Baptise kvůli práci mimo Francii, Karl u něj pobýval a miláčka mu hlídal. Podle jeho slov mu bylo velmi líto, že Choupette není jeho. Baptise tehdy udělal velmi velkorysý krok a koťátko Karlovi daroval.

  Tím se Choupette stala nejen nejbohatší, ale i nejvíc trendy zvířecí ikonou. Mezi její každodenní rutinu patří například servírování čtyřchodového menu. Skládá se pouze z čerstvých surovin, jako například královští krabi nebo ruský kaviár. A přidanou hodnotou je veškeré jídlo podávané ve stříbrných miskách značky Maison Goyard. Do jejího týmu zapadají dvě pečovatelky, lékař i bodyguard. Svým tryskáčem cestuje pouze v Louis Vuitton zavazadlech. Což je pouze malá tečka za jejím honosným životním stylem.

  Kočička plemene birma si sice užívá velkolepý život, ale nic není zadarmo. Choupette je opravdu samostatná a velkou část peněz si vydělala sama. Fotila například pro kosmetickou značku Shu Uemura nebo pro německou automobilku Opel. Hojně ji vynáší i její instagramový profil, kde najdete přes sto tisíc fanoušků.

  Za připomínku stojí i ikonické fotky, na kterých je s kočičkou Laetitia Casta. Šlo o jedno z prvních focení s Choupette, samozřejmě pod taktovkou tatínka Karla. Na obálkách magazínů se dále objevila i s Lindou Evangelistou nebo Gisele Bundchen.

  Jednoduše každý mňoukající mazlíček by takový život chtěl. Nyní se o Choupette stará Caroline Lebar. Pařížanka, která byla pravou rukou Karla Lagerfelda od svých devatenácti let. Spravovala mu všechny velké projekty a radila mu v ekonomické rovině. Nakonec ale netušila, že se bude start i o Choupette.

  Modrooká kráska v srpnu oslavila již 11. narozeniny. Ve svém tryskáči ji její tým připravil kromě dortíku i pár dárečků.

  Pokud i vy, alespoň z části, toužíte svému chlupáčkovi dopřát více luxusu, přečtěte si náš nedávno publikovaný článek s high fashion výbavou pro zvířátka.

  Zdroj: Instagram

  V hlavní roli Choupette Lagerfeld. Příběh kočičí módní ikony

  PFW: Chemena Kamali debutovala pro Chloé, Givenchy nabídl pařížský chic a Rick Owens propadl nadpozemské kráse

  Návštěvníci Pařížského týdne módy se dočkali dalších očekávaných přehlídek. Jednou z největších událostí pro ně byla debutová přehlídka návrhářky Chemeny Kamali pro Chloé. Jejich pozornost se ovšem upínala i ke značce Givenchy, která je naopak v současnosti bez kreativního ředitele. Show Rick Owens pak nadchla hlavně svou estetikou připomínající populární snímek Duna.

  Boty jako investice: Které modely od Christian Louboutin se vyplatí?

  Červená podrážka je jedinečným poznávacím znamením bot značky Christian Louboutin. Modely tohoto šarmantního francouzského návrháře jsou často první volbou slavných osobností, ale i nováčků ve světě luxusní obuvi. Stojí však skutečně za to?

  Přivítejte jaro s trendy slunečními brýlemi. Vynikne oversized i sportovní styl

  S blížícím se teplejším počasím přichází i příležitost, jak posunout svůj styl na další úroveň. Hřejivé sluníčko nás totiž brzy donutí nasadit na oči sluneční brýle. Pro někoho obyčejný doplněk pak dokáže v outfitu učinit opravdový rozdíl. Stejně jako jiným módním sektorům, i jemu ale vládnou každý rok jiné trendy. Seznamte se s těmi současnými.

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.