Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Ano, čtete správně. Dnes bude řeč o nejslavnější kočce na světě. Její jméno je Choupette a roky se těšila společnosti módní ikony Karla Lagerfelda. Odhalte s námi, jak si i nyní, po „tatínkově“ smrti, žije a jaký si nese životní příběh.

  Vše začalo dárkem

  Karl dostal Choupette darem od francouzského modela Baptise Giabicioni. Když byl Baptise kvůli práci mimo Francii, Karl u něj pobýval a miláčka mu hlídal. Podle jeho slov mu bylo velmi líto, že Choupette není jeho. Baptise tehdy udělal velmi velkorysý krok a koťátko Karlovi daroval.

  Tím se Choupette stala nejen nejbohatší, ale i nejvíc trendy zvířecí ikonou. Mezi její každodenní rutinu patří například servírování čtyřchodového menu. Skládá se pouze z čerstvých surovin, jako například královští krabi nebo ruský kaviár. A přidanou hodnotou je veškeré jídlo podávané ve stříbrných miskách značky Maison Goyard. Do jejího týmu zapadají dvě pečovatelky, lékař i bodyguard. Svým tryskáčem cestuje pouze v Louis Vuitton zavazadlech. Což je pouze malá tečka za jejím honosným životním stylem.

  Kočička plemene birma si sice užívá velkolepý život, ale nic není zadarmo. Choupette je opravdu samostatná a velkou část peněz si vydělala sama. Fotila například pro kosmetickou značku Shu Uemura nebo pro německou automobilku Opel. Hojně ji vynáší i její instagramový profil, kde najdete přes sto tisíc fanoušků.

  Za připomínku stojí i ikonické fotky, na kterých je s kočičkou Laetitia Casta. Šlo o jedno z prvních focení s Choupette, samozřejmě pod taktovkou tatínka Karla. Na obálkách magazínů se dále objevila i s Lindou Evangelistou nebo Gisele Bundchen.

  Jednoduše každý mňoukající mazlíček by takový život chtěl. Nyní se o Choupette stará Caroline Lebar. Pařížanka, která byla pravou rukou Karla Lagerfelda od svých devatenácti let. Spravovala mu všechny velké projekty a radila mu v ekonomické rovině. Nakonec ale netušila, že se bude start i o Choupette.

  Modrooká kráska v srpnu oslavila již 11. narozeniny. Ve svém tryskáči ji její tým připravil kromě dortíku i pár dárečků.

  Pokud i vy, alespoň z části, toužíte svému chlupáčkovi dopřát více luxusu, přečtěte si náš nedávno publikovaný článek s high fashion výbavou pro zvířátka.

  Zdroj: Instagram

  V hlavní roli Choupette Lagerfeld. Příběh kočičí módní ikony

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.