Rozmazlete vašeho mazlíka luxusní pozorností. Představujeme „gift guide“ pro psí miláčky, kterým budou slušet kvalitní obojky, vodítka a v neposlední řadě pohodlné oblečky a kšíry. Vylaďte svého nejlepšího přítele do posledního detailu.

Louis Vuitton

První příčku nejoblíbenějších doplňků pro psy drží francouzská klasika Louis Vuitton. Co vypadá lépe než „Neverfullka“ v jedné ruce a ikonické monogramové vodítko v druhé? V nabídce najdete také obojky s různě nastavitelnou velikostí. Chcete-li obojek označit chlupáčkovo monogramem, na počkání vám ho vytvoří v každém butiku. Cítit se výjimečně budete vy i pejsek.

Foto: Louis Vuitton

Céline

Značka Céline představuje velmi vkusné obojky a vodítka. Kromě toho nabízí exkluzivní stolovací set – misku na vodu a krmení. Pokud si libujete v klasickém Céline printu, dejte vašemu mazlíčkovi okusit to samé. Bude mu to slušet. Holiday kolekci seženete v Céline buticích i na online stránkách.

Foto: Céline

Gucci

Gucci a jeho psí laťka je nasazena opravdu vysoko. Okouzlí vás krásné oblečky a kšíry v typických barvách a vzorech. Můžete se opět spolu se svým miláčkem sladit. Oblečky jsou buďto pletené nebo z klasického GG Supreme canvasu.

Foto: Gucci

To však není všechno. Kromě honosných stolovacích setů můžete chlupatému kamarádovi pořídit dokonce gaučík. Pokud se vám, podobně jako Paris Hilton, zamlouvá dotažená psí domácnost se vším všudy, vsaďte na Gucci styl. Psík tak zakusí pocit jako v útulné toskánské usedlosti. Na své si přijdou i milovníci Applu. Gucci totiž připravilo kapsičku na AirTag. Pokud se vám tedy pejsek v parku zaběhne, můžete ho ihned dohledat. Ceny AirTag holderů startují na 180 EUR a připnete je na jakýkoliv obojek.

Tiffany & Co.

Značka Tiffany and Co. prostě nezklame. Do signifikantní tyrkysové barvy vybarvila obojek, vodítko a mističku pro pejska i kočičku. Přidanou hodnotou kolekce je stylová nádoba na pamlsky, která skvělě zapadne do celé série.

Foto: Tiffany & Co.

Hermés

Hermés charakterizuje nadčasovost a decentnost – jinak tomu není ani u doplňků pro psy. Nádherná a praktická je uzavíratelná cestovní taška s větracími okénky. Nezapomíná se na pěknou srst, kterou spolehlivě opečuje šampón a kondicionér. Měkké frisbee poslouží na veselé dovádění s vaším chlupáčem.

Foto: Hermés

Zdroj: Louis Vuitton, Céline, Gucci, Tiffany & Co., Hermés, YouTube

Dáreček si zaslouží všichni členové rodiny. I ti štěkající!