Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Rozmazlete vašeho mazlíka luxusní pozorností. Představujeme „gift guide“ pro psí miláčky, kterým budou slušet kvalitní obojky, vodítka a v neposlední řadě pohodlné oblečky a kšíry. Vylaďte svého nejlepšího přítele do posledního detailu.

  Louis Vuitton

  První příčku nejoblíbenějších doplňků pro psy drží francouzská klasika Louis Vuitton. Co vypadá lépe než „Neverfullka“ v jedné ruce a ikonické monogramové vodítko v druhé? V nabídce najdete také obojky s různě nastavitelnou velikostí. Chcete-li obojek označit chlupáčkovo monogramem, na počkání vám ho vytvoří v každém butiku. Cítit se výjimečně budete vy i pejsek.

  Foto: Louis Vuitton

  Céline

  Značka Céline představuje velmi vkusné obojky a vodítka. Kromě toho nabízí exkluzivní stolovací set – misku na vodu a krmení. Pokud si libujete v klasickém Céline printu, dejte vašemu mazlíčkovi okusit to samé. Bude mu to slušet. Holiday kolekci seženete v Céline buticích i na online stránkách.

  Foto: Céline

  Gucci

  Gucci a jeho psí laťka je nasazena opravdu vysoko. Okouzlí vás krásné oblečky a kšíry v typických barvách a vzorech. Můžete se opět spolu se svým miláčkem sladit. Oblečky jsou buďto pletené nebo z klasického GG Supreme canvasu.

  Foto: Gucci

  To však není všechno. Kromě honosných stolovacích setů můžete chlupatému kamarádovi pořídit dokonce gaučík. Pokud se vám, podobně jako Paris Hilton, zamlouvá dotažená psí domácnost se vším všudy, vsaďte na Gucci styl. Psík tak zakusí pocit jako v útulné toskánské usedlosti. Na své si přijdou i milovníci Applu. Gucci totiž připravilo kapsičku na AirTag. Pokud se vám tedy pejsek v parku zaběhne, můžete ho ihned dohledat. Ceny AirTag holderů startují na 180 EUR a připnete je na jakýkoliv obojek.

  Tiffany & Co.

  Značka Tiffany and Co. prostě nezklame. Do signifikantní tyrkysové barvy vybarvila obojek, vodítko a mističku pro pejska i kočičku. Přidanou hodnotou kolekce je stylová nádoba na pamlsky, která skvělě zapadne do celé série.

  Foto: Tiffany & Co.

  Hermés

  Hermés charakterizuje nadčasovost a decentnost – jinak tomu není ani u doplňků pro psy. Nádherná a praktická je uzavíratelná cestovní taška s větracími okénky. Nezapomíná se na pěknou srst, kterou spolehlivě opečuje šampón a kondicionér. Měkké frisbee poslouží na veselé dovádění s vaším chlupáčem.

  Foto: Hermés

  Zdroj: Louis Vuitton, Céline, Gucci, Tiffany & Co., Hermés, YouTube

  Dáreček si zaslouží všichni členové rodiny. I ti štěkající!

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.