Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Rozmazlete vašeho mazlíka luxusní pozorností. Představujeme „gift guide“ pro psí miláčky, kterým budou slušet kvalitní obojky, vodítka a v neposlední řadě pohodlné oblečky a kšíry. Vylaďte svého nejlepšího přítele do posledního detailu.

  Louis Vuitton

  První příčku nejoblíbenějších doplňků pro psy drží francouzská klasika Louis Vuitton. Co vypadá lépe než „Neverfullka“ v jedné ruce a ikonické monogramové vodítko v druhé? V nabídce najdete také obojky s různě nastavitelnou velikostí. Chcete-li obojek označit chlupáčkovo monogramem, na počkání vám ho vytvoří v každém butiku. Cítit se výjimečně budete vy i pejsek.

  Foto: Louis Vuitton

  Céline

  Značka Céline představuje velmi vkusné obojky a vodítka. Kromě toho nabízí exkluzivní stolovací set – misku na vodu a krmení. Pokud si libujete v klasickém Céline printu, dejte vašemu mazlíčkovi okusit to samé. Bude mu to slušet. Holiday kolekci seženete v Céline buticích i na online stránkách.

  Foto: Céline

  Gucci

  Gucci a jeho psí laťka je nasazena opravdu vysoko. Okouzlí vás krásné oblečky a kšíry v typických barvách a vzorech. Můžete se opět spolu se svým miláčkem sladit. Oblečky jsou buďto pletené nebo z klasického GG Supreme canvasu.

  Foto: Gucci

  To však není všechno. Kromě honosných stolovacích setů můžete chlupatému kamarádovi pořídit dokonce gaučík. Pokud se vám, podobně jako Paris Hilton, zamlouvá dotažená psí domácnost se vším všudy, vsaďte na Gucci styl. Psík tak zakusí pocit jako v útulné toskánské usedlosti. Na své si přijdou i milovníci Applu. Gucci totiž připravilo kapsičku na AirTag. Pokud se vám tedy pejsek v parku zaběhne, můžete ho ihned dohledat. Ceny AirTag holderů startují na 180 EUR a připnete je na jakýkoliv obojek.

  Tiffany & Co.

  Značka Tiffany and Co. prostě nezklame. Do signifikantní tyrkysové barvy vybarvila obojek, vodítko a mističku pro pejska i kočičku. Přidanou hodnotou kolekce je stylová nádoba na pamlsky, která skvělě zapadne do celé série.

  Foto: Tiffany & Co.

  Hermés

  Hermés charakterizuje nadčasovost a decentnost – jinak tomu není ani u doplňků pro psy. Nádherná a praktická je uzavíratelná cestovní taška s větracími okénky. Nezapomíná se na pěknou srst, kterou spolehlivě opečuje šampón a kondicionér. Měkké frisbee poslouží na veselé dovádění s vaším chlupáčem.

  Foto: Hermés

  Zdroj: Louis Vuitton, Céline, Gucci, Tiffany & Co., Hermés, YouTube

  Dáreček si zaslouží všichni členové rodiny. I ti štěkající!

  Tichý luxus zůstává v minulé sezóně. MBPFW proměnil Tyršův dům na avantgardní runway

  Na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Week nás příjemně překvapil výběr perfektní lokace, která zaujala osobitým designovým prostředím. Potěšila nás také přehlídka návrháře Tomáše Němce, při jejíž tvorbě se inspiroval Sicílií. V soutěži VAN GRAAF Junior Talent zase zazářila studentka Hana Valtová. A co víc, značka Tobias Equipment poprvé upustila od své obvyklé stylizace s elfíma ušima.

  Ne všechny trendy si jsou rovné. Hity, které letos na jaře raději vynecháme

  Kromě dlouhodobě oblíbených stylů se svět módy tradičně plní také různými bleskovými mikro trendy. Některé z nich dokáží pozvednout outfit na vyšší úroveň a snadno zapadnou do téměř každého looku. Jiné jsou ovšem pouze povrchní, nepraktické, zbytečné a ne příliš estetické. Vybrali jsme proto pět jarních "anti-trendů".

  Módní novinky v kostce: Zegna převzal Piazza Duomo, Karl Lagerfeld proniká do sportu a Tod’s láká na výstavu

  Nový týden přinesl čerstvé módní novinky. Šperkařský dům Swarovski otevřel vlajkovou prodejnu v Miláně. Ve stejném městě na Piazza Duomo pak Zegna odstartoval speciální projekt. Značka Tod's mezitím zahájila výstavu věnovanou benátským umělcům. Karl Lagerfeld zase propojuje módu se sportem a Paris Hilton vydala spolu s Tan-Luxe nový samoopalovací produkt.

  Darujte domovu jarní proměnu. Vylepšete ho o top biohacking doplňky

  Principy takzvaného biohackingu narůstají na oblíbenosti a začínají proto pronikat také do světa domácností. Způsoby, jak zlepšit imunitu, spánek nebo třeba duševní zdraví je totiž užitečné aplikovat i z pohodlí našich domovů. Při jarní proměně interiéru se proto můžete odměnit top doplňky, zlepšujícími kvalitu vašeho života.