Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Čeho je moc, toho je příliš. Pravidlo, které platí takřka vždy a všude. Stejně jako v nejrůznějších lidských potěšeních a neřestech je nejdůležitější balanc, není tomu jinak ani v módě. Quiet Luxury sice všichni milujeme, ale nesmíme zapomenout na ty, jejichž osobnost a charakter vyžaduje odvážnější, výraznější nebo avantgardnější kousky. Vrtkavá dáma, která si říká móda, si najde cestu ke každému! 

  Iris Van Herpen opět v sedle

  3D tisk, laserové řezání, technická modelace i nádech přírodních vzorů a barev. To jsou klíčová slova k brandu holandské designérky Iris. Umělecká díla, která tvoří jsou hodna červených koberců, proto u ní rozhodně nečekejte vliv minimalismu. Extrémně avantgardní modely, které nedávno předvedla na týdnu módy, budou k dostání již tento podzim.

  Foto: Iris Van Herpen

  „Nafouklé“ Chenpeng Studio si zakládá na objemu

  Značka, která je na trhu vysoké módy nováčkem. Vznikla teprve před sedmi lety. Co ji ale přivedlo k takové oblíbenosti všech fashionistů? Celebrity! Značku si oblíbila Rihanna i Lady Gaga. Poslední zásadní moment ve své historii Chenpeng zaznamenal při letošním Met Gala. Extrémní porci extravagance naservíroval rapperce Cardi B. Šaty se vzorem květin jemně přetvořil k obrazu letošního tématu – Karlu Lagerfeldovi. Avšak velmi podobné šaty pořídíte i v buticích.

  Foto: Chenpeng Studio

  Kenzo se letos zaměřuje na detail

  Háčkování, klasické vzory a nádech reggae. Symboly letní kolekce značky Kenzo kladou důraz na detaily. Bezchybné švy a střihy vidíte i pouhým okem. Veškeré zdobné prvky i přes počáteční pocit asymetrie jsou vyrobeny tak, aby evokovaly přesnost a preciznost. Kenzo nikdy nevypadalo lépe. Pořídíte zde nejrůznější barevné i materiálové kombince. Vše ale stále zachovává klasiku. Nenajdete tu žádné atypické materiály.

  Julien Dossen pro Paco Rabbane elektrizuje pohledem

  Paco Rabbane jakoby se na léto vypravilo na vesmírnou misi. Od samých počátků značky byla vždy přítomna posedlost materiálností, radikálními texturami a neorganickými siluetami. Není tomu jinak ani u aktuální kolekce. Stříbrné řetězy a drsné potisky v kombinaci se zářivými barvami a smyslnou krajkou působí vesmírně majestátně.

  Foto: Paco Rabbane

  Sexappeal má nové jméno – Courregés

  Přiléhavou, barevně vyladěnou a primárně sexy kolekci letos představil módní dům Courregés. Výrazné a extravagantní modely, které jsou běžně nositelné a „lze se v nich hýbat“, oslavují takzvané ombré. Barevný přechod škály teplých barev křičí po letním večírkovém šílenství. S prvními šaty můžete být na párty smyslně sexy, aniž byste cokoliv odhalila. Všechny looky vyzařují luxusně a přitahují nejrůznější pohledy!

  Foto: Courregés

  Zdroj: Instagram

  Už vás přestává bavit všudypřítomný Quiet Luxury? Nevěšte hlavu, máme tu pár tipů i pro vás

  Kozačky a černé punčocháče: Neporazitelná trendy kombinace na zimu

  Vymanit se z koloběhu zimního oblékání může být obtížné. Někdy se zdá, že jedinou možností pro chladné počasí jsou kalhoty, ale opak je pravdou. V tomto období můžete své outfity povýšit na jinou úroveň díky vysokým kozačkám a punčocháčům. Ukážeme vám, jak vytvořit dechberoucí look právě pomocí těchto dvou kousků.

  Pradasphere II pohltila Šanghaj. Návštěvníky láká na to nejlepší z luxusního světa Prada

  Čím dál více luxusních značek cílí na trh v Číně. Jednou z nich je italská společnost Prada, která ve čtvrtek v Šanghaji zahájila exkluzivní výstavu Pradasphere II. Nabízí jedinečný zážitek, který návštěvníky vtáhne do jinak nedosažitelného světa slavného módního domu. Na vlastní oči tak spatří nejen slavné oblečení, ale také architekturu, sport a umění.

  Přehlídka Chanel Métiers d’art vzdala hold Manchesteru. Vyzdvihla jeho historii i hudební ikony

  Velkolepá show Métiers d'art letos provázala značku Chanel s průmyslovou i hudební historií Manchesteru. Kreativní ředitelka Virginie Viard vzdala hold hvězdám jako Joy Division, New Order, The Smiths nebo Oasis. Pochmurné britské město pak rozzářila kolekcí v jasných barvách červené, zelené nebo oranžové. Zpracovala je především do kousků s nádechem 60. let minulého století.

  Ponořte se o svátcích do zaslouženého beauty spánku. Odměňte se luxusním povlečením, vyživující kosmetikou nebo relaxující vůní

  Kromě přeplněného svátečního stolu a kouzelných pohádek se všichni celý rok těšíme na svátky ještě z dalšího důvodu. Nemůžeme se dočkat vytouženého odpočinku a klidu. Podobný relax zaručí především kvalitní spánek. Odměňte se proto letošní vánoční sezónu luxusním povlečením, hedvábnou maskou na oči, pořádnou matrací nebo nočními séry a aromatickými oleji.