More

  Přivítal nás rok 2023 a s ním i tři nadupané novinky ze světa beauty. Pojďte se blíže podívat na třešňový flirt v podobě dvou nových vůní od Tom Ford. Do světa svěžesti vás, spolu s herečkou Sydney Sweeney, vtáhne nová vůně My Way od Armani. Dior připravil nové hydratující lesky, jejíchž benefitem je přírodní složení.

  Tom Ford

  Tom Ford uvádí na trh dvě nové vůně Cherry v rámci nové kolekce Private Blend Cherry. První z nich je květinově-ovocná a má název Electric Cherry. Je popisována jako hravý, šumivý a třešňový flirt s tóny třešně morello, jasmínu a pižma. Pro noční bujarý život Tom Ford doporučuje druhou variantu, kterou je dřevitě ovocná vůně Cherry Smoke. Obě novinky se připojují k oblíbené unisexové vůni Lost Cherry.

  Armani Beauty

  Sydney Sweeney, herečka, která se proslavila díky své roli ve velmi oblíbeném seriálu Euphorie, se nyní stala hlavní tváří nového parfému My Way, který bude uveden na trh koncem ledna. Sydney bude také tváří make-upu Armani Beauty a připojí se tak k řadě dalších oblíbenců z branže.

  „Svěží vůně, která dokonale vystihuje tolik z mé osobnosti, o kterou se mohu podělit s ostatními. Nemohla bych být šťastnější a pyšnější, že mohu reprezentovat značku Armani Beauty. Tato značka si cení vnitřní krásy a poskytuje vysoce kvalitní produkty, které v každém člověku probudí jeho nejoriginálnější já.“ Takto popsala herečka svoji spolupráci se značkou v tiskové zprávě.

  Dior

  Dior se rozhodl rozšířit svou stávající řadu produktů s názvem Addict Lip o tři nové zajímavé balzámy. Nová řada těchto produktů nese název Dior Addict Lip Glow, z nichž jeden odstín byl inspirován členkou skupiny Blackpink a ambasadorskou značky Dior Beauty, Jisoo. Růžovočervený odstín s názvem 031 Strawberry byl pojmenován podle data narozenin Jisoo (3. ledna) a připojil se k odstínům 038 Rose Nude a 039 Warm Beige.

  Řada Dior Addict Lip Glow si zakládá na hydrataci a lesku. Složení obsahuje 97 % ingrediencí přírodního původu, klade za cíl zvýraznit přirozenou barvu rtů a nabídnout 24hodinovou hydrataci a šestihodinový lesk. Balzám je obohacen o třešňový olej a lze jej nosit jako podklad pod rtěnku nebo samostatně jako jemný balzám.

  Zdroj: Hypebae, Hypebaest

  Tři velké novinky ze světa beauty. Třešňový Tom Ford, svěží Armani a hydratující Dior

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.