Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Přivítal nás rok 2023 a s ním i tři nadupané novinky ze světa beauty. Pojďte se blíže podívat na třešňový flirt v podobě dvou nových vůní od Tom Ford. Do světa svěžesti vás, spolu s herečkou Sydney Sweeney, vtáhne nová vůně My Way od Armani. Dior připravil nové hydratující lesky, jejíchž benefitem je přírodní složení.

  Tom Ford

  Tom Ford uvádí na trh dvě nové vůně Cherry v rámci nové kolekce Private Blend Cherry. První z nich je květinově-ovocná a má název Electric Cherry. Je popisována jako hravý, šumivý a třešňový flirt s tóny třešně morello, jasmínu a pižma. Pro noční bujarý život Tom Ford doporučuje druhou variantu, kterou je dřevitě ovocná vůně Cherry Smoke. Obě novinky se připojují k oblíbené unisexové vůni Lost Cherry.

  Armani Beauty

  Sydney Sweeney, herečka, která se proslavila díky své roli ve velmi oblíbeném seriálu Euphorie, se nyní stala hlavní tváří nového parfému My Way, který bude uveden na trh koncem ledna. Sydney bude také tváří make-upu Armani Beauty a připojí se tak k řadě dalších oblíbenců z branže.

  „Svěží vůně, která dokonale vystihuje tolik z mé osobnosti, o kterou se mohu podělit s ostatními. Nemohla bych být šťastnější a pyšnější, že mohu reprezentovat značku Armani Beauty. Tato značka si cení vnitřní krásy a poskytuje vysoce kvalitní produkty, které v každém člověku probudí jeho nejoriginálnější já.“ Takto popsala herečka svoji spolupráci se značkou v tiskové zprávě.

  Dior

  Dior se rozhodl rozšířit svou stávající řadu produktů s názvem Addict Lip o tři nové zajímavé balzámy. Nová řada těchto produktů nese název Dior Addict Lip Glow, z nichž jeden odstín byl inspirován členkou skupiny Blackpink a ambasadorskou značky Dior Beauty, Jisoo. Růžovočervený odstín s názvem 031 Strawberry byl pojmenován podle data narozenin Jisoo (3. ledna) a připojil se k odstínům 038 Rose Nude a 039 Warm Beige.

  Řada Dior Addict Lip Glow si zakládá na hydrataci a lesku. Složení obsahuje 97 % ingrediencí přírodního původu, klade za cíl zvýraznit přirozenou barvu rtů a nabídnout 24hodinovou hydrataci a šestihodinový lesk. Balzám je obohacen o třešňový olej a lze jej nosit jako podklad pod rtěnku nebo samostatně jako jemný balzám.

  Zdroj: Hypebae, Hypebaest

  Tři velké novinky ze světa beauty. Třešňový Tom Ford, svěží Armani a hydratující Dior

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.