Přivítal nás rok 2023 a s ním i tři nadupané novinky ze světa beauty. Pojďte se blíže podívat na třešňový flirt v podobě dvou nových vůní od Tom Ford. Do světa svěžesti vás, spolu s herečkou Sydney Sweeney, vtáhne nová vůně My Way od Armani. Dior připravil nové hydratující lesky, jejíchž benefitem je přírodní složení.

Tom Ford

Tom Ford uvádí na trh dvě nové vůně Cherry v rámci nové kolekce Private Blend Cherry. První z nich je květinově-ovocná a má název Electric Cherry. Je popisována jako hravý, šumivý a třešňový flirt s tóny třešně morello, jasmínu a pižma. Pro noční bujarý život Tom Ford doporučuje druhou variantu, kterou je dřevitě ovocná vůně Cherry Smoke. Obě novinky se připojují k oblíbené unisexové vůni Lost Cherry.

Armani Beauty

Sydney Sweeney, herečka, která se proslavila díky své roli ve velmi oblíbeném seriálu Euphorie, se nyní stala hlavní tváří nového parfému My Way, který bude uveden na trh koncem ledna. Sydney bude také tváří make-upu Armani Beauty a připojí se tak k řadě dalších oblíbenců z branže.

„Svěží vůně, která dokonale vystihuje tolik z mé osobnosti, o kterou se mohu podělit s ostatními. Nemohla bych být šťastnější a pyšnější, že mohu reprezentovat značku Armani Beauty. Tato značka si cení vnitřní krásy a poskytuje vysoce kvalitní produkty, které v každém člověku probudí jeho nejoriginálnější já.“ Takto popsala herečka svoji spolupráci se značkou v tiskové zprávě.

Dior

Dior se rozhodl rozšířit svou stávající řadu produktů s názvem Addict Lip o tři nové zajímavé balzámy. Nová řada těchto produktů nese název Dior Addict Lip Glow, z nichž jeden odstín byl inspirován členkou skupiny Blackpink a ambasadorskou značky Dior Beauty, Jisoo. Růžovočervený odstín s názvem 031 Strawberry byl pojmenován podle data narozenin Jisoo (3. ledna) a připojil se k odstínům 038 Rose Nude a 039 Warm Beige.

Řada Dior Addict Lip Glow si zakládá na hydrataci a lesku. Složení obsahuje 97 % ingrediencí přírodního původu, klade za cíl zvýraznit přirozenou barvu rtů a nabídnout 24hodinovou hydrataci a šestihodinový lesk. Balzám je obohacen o třešňový olej a lze jej nosit jako podklad pod rtěnku nebo samostatně jako jemný balzám.

Zdroj: Hypebae, Hypebaest

Tři velké novinky ze světa beauty. Třešňový Tom Ford, svěží Armani a hydratující Dior