Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  S novým rokem přicházejí i neustále se měnící trendy. Letos zatím vede nejen pokračující coquette styl, ale také například návrat 90. let. Prvky z módních přehlídek se pak projevují nejen ve špercích a make-upu, ale také ve světě manikúry. V současnosti tak zazáříte s peach fuzz nebo sky blue barvou, ale i s roztomilými mašličkami. Skvěle budou vypadat i grunge nebo naked nehty.

  Barva roku proniká do všech koutů beauty průmyslu. Vyzkoušejte fresh peach fuzz odstín

  Ne vždy je snadné odhadovat trendy pro nacházející měsíce. Občas se totiž mohou vydat nečekanými směry, podle toho, jaké prvky zrovna návrháři upřednostní. Jiná pravidla ovšem platí pro barvu roku. Pravidelně ji totiž určuje společnost Pantone. Odstín roku 2024 pak nese název peach fuzz.

  Zdroj: Chanel, OPI

  Není těžké ho poznat, jedná se totiž o fresh barvu připomínající broskve nebo meruňky. Vynosit pak barvu můžete v podobě doplňků nebo očních stínů, skvěle se bude hodit ale právě i na vaše nehty. Je pak už jen na vás, jestli jí zvýrazníte jenom pár nehtů, nebo ji nanesete na všechny. Hlavní je trefit se do té správné oranžové.

  Návrat 90. let pozorujeme v módě i make-upu. Milovníci tmavých nehtů, radujte se

  Koncem loňského roku se oblibě těšily především poměrně světlé a třpytivé nehty. Lip gloss trend ještě stále vévodil TikToku a cold girl make-up zase diktoval jemné třpytky a odstíny. Pokud podobně jemný styl není váš šálek kávy, nezoufejte. Od začátku ledna je totiž jasné, že roku 2024 budou opět vévodit 90. léta minulého století.

  Trendy je proto nejen grunge make-up, ale také nehty. Cílem je dosáhnout co nejtmavší barvy. Ideální jsou samozřejmě černé odstíny, nejedná se ale o pravidlo. Stejného výsledku dosáhnete i tmavě modrou, zelenou nebo červenou barvou. Pokud jde o tvar nehtů, doporučujeme buď krátké a hranaté okraje, nebo trendy „mandlový“ tvar.

  Pastelovým odstínům letos vládne baby blue. Zakončete zimní období stylově

  Kromě už zmíněné peach fuzz je letos populární také takzvaná baby nebo sky blue. Jedná se o pastelově modrou barvu, která je dostatečně výrazná, ale rovněž ne příliš křiklavá. Perfektně se pak hodí především pro trvající zimní období. Posledních pár měsíců chladu tak můžete zakončit stylově.

  Zdroj: OPI, Essie

  Takzvaný baby blue odstín je pak typický také pro už zmíněná 90. léta. Objevuje se především v podobě třpytivých očních stínů. Doporučujeme proto zkombinovat oba beauty produkty. Vytvoříte tím dokonalý look, který můžete doplnit jednoduchým leskem na rty a světlou tvářenkou.

  Nedávné módní přehlídky dokázaly, že coquette trend módní svět neopustil. Nechte ho proniknout i do své manikúry

  Loni se takzvaný coquette styl projevoval na nehtech například v podobě už zmiňovaných lip gloss nails, tedy jemně růžových a třpytících se nehtech. Jelikož ale módní mola neopustil ani letos, musel si najít o něco jinou podobu. Do své manikúry ho proto můžete zapracovat především v podobě roztomilých mašliček.

  Na nehty je můžete namalovat jemným štětečkem například bílou barvou, a to na růžový podklad. Pokud si ale v podobných detailech příliš nevěříte, nevadí. Zvolit můžete i jednoduché a praktické samolepky. V případě, že nefandíte mašlím, vyzkoušejte jemné květinky nebo rostlinky, které populární styl rovněž evokují.

  Naked lips zcela nestačí. Nebojte se vyzkoušet i naked nails

  Poslední z trendů potěší především ty z vás, kteří neholdují výrazným barvám, natož vzorům nebo obrázkům. Na popularitě mají totiž narůstat takzvané naked nails. V podstatě se jedná o nehty, které vypadají téměř, jako byste s nimi nic nedělali. Opak je však pravdou. Věnovat byste jim měli čím dál větší pozornost.

  Zdroj: OPI, Sally Hansen

  Beauty svět totiž letos očekává nárůst péče. Ať už jde o skin care rutinu nebo vlasy, zákazníci se mají zaměřit především na kvalitu a zdraví. Stejné pravidlo má pak platit i ve světě nehtů. Vyzkoušet proto můžete například sérum na nehty od značky OPI. Vhod přijde ale také posilovač nehtů společnosti Sally Hansen.

  Zdroje: Real Simple, Byrdie, Who What Wear, Instagram, YouTube

  Trendy roku 2024 se odráží i v manikúře. Zazáříte grunge nehty i roztomilými mašličkami

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.