Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  I když rok 2024 teprve začal, beauty svět zahltily předpovědi makeup trendů, které nás mají následující měsíce doprovázet. Patří mezi ně retro rudé rty jako vystřižené ze starých hollywoodských filmů. Současné odhady ovšem paradoxně očekávají i rozšíření naked lips. Oční stíny budeme pak letos volit v tmavých nebo zářivě barevných odstínech. Bát se nebudeme ani abstraktního líčení.

  Stará klasika je opět na scéně. S rudými rty nešlápnete vedle

  I když se vrací beauty trendy z 90. let minulého století, neplatí to zcela stoprocentně. Rtům bude totiž letos velet jiný hit. Na scénu se vrátila klasická retro rudá rtěnka. Popularitě se samozřejmě těšila už dříve. Podobně oblíbené trendy se ovšem rády opakovaně derou do podvědomí beauty nadšenců.

  Při výběru té perfektní rtěnky si tak dejte pozor, abyste vybírali klasický zářivý a spíše světlejší odstín. Skvěle pak bude vypadat po celý rok. Pro opravdu dokonalý look doporučujeme vybírat spíše z řad luxusních značek. Například Dior nedávno vydal řadu rudých rtěnek, se kterými tento trend zvládnete na jedničku.

  Zdroj: Dior

  Očním stínům bude velet námořnicky modrá. Přátelit se bude i s třpytkami

  Pokud jde o oční stíny, je jasné, že nude paletky letos ustoupí do pozadí. Jejich místa hrdě zaujmou zářivé a pestré barvy. V jejich čele pak bude stát námořnická modrá, a to v různých podobách. Chybu neuděláte ani s klasickými očními stíny nebo tenkými a přesnými linkami.

  O něco luxusněji ale bude vypadat kombinace sytě modré se třpytkami. Obojí pak můžete aplikovat po celém víčku nebo do záhybu, jako to vyzkoušela například značka Sisley Paris. Pokud nejste fanoušci modré, nevadí. Popularitu si letos vyslouží také výrazné odstíny zelené nebo fialové.

  Místo jednoduchých barev můžete zkusit trochu umění. Abstraktní líčení narůstá na oblibě

  Kromě barev bude letos populární ještě jiný výrazný druh líčení. Na oblibě totiž narůstá abstraktní makeup. Je tedy v podstatě úplně jedno, jakým způsobem si oční stíny rozhodnete aplikovat. Ať už zvolíte trojúhelník z tenkých linek, rozmazané bílé třpytky nebo barevné čáry, zazáříte.

  Pokud si ovšem se štětcem v ruce příliš nevěříte, nevadí. Vyzkoušet můžete řadu třpytek a nálepek, které jsou rovněž populární. Kolem očí si tak můžete do různých vzorů poskládat srdíčka, kytičky nebo hvězdičky. Decentnější variantou jsou pak jednoduché kamínky umístěné do kraje očí.

  Zdroj: Simihaze Beauty, Kulfi Beauty

  Grunge „devadesátkám“ se letos nevyhnete. Vyzkoušejte jejich moderní verzi

  Trendy z 90. let 20. století se v současnosti neprojevují jenom v módě. Své místo si našly také v beauty průmyslu. Na sociálních sítích proto letos mnohem častěji uvidíte také klasický „grunge“ look. Od svého vzniku si ovšem prošel menší proměnou. Naučte se proto aplikovat jeho modernější verzi.

  Ta spočívá především v tom, že budou tmavé oční stíny kolem očí ještě o něco více rozetřené. Cílem je tedy dosáhnout co nejvíce „rozmazaného“ looku. Zvolit pak můžete i spíše hnědé než černé odstíny. To stejné pak platí pro vykreslení vašich rtů. Rtěnku proto po okrajích rozetřete, jakoby do ztracena.

  Trendy budou paradoxně také naked lips. Zaměřte se na péči a lesk

  Posledním trendem, který jsme pro vás vybrali, jsou takzvané naked lips. Paradoxně jsou oblíbené ve stejnou dobu jako zmíněné rudé rty. Jedná se o makeup, při kterém nepoužijete téměř žádné produkty na rty. Cílem je dosáhnout co nejpřirozenějšího vzhledu. Neutrální rty můžete ovšem doplnit jiným makeupem dle libosti. Skvěle budou vypadat například s tmavšími očními stíny.

  Zaměřit byste se proto ale měli především na péči o své rty. Doporučujeme proto do své skin care rutiny zařadit peeling na rty a vyživující balzám. Trocha bezbarvého lesku na rty pak dotáhne look k dokonalosti. Naked lips pak na nedávném předávání Zlatých glóbů vyzkoušely například herečky Ayo Edebiri a Elizabeth Debicki.

  Zdroj: Reuters

  Zdroj: Glamour, Real Simple, Refinery29, Instagram, YouTube, Reuters

  Ve světě makeupu zazáří v roce 2024 barvy. Připravte se na rudé rty, abstraktní makeup i výrazné modré stíny

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.