Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Uživatelé sociální sítě TikTok mají neobvyklý koníček. Milují totiž hledat nové triky a tipy v oblasti wellness. V současnosti u nich slaví úspěch mimo jiné i takzvaná sexy voda a teorie tří drinků. Jedná se o totiž o způsoby, jak získat více tekutin. Novou posedlostí známé platformy se tak stala obyčejná hydratace.

  Uživatelé sociální sítě TikTok se neustále snaží najít nejlepší způsoby, jak se starat o svou pleť, tělo nebo vlasy. Také proto je v současnosti pohltily různé možnosti toho, jak se mohou lépe hydratovat. Zaměřili se proto na tekutiny a na to, jak do sebe dostat co nejvýživnější nápoje. Začali proto sledovat dva hlavní trendy, které se na nově populární téma soustředí.

  Tím prvním je takzvaná teorie tří drinků. Nejedná se přitom o zcela čerstvou metodu, nedávno se ovšem začala objevovat v čím dál více videích. Jde o tip, dle kterého bychom měli mít na pracovním stole hned tři druhy drinků. Jeden obsahující kofein, další určený pro hydrataci a třetí pro naše potěšení. Cílem je tedy dostat do sebe dostatek tekutin, ale také získat energii a vyvolat radost.

  Je pak pouze na vás, jaké varianty si vyberete. Většinou se jedná o perlivou nebo neperlivou vodu, kávu nebo energetický nápoj a jakýkoli oblíbený drink. Samozřejmě by se ale mělo jednat o víceméně zdravé varianty, příliš umělé a přeslazené limonády tedy raději vynechejte. Hlavní myšlenka teorie tedy spočívá v tom, že se tak pro nás stane mnohem jednodušším udržovat vysokou úroveň své hydratace.

  Sexy voda má uživatele TikToku nalákat na častější hydrataci. Obsahuje extra minerály i „fun“ doplňky

  Druhým v současnosti oblíbeným trendem je takzvaná sexy voda. Na platformě TikTok ji zpopularizovala především uživatelka Kelly Grace Mae. Pravidelně si totiž vyrábí vlastní „lepší“ verzi vody. Přidává do ní například minerální tinktury, citrón, mátu nebo elektrolytové prášky. Hlavní také je, aby měl výsledný nápoj veselou barvu. Doplnit ho můžete také o různé dekorace, nebo alespoň pestré brčko.

  Zdroj: Moon Juice, Apothékary

  Úspěšná TikTokerka Kelly Grace Mae tak chce ze své vody vytěžit co nejvíce živin. Zatoužila ale i potom učinit z jinak „nudného“ a běžného úkolu, tedy pravidelného doplňování tekutin, zábavu. Svůj speciální drink pak vymyslela ve vhodnou dobu. Ve Spojených státech amerických se totiž v poslední době zvyšuje poptávka po doplňcích do vody, jako jsou různé prášky nebo kapky plné probiotik a minerálů.

  @kellygracemae

  you know what time it is

  ♬ original sound – kelly

  Sociální sítě jsou tak zkrátka v současnosti posedlé vodou a hydratací. Na jednu stranu tedy vybízí ke zdravému návyku pití vody. Na tu druhou ovšem mohou navádět k nakupování doplňků, které nejsou vždy tak úplně potřeba. Příkladem je i posedlost zcela běžnými kelímky na vodu, takzvanými Stanley Cup, která nedávno uživatele TikToku bezhlavě a zcela nesmyslně pohltila.

  Zdroje: WWD, Reader’s Digest, TikTok

  TikTok uchvátila nová posedlost. Propaguje sexy vodu i teorii tří drinků

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.