Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Celebrity měly své místo ve světě módy od nepaměti. Zdá se ovšem, že se trend propojování luxusních značek a herců, sportovců nebo zpěváku čím dál prohlubuje. Není týden, který by nepřinesl novinku o novém ambasadorovi nebo čerstvě natočené kampani. Výjimkou není ani ten současný, odhalující více než jednu novou spolupráci.

  Módní dům Louis Vuitton nově zastoupí herečka Saoirse Ronan

  Luxusní francouzská značka Louis Vuitton například v úterý odhalila svou novou globální ambasadorku. Stala se jí úspěšná herečka Saoirse Ronan. Známá je především z filmů jako Little Women, Lady Bird, Brooklyn nebo Atonement. Za svou kariéru se ji podařilo získat čtyři nominace na Oscara a speciální zmínku v seznamu 10 nejlepších hereček 21. století z The New York Times.

  „Kariéru Saoirse už obdivuji několik let. Vždy mě uchvátí, jak dokáže zahrát své role. Kromě toho se za jejím talentem skrývá úžasná osobnost,“ okomentoval novinku kreativní ředitel značky Nicolas Ghesquiére. Herečka se pak přidá k dalším hvězdným ambasadorům značky, jako je Zendaya nebo zpěvák J-Hope z K-pop skupiny BTS.

  David Yurman odhalil první luxusní řadu šperků. Na pomoc si přizval Michaela B. Jordana

  Další značkou, která se pustila do nové hvězdné spolupráce, je společnost David Yurman. Její vedení se totiž rozhodlo vydat první luxusní řadu pánských šperků. Na pomoc si tak přirozeně pozvalo známou osobnost. Novým globálním ambasadorem David Yurman se tak stal herec Michael B. Jordan.

  „Michael je talentovaný umělec, který projevuje výjimečnou eleganci v každém projektu, do kterého se pustí. Nikdo by tuhle kolekci nevystihl lépe,“ vysvětlila firma svou volbu. Součástí kampaně je krátký film i série fotografií. Řada šperků pak obsahuje 30 kousků, včetně náhrdelníků, náramků, prstenů nebo manžetových knoflíčků.

  Do hloubky oceánu se kvůli Acqua di Giò ponořil herec Aaron Taylor-Johnson

  Známou hvězdu pak do své kampaně zařadila také italská značka Armani. Rozhodla se totiž vytvořit novou reklamu pro svůj ikonický parfém Aqua di Giò. I když jméno nového ambasadora zpočátku skrývala, je už nyní jasné, o koho se jedná. Nejnovější spolupráci totiž zahájila s hercem Aaron Taylor-Johnson.

  Známý herec se pak do kampaně pustil naplno. Podstoupil proto intenzivní trénink, aby se naučil nelehký, ovšem efektní skok do vody. „Potřebuji, aby to opravdu vypadalo, že se daná postava odhodlala svěřit osudu a spadnout do neznáma,“ vysvětlil Taylor-Johnson. Dodal rovněž, že stejným způsobem přistupuje i ke svým rolím, nikdy je tedy nedokáže „dělat jen napůl“.

  Calvin Klein vydal další hvězdnou kampaň. Tentokrát s oblečeným hercem Idris Elba

  Značka Calvin Klein nedávno rozvířila vody odvážnou kampaní, představující nového ambasadora a herce Jeremy Allen White. Pozornost na sebe upoutala především tím, že na fotkách i v krátkých videích pobíhal vysportovaný herec pouze ve spodním prádle. O něco jinou atmosféru pak přináší další jarní reklamní kampaň stejné značky.

  Rovněž se v ní objevil známý herec, a to Idris Elba. Světu ovšem nepředstavuje spodní prádlo, ale klasické kousky jarní kolekce, jako je dlouhý trenčkot, bomber nebo oblek. Známý herec se tak postavil po bok dalším hvězdným ambasadorům, jako je FKA twigs, Hailey Bieber, Jung Kook, Kid Cudi, Jennie nebo Brandon Flynn.

  Zdroje: The Fashion Network, WWD, HypeBeast, Instagram, YouTube

  Svět módy se nadále proplétá s celebritami. Překypuje novými hvězdnými kampaněmi

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.

  Aktivní dovolená i vytoužený relax. Luxusní golfové resorty nabízejí ideální mix obou světů

  Hodláte se letos vydat na luxusní dovolenou, ale nechce se vám celý den proležet na pláži? V tom případě byste měli zvážit cestu do jednoho z nejšpičkovějších golfových resortů světa. Oplývají totiž nabídkou spojující to nejlepší z obou světů. Užít si v nich můžete nejen řadu golfových kurzů, ale také výběrovou kuchyni, wellness nebo kouzelné pláže.

  MFW pod drobnohledem. Runway AVAVAV zahltily odpadky a Tokyo James putuje zpět do Afriky

  Milánský týden módy je za námi. Ohromily nás přehlídková mola renomovaných módních domů, jako jsou Bottega Veneta, Gucci nebo Salvatore Ferragamo. Zapomenout ale nesmíme ani na nováčky a méně věhlasné brandy. Nabízí totiž zcela jiný pohled na módu. Snaží se totiž zaujmout své místo na trhu i v podvědomí široké veřejnosti. Zaslouží si však stejné ovace jako světoznámé značky.