Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Společnost Calvin Klein zahájila nový rok s nečekaně hvězdnou kampaní. Rozhodla se na ní totiž spolupracovat s hercem Jeremy Allen White, nejvíce známého například ze seriálu The Bear nebo Shameless. Oslavuje tak nejen nejnovější kousky z kolekce luxusního spodního prádla, ale také domov samotné celebrity, tedy New York.

  Už loni začal herec Jeremy Allen White stoupat do širšího podvědomí veřejnosti. Zaujal totiž především svou rolí šéfkuchaře „Carmy“ v seriálu The Bear. Jednalo se o charismatickou postavu kuchaře, který se snaží potýkat s nefungujícím bistrem svého zesnulého bratra. Někteří ovšem White znají také jako Phillipa „Lip“ Gallaghera ze seriálu Shameless.

  Není ovšem pochyb, že rok 2024 bude pro herce ještě úspěšnější. Pomalu se o něj totiž začíná zajímat také svět módy. Potvrdila to nejnovější kampaň společnosti Calvin Klein. V ní odhalil herec nejnovější kousky z její kolekce luxusního spodního prádla. Nafotil ji fotograf Mert Alas, a to na pozadí města New York. Sám herec totiž pochází z Brooklynu.

  Série fotografií i videí má tak za úkol ukázat propojení White s jeho rodným městem. Ve videu lze proto vidět, jak herec pobíhá po střechách slavného města pouze ve spodním prádle. O samotnou stylizaci se pak postaral Emmanuelle Alt. Kolekce pro jaro 2024 má nejen nové logo, ale také materiály. Mezi předvedené kousky patří například New Intense Power, Micro Stretch, Micro Mesh nebo Modern Cotton.

  Měl jsem syndrom podvodníka, okomentoval White svůj nejnovější počin

  „Jeremy Allen White a jeho charisma a autentické propojení s naší značkou přináší jedinečnou energii do jedné z našich klíčových kategorií,“ okomentoval čerstvou spolupráci šéf marketingu Calvin Klein Jonathan Bottomley. Potvrdil rovněž, že značka hodlá čím dál více populárního herce obléknout pro nadcházející předávání Zlatých glóbů, které se má konat tento týden v neděli.

  „Pořád jsem si jenom říkal, že se nedokážu představit na billboardu. Že bych tam být neměl. Měl jsem opravdový syndrom podvodníka,“ vyjádřil se zase ke svému počinu samotný Jeremy Allen White. Nejnovější kampaň Calvin Klein pak zároveň potvrzuje rostoucí sílu celebrit v módním světě. Čím dál více značek si totiž uvědomuje, jak efektivní dokáže jejich fotka být.

  Zdroj: WWD, Trend Hunter, ABC News, Instagram, YouTube

  Jeremy Allen White zazářil v jarní kampani Calvin Klein. Oslavuje v ní své rodné město

  Módní novinky v kostce: Balmain chystá nový parfém, Dua Lipa zastupuje YSL a Paříž vítá týden módy

  Začínající týden odhalil další módní novinky. Evropská komise zakázala platformě Zalando používat zavádějící nálepky indikující udržitelnost. Balmain oznámil nový parfém a Yves Saint Laurent Beauty bude zastupovat zpěvačka Dua Lipa. Louis Vuitton zase svou letošní cruise kolekci uspořádá v Barceloně. Odstartoval také týden módy v Paříži.

  Zamiřte s radostí do knihovny. V módě je hot knihovnický look

  Inspirace knihovnami už nepramení pouze z knih plných drahocenných mouder. Pozornost se totiž nedávno přesunula na samotné knihovnice. Módní nadšenci si převzali jejich "klasický" look. Samozřejmě ho však upravili dle svých potřeb. Výsledkem se stál o něco více stylový, ale především hot look.

  Seznam zakázaných kousků pro pány. Barevné ponožky i dřevěného motýlka okamžitě vyhoďte

  Žijeme v době, ve které je vaše vizuální stránka důležitější, něž kdy dříve. Někdo to může považovat za povrchní tvrzení, na prvním dojmu ovšem záleží. Skvělý outfit navíc zvyšuje i atraktivitu. Pokud potřebujete šatník připravit na příchod nových stylových kousků, budete jim muset uvolnit místo. Začít můžete ihned, následující kousky maximálně nekorespondují s představou o moderním muži.

  MFW: Módní domy odhalily sofistikovanou jednoduchost, ikonické proužky i dech beroucí róby

  Milánský týden módy se uchýlil ke konci. V posledních dnech ovšem stihl nabídnout hned několik úspěšných přehlídek. Návrhář Giorgio Armani sklidil ovace poté, co předvedl řadu dokonalých rób. Módní dům Missoni pohlédl do minulosti a opět zpracoval své slavné proužky. Značka Bottega Veneta pak odhalila jednoduché, ovšem stoprocentně sofistikované kousky.