Ať už jste fotbalový nadšenec nebo fanoušek rozpadlých Spice Girls, příjmení Beckham vám určitě není cizí. Oba manželé mají dohromady přes 100 milionů sledujících na Instagramu a slýcháme o nich takřka všude. Proto jste jistě zaznamenali, že Victoriina značka byla několik let ve velkém mínusu. Nyní brand opět nabírá na obrátkách.

„Lepší časy“ odstartovala kolekce dekorativního make-upu i pečující kosmetiky v roce 2021. Prodeje potom, podle magazínu Forbes, vzrostly o 14 %. Ale dost bylo čísel. Pojďme se podívat na konkrétní modely.

VB dresses

Nejoblíbenější ready-to-wear sekcí jsou šaty. Rozhodně převažují kousky v tlumených barvách, oživují je ale výraznější doplňky, boty a kabelky, velmi často ve výrazných pastelových tónech. Všechny střihy i ozdobné prvky, jako jsou například překládané volány, odráží typickou britskou usedlost, kterou ovšem Victoria oživila zmíněnými doplňky. Rozhodně ale zabodovala s délkou šatů, která snad u žádného modelu není „obvyklá“.

Foto: Victoria Beckham

Londýn nerozzářila pouze premiéra filmu Avatar, ale i runway šaty od Victorie, které oblékla herečka Zoe Saldaňa. Průhledný materiál, dohromady s latinskými rysy hlavní hrdinky filmu, dodává modelu úplně jiný rozměr.

Co stojí za comebackem brandu?

Jak vidno, modely od VB nepřináší nic nového a jsou lehce kombinovatelné. Není to tedy právě to, co spotřebitelé hledají? Nemyslíme si. Hitem je totiž samotná Victoria. Svědčí o tom i její IG profil, který má přes 30,5 mil. followers. Ona je ikonou, která své modely umí nejlépe vynést a prodat.

Úspěch značky stojí ale i na spolupráci s dalšími hvězdami. Kolekci SS23 promotuje například Kendall Jenner.

Komplexnost značky je nepochybně dalším důležitým pilířem úspěchu. Na jejich stránkách najdete snad vše. Od TOP společenských kousků přes každodenní oblečení a doplňky až po beauty řadu. Tímto výčet ale nekončí. Victoria vsadila také na populární spolupráce.

Victoria Beckham X Reebok

Tohle spojení je skvělou zprávou pro sportovce. Tenisky, lehké bundy, komplety, podprsenky i doplňky. To vše v této sekci pořídíte. Ve fitku nebo třeba při joggingu budete s takovou výbavou opravdu zářit.

Foto: Victoria Beckham

Mia Regan X Victoria Beckham

Denimová kolekce, v kolaboraci s modelkou Miou Regan, je skvělým oživením pro modely s typickým podpisem VB. Devadesátkové oversized střihy a velikosti jsou opravdu stylové. Džínové vestičky mají stále své kouzlo a kromě cool vzhledu se vám v nich dostane i zaslouženého pohodlí.

Foto: Victoria Beckham

Victoria Beckham Beauty

Podle sociálních sítí je kosmetika VB nejoblíbenějším produktem. Spousta nezávislých influencerů ji miluje. Svědčí o tom i fakt, že většina videí vznikla již dávno před „znovuzrozením“ značky. Zvláštní pozornosti se dostává řasenkám a linkám na oči.

Paris Fashion Week

Comeback značky velmi podpořila kolekce SS 2023, kterou Victoria předvedla během pařížského týdne módy. Jednou z hlavních tváří této přehlídky se stala Bella Hadid, která vynesla krásné olivově zelené šaty s kabelkou ve stejné barvě.

Zdroj: Victoria Beckham, TikTok, Instagram, YouTube, Forbes

Střídmost a minimalismus podle Victorie Beckham