Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Ať už jste fotbalový nadšenec nebo fanoušek rozpadlých Spice Girls, příjmení Beckham vám určitě není cizí. Oba manželé mají dohromady přes 100 milionů sledujících na Instagramu a slýcháme o nich takřka všude. Proto jste jistě zaznamenali, že Victoriina značka byla několik let ve velkém mínusu. Nyní brand opět nabírá na obrátkách.

  „Lepší časy“ odstartovala kolekce dekorativního make-upu i pečující kosmetiky v roce 2021. Prodeje potom, podle magazínu Forbes, vzrostly o 14 %. Ale dost bylo čísel. Pojďme se podívat na konkrétní modely.

  VB dresses

  Nejoblíbenější ready-to-wear sekcí jsou šaty. Rozhodně převažují kousky v tlumených barvách, oživují je ale výraznější doplňky, boty a kabelky, velmi často ve výrazných pastelových tónech. Všechny střihy i ozdobné prvky, jako jsou například překládané volány, odráží typickou britskou usedlost, kterou ovšem Victoria oživila zmíněnými doplňky. Rozhodně ale zabodovala s délkou šatů, která snad u žádného modelu není „obvyklá“.

  Foto: Victoria Beckham

  Londýn nerozzářila pouze premiéra filmu Avatar, ale i runway šaty od Victorie, které oblékla herečka Zoe Saldaňa. Průhledný materiál, dohromady s latinskými rysy hlavní hrdinky filmu, dodává modelu úplně jiný rozměr.

  Co stojí za comebackem brandu?

  Jak vidno, modely od VB nepřináší nic nového a jsou lehce kombinovatelné. Není to tedy právě to, co spotřebitelé hledají? Nemyslíme si. Hitem je totiž samotná Victoria. Svědčí o tom i její IG profil, který má přes 30,5 mil. followers. Ona je ikonou, která své modely umí nejlépe vynést a prodat.

  Úspěch značky stojí ale i na spolupráci s dalšími hvězdami. Kolekci SS23 promotuje například Kendall Jenner.

  Komplexnost značky je nepochybně dalším důležitým pilířem úspěchu. Na jejich stránkách najdete snad vše. Od TOP společenských kousků přes každodenní oblečení a doplňky až po beauty řadu. Tímto výčet ale nekončí. Victoria vsadila také na populární spolupráce.

  Victoria Beckham X Reebok

  Tohle spojení je skvělou zprávou pro sportovce. Tenisky, lehké bundy, komplety, podprsenky i doplňky. To vše v této sekci pořídíte. Ve fitku nebo třeba při joggingu budete s takovou výbavou opravdu zářit.

  Foto: Victoria Beckham

  Mia Regan X Victoria Beckham

  Denimová kolekce, v kolaboraci s modelkou Miou Regan, je skvělým oživením pro modely s typickým podpisem VB. Devadesátkové oversized střihy a velikosti jsou opravdu stylové. Džínové vestičky mají stále své kouzlo a kromě cool vzhledu se vám v nich dostane i zaslouženého pohodlí.

  Foto: Victoria Beckham

  Victoria Beckham Beauty

  Podle sociálních sítí je kosmetika VB nejoblíbenějším produktem. Spousta nezávislých influencerů ji miluje. Svědčí o tom i fakt, že většina videí vznikla již dávno před „znovuzrozením“ značky. Zvláštní pozornosti se dostává řasenkám a linkám na oči.

  Paris Fashion Week

  Comeback značky velmi podpořila kolekce SS 2023, kterou Victoria předvedla během pařížského týdne módy. Jednou z hlavních tváří této přehlídky se stala Bella Hadid, která vynesla krásné olivově zelené šaty s kabelkou ve stejné barvě.

  Zdroj: Victoria Beckham, TikTok, Instagram, YouTube, Forbes

  Střídmost a minimalismus podle Victorie Beckham

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.