Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Ať už jste fotbalový nadšenec nebo fanoušek rozpadlých Spice Girls, příjmení Beckham vám určitě není cizí. Oba manželé mají dohromady přes 100 milionů sledujících na Instagramu a slýcháme o nich takřka všude. Proto jste jistě zaznamenali, že Victoriina značka byla několik let ve velkém mínusu. Nyní brand opět nabírá na obrátkách.

  „Lepší časy“ odstartovala kolekce dekorativního make-upu i pečující kosmetiky v roce 2021. Prodeje potom, podle magazínu Forbes, vzrostly o 14 %. Ale dost bylo čísel. Pojďme se podívat na konkrétní modely.

  VB dresses

  Nejoblíbenější ready-to-wear sekcí jsou šaty. Rozhodně převažují kousky v tlumených barvách, oživují je ale výraznější doplňky, boty a kabelky, velmi často ve výrazných pastelových tónech. Všechny střihy i ozdobné prvky, jako jsou například překládané volány, odráží typickou britskou usedlost, kterou ovšem Victoria oživila zmíněnými doplňky. Rozhodně ale zabodovala s délkou šatů, která snad u žádného modelu není „obvyklá“.

  Foto: Victoria Beckham

  Londýn nerozzářila pouze premiéra filmu Avatar, ale i runway šaty od Victorie, které oblékla herečka Zoe Saldaňa. Průhledný materiál, dohromady s latinskými rysy hlavní hrdinky filmu, dodává modelu úplně jiný rozměr.

  Co stojí za comebackem brandu?

  Jak vidno, modely od VB nepřináší nic nového a jsou lehce kombinovatelné. Není to tedy právě to, co spotřebitelé hledají? Nemyslíme si. Hitem je totiž samotná Victoria. Svědčí o tom i její IG profil, který má přes 30,5 mil. followers. Ona je ikonou, která své modely umí nejlépe vynést a prodat.

  Úspěch značky stojí ale i na spolupráci s dalšími hvězdami. Kolekci SS23 promotuje například Kendall Jenner.

  Komplexnost značky je nepochybně dalším důležitým pilířem úspěchu. Na jejich stránkách najdete snad vše. Od TOP společenských kousků přes každodenní oblečení a doplňky až po beauty řadu. Tímto výčet ale nekončí. Victoria vsadila také na populární spolupráce.

  Victoria Beckham X Reebok

  Tohle spojení je skvělou zprávou pro sportovce. Tenisky, lehké bundy, komplety, podprsenky i doplňky. To vše v této sekci pořídíte. Ve fitku nebo třeba při joggingu budete s takovou výbavou opravdu zářit.

  Foto: Victoria Beckham

  Mia Regan X Victoria Beckham

  Denimová kolekce, v kolaboraci s modelkou Miou Regan, je skvělým oživením pro modely s typickým podpisem VB. Devadesátkové oversized střihy a velikosti jsou opravdu stylové. Džínové vestičky mají stále své kouzlo a kromě cool vzhledu se vám v nich dostane i zaslouženého pohodlí.

  Foto: Victoria Beckham

  Victoria Beckham Beauty

  Podle sociálních sítí je kosmetika VB nejoblíbenějším produktem. Spousta nezávislých influencerů ji miluje. Svědčí o tom i fakt, že většina videí vznikla již dávno před „znovuzrozením“ značky. Zvláštní pozornosti se dostává řasenkám a linkám na oči.

  Paris Fashion Week

  Comeback značky velmi podpořila kolekce SS 2023, kterou Victoria předvedla během pařížského týdne módy. Jednou z hlavních tváří této přehlídky se stala Bella Hadid, která vynesla krásné olivově zelené šaty s kabelkou ve stejné barvě.

  Zdroj: Victoria Beckham, TikTok, Instagram, YouTube, Forbes

  Střídmost a minimalismus podle Victorie Beckham

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.