Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Sport, fitness a zdraví jsou in. Zároveň jsou krásným příkladem toho, jak správně aplikovat výrok „šaty dělají člověka“. Možná si to ani neuvědomujete, ale oblečení je vždy polovina úspěchu. Nezáleží na tom, zda jste aktivní sportovec a sportovkyně nebo se snažíte vybudovat si rutinu, mít k tomu všemu pohodlné, kvalitní a úžasně vypadající oblečení je nezbytnou součástí celého procesu. Pojďte se s námi podívat, kde si vybrat luxusní oblečení pro pohyb jakéhokoli druhu.

  Tenis, squash nebo padel (možná i badminton)?

  Neexistuje na světě stylovější sport než tenis nebo jeho příbuzné druhy. Tenisové oblečení je v současné době trendem samo o sobě, možná i kvůli nedávnému Wimbledonu. Na kurtu i mimo něj můžete vypadat skvěle díky kolekcím od Sporty & Rich. Ta nejnovější s názvem Tennis Drop 2 vychází 21. července a nabízí vše od sukní, šatů nebo svetrů až po kšiltovky.

  Zdroj: Sporty & Rich

  Jóga a pilates v zářivých kompletech

  Pokud si chcete během jógy zvednout náladu jinak než pozdravem slunci, oblečte se do barevných kompletů od JOJA. Značku vlastní bývalé modelky Victoria’s Secret Jasmine Tookes a Josephine Skriver. Jejich společná cesta začala sdílením tréninků v roce 2016 a přerostla do aktivního oblečení a fitness aplikace. Soupravy jsou samozřejmě univerzální a vyniknou i v posilovně nebo na hodině pilates. Svůj outfit můžete doplnit krásnou designovou podložkou od Alo Yoga.

  Zdroj: JOJA, Alo Yoga

  S elengancí v horách

  Díky lyžařské kolekci od Prada to pude po svahu s grácií jedna radost. Linie Prada Linea Rossa má vše pro pohodovou zimní dovolenou, fakticky si v ní můžete vybrat cokoliv od snowboardů a lyží až po rukavice. Pohodlnou volbou je kombinéza z trojitého recyklovaného polyesteru, která zaručuje ochranu proti větru a vodě a chic look!

  Zdroj: Prada

  Sportovní doplňky pro plnohodnotný přepych

  Velké módní domy jako Prada, Fendi nebo právě Louis Vuitton mají často neprobádané hlubiny se sportovním vybavením. U Louis Vuitton najdete celou řadu doplňků, můžete si zacvičit s monogramovými činkami nebo si koupit pingpongový set s obdivuhodným koženým obalem. Pro méně náročné sportovce připravil francouzský gigant šachovou sadu.

  Zdroj: Louis Vuitton

  Pro odpočinkové dny je k mání loungewear

  Oddych je stejně důležitou součástí aktivního životního stylu jako samotná činnost. Pokud máte zrovna chuť jen na dlouhou procházku nebo jemný stretching, to nejpohodlnější oblečení najdete u Live The Process.

  Zdroj: Live The Process

  Zdroj: Sporty & Rich, JOJA, Prada, Louis Vuitton, Live The Process

  Sportujte stylově a naplno díky elegantnímu luxusnímu oblečení

  TikTok přináší další recept na suchou pleť. Technika slugging pomůže obnovit poškozenou kožní bariéru

  Různá zákoutí beauty TikToku neustále přinášejí inovativní rady, jak docílit dokonalé pleti. Recepty mnohdy balancují na hraně bizarnosti Tentokrát se ale zdá, že se aktuální trend zamlouvá i dermatologům. Seznamte se se sluggingem, cenově dostupnou metodou, která zatočí dokonce i s ekzematickou pletí.

  Luxusní značky loni zaostřily na Čínu. Svůj marketing rozšiřují i na sport a gastronomii

  Nový report firem Luxurynsight a Traackr odhalil, jaké strategie loni zaujímaly známé luxusní a módní značky. Ukázal, že se mimo jiné zaměřily na trh v Číně. Zároveň se ale snažily rozšířit své portfolio influencerů a začaly proto čím dál častěji spolupracovat se sportovci. Pro přilákání zákazníků se také rozhodly více propojit s gastronomií.

  S tenniscore vyhraje každý outfit. TikTok ovládl mix athleisure a tichého luxusu

  Uživatelé TikToku se zamilovali do dalšího módního trendu. Tentokrát se ovšem nejedná o prchavou obsesi, ale nadčasovou klasiku. Známou sociální síť totiž ovládl takzvaný tenniscore. Jedná se o kombinaci athleisure, ale i stále oblíbeného tichého luxusu. V čele trendu pak stojí především herečka Zendaya.

  Značka Dolce & Gabbana poodkryla oponu své tvorby. Zve na jedinečnou výstavu v Miláně

  Módní dům Dolce & Gabbana svým fanouškům poprvé odhalil tajemství, skrývající se za jeho vysokou módou. Slavnostně totiž otevřel výstavu v Miláně s názvem Dal cuore alle mani. Nabízí jedinečný náhled do zákulisí jedné z nejúspěšnějších italských značek. Slouží navíc jako oslava italského umění a kultury.