More

  Sport, fitness a zdraví jsou in. Zároveň jsou krásným příkladem toho, jak správně aplikovat výrok „šaty dělají člověka“. Možná si to ani neuvědomujete, ale oblečení je vždy polovina úspěchu. Nezáleží na tom, zda jste aktivní sportovec a sportovkyně nebo se snažíte vybudovat si rutinu, mít k tomu všemu pohodlné, kvalitní a úžasně vypadající oblečení je nezbytnou součástí celého procesu. Pojďte se s námi podívat, kde si vybrat luxusní oblečení pro pohyb jakéhokoli druhu.

  Tenis, squash nebo padel (možná i badminton)?

  Neexistuje na světě stylovější sport než tenis nebo jeho příbuzné druhy. Tenisové oblečení je v současné době trendem samo o sobě, možná i kvůli nedávnému Wimbledonu. Na kurtu i mimo něj můžete vypadat skvěle díky kolekcím od Sporty & Rich. Ta nejnovější s názvem Tennis Drop 2 vychází 21. července a nabízí vše od sukní, šatů nebo svetrů až po kšiltovky.

  Zdroj: Sporty & Rich

  Jóga a pilates v zářivých kompletech

  Pokud si chcete během jógy zvednout náladu jinak než pozdravem slunci, oblečte se do barevných kompletů od JOJA. Značku vlastní bývalé modelky Victoria’s Secret Jasmine Tookes a Josephine Skriver. Jejich společná cesta začala sdílením tréninků v roce 2016 a přerostla do aktivního oblečení a fitness aplikace. Soupravy jsou samozřejmě univerzální a vyniknou i v posilovně nebo na hodině pilates. Svůj outfit můžete doplnit krásnou designovou podložkou od Alo Yoga.

  Zdroj: JOJA, Alo Yoga

  S elengancí v horách

  Díky lyžařské kolekci od Prada to pude po svahu s grácií jedna radost. Linie Prada Linea Rossa má vše pro pohodovou zimní dovolenou, fakticky si v ní můžete vybrat cokoliv od snowboardů a lyží až po rukavice. Pohodlnou volbou je kombinéza z trojitého recyklovaného polyesteru, která zaručuje ochranu proti větru a vodě a chic look!

  Zdroj: Prada

  Sportovní doplňky pro plnohodnotný přepych

  Velké módní domy jako Prada, Fendi nebo právě Louis Vuitton mají často neprobádané hlubiny se sportovním vybavením. U Louis Vuitton najdete celou řadu doplňků, můžete si zacvičit s monogramovými činkami nebo si koupit pingpongový set s obdivuhodným koženým obalem. Pro méně náročné sportovce připravil francouzský gigant šachovou sadu.

  Zdroj: Louis Vuitton

  Pro odpočinkové dny je k mání loungewear

  Oddych je stejně důležitou součástí aktivního životního stylu jako samotná činnost. Pokud máte zrovna chuť jen na dlouhou procházku nebo jemný stretching, to nejpohodlnější oblečení najdete u Live The Process.

  Zdroj: Live The Process

  Zdroj: Sporty & Rich, JOJA, Prada, Louis Vuitton, Live The Process

  Sportujte stylově a naplno díky elegantnímu luxusnímu oblečení

  Zaposlouchejte se! Výběr nejlepších módních podcastů

  Nastala doba podcastová, kdy si za mikrofony usedají různorodé osobnosti ve snaze přiblížit své příběhy komukoli a kdekoli na světě. Platformy se hemží každodenně přibývajícími epizodami a najít si ten správný podcast v obrovském audio moři může být náročné. Módní podcasty sice možná nejsou tolik populární jako třeba ty z kategorie true crime, ovšem mnohé z nich se vyplatí sledovat kvůli kvantu užitečných informací, načerpání inspirace nebo relaxaci u nenáročných konverzací. Přinášíme vám přehled těch, které splňují ty nejvyšší standardy pro všechny módní posluchače.

  Módní ikony, modelky a trendsetteři kdysi a dnes: Kdo stojí na vrcholu módy?

  Svérázná Miranda Priestly ve filmu Ďábel nosí Pradu během svého minutového monologu o blankytně modré dokonale vystihla řetězec módních trendů. Tento jednoduchý vzorec však již nelze tak snadno aplikovat. Mezi návrháře, celebrity, modelky a it-girls, kteří donedávna určovali chod módy, se do rovnice zamotaly sociální sítě, influenceři a generace Z. Jak moc kontrastní a relevantní je vliv módních ikon a známých osobností na to, co je aktuálně v kurzu, ve srovnání s předchozími dekádami?

  Tom Ford sklidil v Miláně úspěch, Prada předvedla návrhy plné pohybu a Etro oslavilo umění vzorů

  Další den Milánského týdne módy odhalil hned několik z vysoce očekávaných přehlídek. Patřila mezi ně ta od Toma Forda, kterou navrhl nový kreativní ředitel značky Peter Hawkings. Podobné pozornosti se ovšem dočkala také show Prada, která vždy patří mezi ty nejvíce sledované. Změť vzorů pak do jinak "poklidných" barevných palet vnesla společnost Etro.

  Právo ženy na boty! Investujte do těch nejnadčasovějších modelů

  "Každá žena má právo na boty." Alespoň tak zní český název jednoho z ikonických dílů seriálu Sex ve městě. Dnes vám představíme obuv, jejíž šarm bude zářit nejen dnes, ale i za deset let. Od nádherných lodiček až po pohodlné tenisky. Co je spojuje, je nadčasový design, který nezávisí na sezóně, ale září v každém okamžiku. Navíc budete mile překvapeni, jak snadno a rychle dokážete zkombinovat tuto obuv s vaším celkovým outfitem.