More

  Při cestování s příručním zavazadlem zabírají větší produkty příliš mnoho místa, ale naštěstí je tu celá řada miniatur a cestovních balení vyznačujících se dobrou skladností. Od šťavnatých rtů po zmatněný efekt na tváři. Představujeme vám letní menu MINIES & MORE.

  Sheer Hydrating Lip Balm SPF 50

  Tyto balzámy se stanou nezbytnou součástí každé vaší kabelky! Obzvlášť v tyto žhavé dny, kdy sluníčko září a naše rty bývají často vysušené. Balzámy značky Ultra Violette dopřejí rtům nejen hydrataci, ale také ochranu proti slunečnímu záření, kterou rty samozřejmě také potřebují. Ultra Violette nabízí šest odstínů, u kterých bývá velkým oříškem vybrat ten nejkrásnější.

  Foto: Ultra Violette

  Floral Recovery Calming Mask

  Bohatě hutná, květinová a hydratační noční maska značky Fresh zklidní pleť a uloží ji do peřin. Mučenka, chrpa, třešňový květ a pivoňka jsou hlavními ingrediencemi tohoto zázraku, který vás už při první aplikaci ohromí. Společně s Vitaminem C a Skvalanem zmírní zarudnutí, vyhladí a srovná tón pleti. Tuto masku lze využít i při mírném popálení od sluníčka, je dermatologicky testovaná a neobsahuje parfemaci, tedy nehrozí alergická reakce.

  Foto: Fresh

  Peace Out Skincare

  Náplasti značky Peace Out jsou skvělými pomocníky při rychlém a šetrném ošetření nedokonalostí. Jestliže se objeví ošklivý pupínek, s kterým jste nepočítali, sáhněte po ACNE DAY & NIGHT DUO. Náplasti s Kyselinou Salicylovou ošetří místo a jsou navrženy tak, aby se daly nosit přes den i noc. Mezi další jejich záchranáře patří kofeinové polštářky PUFFY EYES. Přiložte pod oči po ranní skincare rutině, po dobu patnácti minut nechte pod očima a vzhled unavených očí zmizí. Posledním oblíbencem této značky jsou náplasti WRINKLES. Obsahují 450 mikrojehliček s kyselinou hyaluronovou. Okamžitě minimalizují vzhled menších linek a skvěle fungují na vrásky okolo očního okolí.

  Foto: Peace Out

  Matte Sun Stick SPF 50 by Beauty Of Joseon

  Mugwort + Camelia tyčinka SPF 50 od korejské kosmetiky Beauty Of Joseon ve spolupráci s influencerem a kosmetickým chemikem Ramonem (@glowbyramon) představují dokonalý cestovní stick. Nabízí přirozeně matný finiš bez bílého filtru, což je přesně to, co máme rádi. Doporučuje se používat denně každé dvě až tři hodiny pro dosažení zdravého a chráněného vzhledu, i přes make-up.

  Foto: Beauty Of Joseon

  Blot & Glow Touch-Up

  Přebytečná mastnota na pleti? Už je čas s ní skoncovat! Matující papírky značky Rare Beauty absorbují z pleti veškerou mastnotu, aniž by narušily make-up. Přitlačte papírkem na mastná místa obličeje a zbavte se nepříjemného mazu. Pomocí labutěnky napuštěné jemným práškem poklepejte na pleť pro přirozeně vyhlazený efekt bez drobných linek a pórů.

  Foto: Rare Beauty

  Zdroj: Peace Out, Rare Beauty, Fresh, Ultra Violette, Beauty Of Joseon

  Foto:Calpak

  Seznamte se s věrnými pomocníky na cestování. A užijte si horké dny naplno!

  Vlakem Belle Epoque zpátky v čase. Nasedněte do skutečné hvězdy proslulé švýcarské železnice

  Máte chuť si trochu zacestovat v čase? Pod luxusním cestováním si obvykle představíme soukromé tryskáče, jachty nebo sporťáky. Ale co exkluzivní, romantická cesta vlakem Belle Epoque, která vás přenese uprostřed švýcarských Alp do zlaté éry Orient Expressu.

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.