Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Slavná tenistka Serena Williams si splnila životní sen. Uvedla vlastní make-up značku s názvem WYN. Po celou dobu své kariéry totiž usilovala o nalezení beauty produktů, které by vyhovovaly nejen její pleti, ale také aktivnímu životnímu stylu. Slibuje proto nyní, že její vlastní řada sedne opravdu všem.

  Když slavná tenistka Serena Williams začínala se svou kariérou, měla k dispozici zcela odlišnou nabídku beauty produktů od té současné. Často tak nemohla najít správný odstín svého make-upu. Zároveň měla potíže objevit rtěnky, linky na oči nebo řasenky, které by odolaly jejímu aktivnímu životnímu stylu. Už dlouho proto uvažovala o tom, že by si přála vytvořit vlastní beauty řadu.

  Svůj sen si tak splnila tento týden, jelikož oficiálně uvedla svou vlastní make-up značku s názvem WYN. Na jejím vydání pak pracovala dlouhých šest let. „Jedná se o společnost, která se vyvinula z mé životní lásky k make-upu. Kolekce je proto zcela autentická vůči tomu, kdo jsem,“ prohlásila pak slavná tenistka podle ABCNews. Značku založila společně s firmou Good Glamm Group.

  Tenisem je pak inspirované také samotné balení jednotlivých make-up produktů. Zabalené jsou totiž do zářivě zeleno-žluté barvy, představující nic jiného než klasický tenisový míč. Uvedením vlastní společnosti pak ale Williams chtěla učinit více, než jen přidat další produkty na už tak poměrně zaplněný trh. „Doufám, že pomůžeme naší komunitě cítit se co nejlépe, ať už to pro ni znamená cokoli,“ vysvětlila.

  Značka WYN nabízí všechny základní beauty pomocníky. Nechybí ani voděodolná linka nebo řasenka

  První řada WYN je poměrně rozsáhlá. Obsahuje mimo jiné i make-up s ochranou SPF30, a to hned v 36 odstínech. Vybrat si můžete také z široké nabídky produktů na rty. Williams totiž vytvořila několik typů a odstínů odolných rtěnek. Kromě toho na vás čeká také sérum na rty s názvem No Words Needed. Stejně rozsáhlá je ale také řada produktů na oči. Nechybí voděodolná řasenka, linka, ani tužka.

  Zdroj: WYN Beauty

  K zakoupení jsou produkty značky WYN on-line. Ve Spojených státech amerických se pak dají sehnat i v kamenných obchodech Ulta Beauty. Beauty společnost pak Serena Williams uvedla na svém instagramovém účtu. Popsala rovněž, že jí její zveřejnění trvalo poměrně dlouho také kvůli tomu, že se nadále chtěla věnovat i tenisu. Plně se svému snu začala věnovat až poté, co odešla „do důchodu“ v roce 2022.

  Zdroje: The Business of Fashion, People, ABC News, Instagram

  Foto:WYN

  Serena Williams vstupuje do světa krásy. Uvedla vlastní make-up značku WYN

  Louis Vuitton vyrazil do Číny. Nicolas Ghesquière odhalil pre-fall Voyager kolekci v Šanghaji

  Módní společnost Louis Vuitton se, stejně jako ostatní luxusní značky, čím dál více zaměřuje na trh v Číně. Není tedy překvapením, že se její kreativní ředitel Nicolas Ghesquière rozhodl odhalit svou pre-fall kolekci Voyager právě v Šanghaji. Při tvorbě návrhů navíc spolupracoval s tamními umělci.

  Nejprestižnější módní událost se blíží. Met Gala 2024 jako „Zahrada času“

  Costume Institute Gala, hovorově Met Gala, se letos koná v pondělí 6. května. Benefiční galavečer Metropolitního muzea v New Yorku uvedou Zendaya, Jennifer Lopéz, Chris Hemsworth a Bad Bunny. Téma "Zahrada času" navazuje na tamní výstavu Kostýmního institutu, s názvem Sleeping beauties: Reawakening Fashion. Objevte s námi všechny důležité informace a připomeňte si předešlé ročníky.

  Vláda quiet luxury trvá. Potvrdily to výsledky Brunello Cucinelli z prvního čtvrtletí

  Italská luxusní značka Brunello Cucinelli zveřejnila výsledky z prvního čtvrtletí. Na rozdíl od skupiny LVMH pak slaví značný úspěch. Její prodeje totiž v uplynulých třech měsících vzrostly o 16,5 procenta. Jedná se tedy také o ukazatel toho, že obliba stylu známého jako quiet luxury stále trvá.

  Uživatelé TikToku přetváří síť na „reálnější“ místo. Sdílí své nejhlubší myšlenky

  Sdílení problémů nám často přináší úlevu. Hlavně kvůli tomu, že vyslovení našich myšlenek nám pomáhá chápat, co nás trápí. Zároveň ale přichází naděje, slibující pochopení ostatních. Občas dokonce zjistíme, že jim na srdci leží stejná trápení. Také proto sociální síť TikTok uchvátil trend, podporující podobná přiznání.