More

  Jak nejlépe upoutáte pozornost na svoje nadcházející vystoupení? Představíte limitovanou řadu oblečení. Přesně s tímto záměrem uvádí Rihanna na trh kolekci Game Day, která je připravena k příležitosti jejího vystoupení na Super Bowlu. Kolekce obsahuje mikiny, tepláky, univerzitní dresy a mnoho dalšího. Novopečené mamince šlo především o pohodlí, takže se můžete těšit na velmi příjemné kousky.

  Rihanna bude 12. února hostem Apple Music Super Bowl Halftime Show. Pro tuto příležitost se rozhodla vytvořit speciální limitovanou kolekci inspirovanou právě tímto dnem. Sedmnáctidílná kolekce Game Day obsahuje mikiny, tepláky, univerzitní dresy, topy, čepice, kšiltovky, boxerky a šátek. Všechny kousky jsou inspirovány barvami amerického fotbalu.

  Na propagačních snímcích je hvězdná Rihanna vidět v jednom ze dvou dvoubarevných dresů LVII v černé a bílé barvě. Dres přichází ale také v sušenkově hnědé barvě, spolu se dvěma páry tepláků LVII s nápisem „Property of Fenty“. Zkrácený dres LVII a mikina LVII s kapucí se dodávají ve stejném barevném provedení cookie brown a black caviar. To své si v nabídce najdou ženy i muži všech proporcí. Unikátní je například tričko s nápisem: „RIHANNA CONCERT INTERRUPTED BY A FOOTBALL GAME, WEIRD BUT WHATEVER“. Jeho síla tkví totiž v tom, co se skrývá při jeho obrácení. Pokud tričko obrátíte naruby, objeví se vám obličej Rihanny ve fotbalové helmě. V nabídce jsou také bavlněné boxerky, na kterých je několikrát vyobrazený hrací míč. Dále také tílko a barevné doplňky, jako jsou čepice a klobouky.

  Jste připraveni na GAME DAY?

  Kromě opravdu velkého výběru věcí a velikostí Savage X Fenty zahájí třídenní prodejní pop-up v Los Angeles, který se bude konat od 27. do 29. ledna. Zákazníci si budou moci zakoupit novou kolekci Game Day v obchodě s trávníkem, kde budou jako stojany na oblečení sloužit hlavy a branky figurín. Zkráceně řečeno, nic bez fotbalové tématiky v obchodě nepotkáte. Těšit se můžete také na fotomomenty nebo hodnotné dárečky. Velikosti se pohybují od XXS do 4X a kolekce je k dispozici na savagex.com a v maloobchodních prodejnách. Ceny se pohybují od 560 do 2 000 korun českých.

  Zdroj: WWD, Hypebeast, Instagram

  Foto:Savagex

  Rihanna představila novou kolekci Savage x Fenty. Nechala se inspirovat svým vystoupením na Super Bowlu

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.

  Vyvážené tělo, duše a mysl. Jak vypadají ty nejvyhlášenější ájurvédské pobyty?

  Inspirace ájurvédou a uplatňování jejích principů v každodenním životě je u nás stále častější. Pro mnohé se tato starobylá indická medicína stává formou relaxace, regenerace nebo návratu k sobě samému při uspěchaném a rychlém životním stylu. Po celém světě existuje mnoho lokalit, kde se harmonie těla, mysli a duše stává nejvyšší prioritou. Pojďte se s námi podívat, jak to vypadá v nejlepších ájurvédských destinacích.

  Módní novinky v kostce: Victoria Beckham objevuje parfémy, Pařížský týden módy vítá nováčky a Dior otevírá výstavu o ikonickém parfému

  Pozornost módního světa se ve středu přesunula z Milána na Paříž. Město totiž zahájilo přehlídkami a prezentacemi nabitý týden módy. Na vlastní módní dny se mezitím připravuje i Šanghaj. Kromě toho pozornost milovníků módy získalo oznámení Victoria Beckham. Nově se hodlá zaměřit na parfémy. Pozornost jim věnuje také Dior, jelikož zahajuje výstavu inspirovanou vůní J'Adore. Pharrell Williams zase odhalil nové produkty řady Humanrace.