Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Jak nejlépe upoutáte pozornost na svoje nadcházející vystoupení? Představíte limitovanou řadu oblečení. Přesně s tímto záměrem uvádí Rihanna na trh kolekci Game Day, která je připravena k příležitosti jejího vystoupení na Super Bowlu. Kolekce obsahuje mikiny, tepláky, univerzitní dresy a mnoho dalšího. Novopečené mamince šlo především o pohodlí, takže se můžete těšit na velmi příjemné kousky.

  Rihanna bude 12. února hostem Apple Music Super Bowl Halftime Show. Pro tuto příležitost se rozhodla vytvořit speciální limitovanou kolekci inspirovanou právě tímto dnem. Sedmnáctidílná kolekce Game Day obsahuje mikiny, tepláky, univerzitní dresy, topy, čepice, kšiltovky, boxerky a šátek. Všechny kousky jsou inspirovány barvami amerického fotbalu.

  Na propagačních snímcích je hvězdná Rihanna vidět v jednom ze dvou dvoubarevných dresů LVII v černé a bílé barvě. Dres přichází ale také v sušenkově hnědé barvě, spolu se dvěma páry tepláků LVII s nápisem „Property of Fenty“. Zkrácený dres LVII a mikina LVII s kapucí se dodávají ve stejném barevném provedení cookie brown a black caviar. To své si v nabídce najdou ženy i muži všech proporcí. Unikátní je například tričko s nápisem: „RIHANNA CONCERT INTERRUPTED BY A FOOTBALL GAME, WEIRD BUT WHATEVER“. Jeho síla tkví totiž v tom, co se skrývá při jeho obrácení. Pokud tričko obrátíte naruby, objeví se vám obličej Rihanny ve fotbalové helmě. V nabídce jsou také bavlněné boxerky, na kterých je několikrát vyobrazený hrací míč. Dále také tílko a barevné doplňky, jako jsou čepice a klobouky.

  Jste připraveni na GAME DAY?

  Kromě opravdu velkého výběru věcí a velikostí Savage X Fenty zahájí třídenní prodejní pop-up v Los Angeles, který se bude konat od 27. do 29. ledna. Zákazníci si budou moci zakoupit novou kolekci Game Day v obchodě s trávníkem, kde budou jako stojany na oblečení sloužit hlavy a branky figurín. Zkráceně řečeno, nic bez fotbalové tématiky v obchodě nepotkáte. Těšit se můžete také na fotomomenty nebo hodnotné dárečky. Velikosti se pohybují od XXS do 4X a kolekce je k dispozici na savagex.com a v maloobchodních prodejnách. Ceny se pohybují od 560 do 2 000 korun českých.

  Zdroj: WWD, Hypebeast, Instagram

  Foto:Savagex

  Rihanna představila novou kolekci Savage x Fenty. Nechala se inspirovat svým vystoupením na Super Bowlu

  Světlo jako umělecké dílo. Designové osvětlení je neoddělitelnou součástí moderního domova

  Moderní domov může obsahovat řadu chytrých zařízení, neodolatelných kusů nábytku nebo experimentálních materiálů. Nikdy však nebude kompletní bez designového a vhodného osvětlení. Světlo má na nás obrovský vliv, který si často ani neuvědomujeme. Stará se o zpříjemnění atmosféry, zvýrazňuje design jiných prvků, ovlivňuje náladu a v neposlední řadě reguluje spánek.

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců.