Jak nejlépe upoutáte pozornost na svoje nadcházející vystoupení? Představíte limitovanou řadu oblečení. Přesně s tímto záměrem uvádí Rihanna na trh kolekci Game Day, která je připravena k příležitosti jejího vystoupení na Super Bowlu. Kolekce obsahuje mikiny, tepláky, univerzitní dresy a mnoho dalšího. Novopečené mamince šlo především o pohodlí, takže se můžete těšit na velmi příjemné kousky.

Rihanna bude 12. února hostem Apple Music Super Bowl Halftime Show. Pro tuto příležitost se rozhodla vytvořit speciální limitovanou kolekci inspirovanou právě tímto dnem. Sedmnáctidílná kolekce Game Day obsahuje mikiny, tepláky, univerzitní dresy, topy, čepice, kšiltovky, boxerky a šátek. Všechny kousky jsou inspirovány barvami amerického fotbalu.

Na propagačních snímcích je hvězdná Rihanna vidět v jednom ze dvou dvoubarevných dresů LVII v černé a bílé barvě. Dres přichází ale také v sušenkově hnědé barvě, spolu se dvěma páry tepláků LVII s nápisem „Property of Fenty“. Zkrácený dres LVII a mikina LVII s kapucí se dodávají ve stejném barevném provedení cookie brown a black caviar. To své si v nabídce najdou ženy i muži všech proporcí. Unikátní je například tričko s nápisem: „RIHANNA CONCERT INTERRUPTED BY A FOOTBALL GAME, WEIRD BUT WHATEVER“. Jeho síla tkví totiž v tom, co se skrývá při jeho obrácení. Pokud tričko obrátíte naruby, objeví se vám obličej Rihanny ve fotbalové helmě. V nabídce jsou také bavlněné boxerky, na kterých je několikrát vyobrazený hrací míč. Dále také tílko a barevné doplňky, jako jsou čepice a klobouky.

Jste připraveni na GAME DAY?

Kromě opravdu velkého výběru věcí a velikostí Savage X Fenty zahájí třídenní prodejní pop-up v Los Angeles, který se bude konat od 27. do 29. ledna. Zákazníci si budou moci zakoupit novou kolekci Game Day v obchodě s trávníkem, kde budou jako stojany na oblečení sloužit hlavy a branky figurín. Zkráceně řečeno, nic bez fotbalové tématiky v obchodě nepotkáte. Těšit se můžete také na fotomomenty nebo hodnotné dárečky. Velikosti se pohybují od XXS do 4X a kolekce je k dispozici na savagex.com a v maloobchodních prodejnách. Ceny se pohybují od 560 do 2 000 korun českých.

Zdroj: WWD, Hypebeast, Instagram

Foto:Savagex

Rihanna představila novou kolekci Savage x Fenty. Nechala se inspirovat svým vystoupením na Super Bowlu

Před inflací utíkají lidé do obchodů. Nakupování vnímají jako terapii

Procházení se po obchodech, hledání nejvýhodnější ceny a ulovení posledního kousku. Přesně k takovým aktivitám se snaží lidé utíkat ve stresujících obdobích. K nakupování se proto obrátili také při stále trvající inflaci. Ukázala to studie platformy Klaviyo.

Zapomeňte na bad hair day. Stylové klobouky vše vyřeší za vás

Máte pocit, že vašemu stylu něco chybí? Zkuste ho osvěžit kloboukem! Klobouky a pokrývky hlavy nejsou jen praktické, ale mohou být také zábavným způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a rozšířit své módní hranice. Pokud si myslíte, že vám klobouky ani jiné pokrývky hlavy nesedí, jste na omylu, netušíte jak jednoduché je najít ten správný. Vydejte se s námi na cestu k neuvěřitelnému stylu!

Světoznámý obchod Tiffany & Co. v New Yorku se dočkal opravy. Společnost ho otevře koncem dubna

Už za měsíc spatří newyorčané dlouho očekávané odhalení. Firma Tiffany & Co. totiž oznámila, že koncem dubna otevře zrenovovaný vlajkový obchod na rohu 57. ulice a Páté Avenue. Svět se do něj poprvé zamiloval spolu s filmem Snídaně u Tiffanyho.

Kolekce inspirovaná hudebním albem. Představujeme Balmain x Beyoncé

Couture je už sama o sobě velice žádaná. Občas může být obtížně dostupná i skutečně exkluzivním klientům. Ale kolekce, které se dotkla ruka samotné Beyoncé? V podobě limitované edice? Módní dům Balmain představil unikátní spojení.