Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Jak nejlépe upoutáte pozornost na svoje nadcházející vystoupení? Představíte limitovanou řadu oblečení. Přesně s tímto záměrem uvádí Rihanna na trh kolekci Game Day, která je připravena k příležitosti jejího vystoupení na Super Bowlu. Kolekce obsahuje mikiny, tepláky, univerzitní dresy a mnoho dalšího. Novopečené mamince šlo především o pohodlí, takže se můžete těšit na velmi příjemné kousky.

  Rihanna bude 12. února hostem Apple Music Super Bowl Halftime Show. Pro tuto příležitost se rozhodla vytvořit speciální limitovanou kolekci inspirovanou právě tímto dnem. Sedmnáctidílná kolekce Game Day obsahuje mikiny, tepláky, univerzitní dresy, topy, čepice, kšiltovky, boxerky a šátek. Všechny kousky jsou inspirovány barvami amerického fotbalu.

  Na propagačních snímcích je hvězdná Rihanna vidět v jednom ze dvou dvoubarevných dresů LVII v černé a bílé barvě. Dres přichází ale také v sušenkově hnědé barvě, spolu se dvěma páry tepláků LVII s nápisem „Property of Fenty“. Zkrácený dres LVII a mikina LVII s kapucí se dodávají ve stejném barevném provedení cookie brown a black caviar. To své si v nabídce najdou ženy i muži všech proporcí. Unikátní je například tričko s nápisem: „RIHANNA CONCERT INTERRUPTED BY A FOOTBALL GAME, WEIRD BUT WHATEVER“. Jeho síla tkví totiž v tom, co se skrývá při jeho obrácení. Pokud tričko obrátíte naruby, objeví se vám obličej Rihanny ve fotbalové helmě. V nabídce jsou také bavlněné boxerky, na kterých je několikrát vyobrazený hrací míč. Dále také tílko a barevné doplňky, jako jsou čepice a klobouky.

  Jste připraveni na GAME DAY?

  Kromě opravdu velkého výběru věcí a velikostí Savage X Fenty zahájí třídenní prodejní pop-up v Los Angeles, který se bude konat od 27. do 29. ledna. Zákazníci si budou moci zakoupit novou kolekci Game Day v obchodě s trávníkem, kde budou jako stojany na oblečení sloužit hlavy a branky figurín. Zkráceně řečeno, nic bez fotbalové tématiky v obchodě nepotkáte. Těšit se můžete také na fotomomenty nebo hodnotné dárečky. Velikosti se pohybují od XXS do 4X a kolekce je k dispozici na savagex.com a v maloobchodních prodejnách. Ceny se pohybují od 560 do 2 000 korun českých.

  Zdroj: WWD, Hypebeast, Instagram

  Foto:Savagex

  Rihanna představila novou kolekci Savage x Fenty. Nechala se inspirovat svým vystoupením na Super Bowlu

  Módní novinky v kostce: Ralph Lauren odhalil uniformy týmu USA a Rihanna zastupuje J’Adore

  Americký návrhář Ralph Lauren představil očekávané uniformy týmu USA pro nadcházející Olympijské hry. Novinku ovšem představil rovněž módní dům Dior. Zveřejnil totiž, že se zpěvačka Rihanna stane ambasadorkou vůně J'Adore. Modelka Noemi Campbell zase v sobotu otevře vlastní výstavu a Chanel zahájí nové partnerství.

  Módní svět ovládá Miu Miu girl. Italská značka vytvořila vlastní styl

  Ani nejméně aktivní pozorovatel módního průmyslu si nemohl nevšimnout nesmlouvavého růstu italské značky Miu Miu. V posledních letech si díky svým virálním trendy kouskům dokázala vybudovat nejen základnu věrných zákazníků, ale také vlastní styl. Seznamte se s Miu Miu girl.

  Interiér roku 2025 oslavuje barvu Burnt Sienna i mísu s pomeranči. To vše na eklektickém základě

  Interiérové trendy roku 2025 zasahují do několika stylů. Inspiraci nachází v 70. letech, jejich prvky však převádí do moderních a inovativních linií. Oblíbený minimalismus sice ustupuje, jednou nohou v designovém hřišti ovšem stále zůstává. Jak jinak totiž správně vyniknou zdobné koberce než v jednoduchém prostředí? Alespoň tak nám je letos odprezentoval milánský Design Week.

  Pharrell Williams ztvárnil ducha Olympiády. Nová kolekce Louis Vuitton stojí na pospolitosti

  Kreativní ředitel pánské módy Louis Vuitton Pharrell Williams opět dokázal svou schopnost využívat aktuální dění i odhadovat budoucí trendy. Jeho nejnovější kolekce, odhalená na zahradě ředitelství UNESCO, umně podtrhla srdce blížící se Olympijských her, tedy pospolitost.