Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Počet hodin strávených na letišti se v létě automaticky zvyšuje. Stejně tak roste teplota i stres z toho, zda-li jsme do zavazadel shromáždili vše, co budeme potřebovat. Proto je nutné cítit se pohodlně a stylově zároveň. Airport Chic letos vyžaduje vestičky, maxi šaty a sukně, ale i klidně i legíny. Nestresujte se nepohodlím a připravte svůj letištní look včas.

  Ať už se chystáte strávit pár dní na pobřeží Středozemního moře, nebo opouštíte Evropu na celé léto, letištní outfit je stejně důležitý, jako samotný obsah zavazadla. Termín „Airport Chic“ se stal populárním díky předním světovým modelkám a celebritám. S příchodem léta každoročně sociální sítě zaplaví fotky Gigi Hadid nebo Victorie Beckham v letištních aulách, vždy v naprosto dokonalém cestovním outfitu. Pořiďte si tyto „it pieces“ s předstihem.

  Letištní prostory jako vrchol ležérnosti. V čele Airport Chic stojí typická fitness estetika

  Letiště není pouze místem přestupů, ale je to přirozené prostředí pro některé běžně nenositelné kousky. Překvapivě se jedná například o legíny, které v každodenním životě dokáže správně stylizovat jen opravdu málokdo. S oversized mikinou a Goyard taškou však dostávají zcela nový rozměr. Jistě si všichni vzpomínáte na virální kombinaci s bílými ponožkami a New Balance teniskami. Zde je konečně můžete vynést. Své kouzlo má i aktuální „tepláková“ nabídka značky Skims. Nízké pasy působí cool a vyobrazují Y2K éru.

  Nakonec se ukazuje, že letištní outfit má mnoho společného s tím, po kterém sáhnete před návštěvou fitness centra, avšak s elegantními doteky stylového zavazadla nebo tote bag. Co do délky, není třeba klást žádná omezení, a proto si můžete vybrat i kratší varianty nebo rovnou biker shorts, které budou stejně tak praktické, jako pohodlné.

  V elegantním nasazení hrají hlavní roli lněné komplety. Kalhoty s vestičkou vás připraví stylově i termicky

  Znáte to, doprava ve špičce a nic nestíháte. Spěcháte tak, že vzhled je bohužel tím posledním, co máte čas řešit. Proto přijdou vhod lněné komplety. Materiál je to velice příjemný a komfortní, primárně je ale lehký a vzdušný. Populární sety kalhot či sukně s vestou budou tedy tím nejlepším přítelem.

  Zdroj: COS

  Jakmile projdete bezpečnostní kontrolou a najdete chvíli na odpočinek, všimnete si, jak na vás upírá pohled téměř každá žena. Lněný komplet totiž představuje oděvní prvek, který zdůrazňuje nadčasovost, jednoduchost a čistotu. Těmito aspekty pak krásně podtrhuje ženskost. Vaše přítomnost tak přinese nejen pohodlí, ale i inspiraci pro ostatní ženy, které se rozhodly cestovat v příšerné tunice.

  Maximální pohodlí zajistí vše, co je maxi. Butiky nabízí nepřeberné množství takových sukní i šatů

  Pokud je na létě něco, co si nesmíme nechat ujít, jsou to rozmanité maxi kousky. Nabídka je tak pestrá, že se každý snadno ztratí v širokém spektru stylů a střihů, a bude váhat, který si vybrat jako první. Při výběru je však důležité mít na paměti správnou barevnou paletu. Letošním hitem je bezpochyby bílá, která nikdy nevyjde z módy. Avšak ani blankytně modrá či tradičně neutrální béžová nezklamou.

  Zdroj: MM6 Maison Margiela

  Pokud se přesto rozhodnete pro odvážnější barvu, pak je lepší ji aplikovat spíše na sukni než na šaty. V tomto případě ale musíte promyslet vršek tak, aby ladně korespondoval se zbytkem outfitu. Zachovat ho ale vždy můžete bílý, stejně jako aktuální looky Max Mara.

  Zdroj: Max Mara

  Všechny kousky z celé naší selekce jsou tak univerzální, že je navíc využijete i na následující dovolené. Pokud cestujete pouze s malým příručním zavazadlem, jeden outfit máte takzvaně k dobru, protože logicky nezabere žádné místo v kufru.

  Zdroje: Instagram

  Přehlídková dráha vedle té letištní. Letošní Airport Chic spojuje komfort s elegancí

  Jak s mírou kombinovat klasické i netradiční potisky? Navrstvené grafické motivy se opět hlásí o slovo

  Říká se, že čeho je moc, toho je příliš. Ale letos to neplatí – samostatné grafické potisky jsou in, a vrstvení různých vzorů ještě více. Ať už milujete leopardí motivy, tradiční kostky nebo protichůdné pruhy, rok 2024 nezná hranic. Možná jde o maximální verzi hlasitého luxusu, možná o snahu vytvořit z outfitu vizuální zážitek díky extrémnímu kontrastu. Ať už je vaše vize jakákoliv, zde je návod, jak na to.

  Vysněné kousky najdete i v second handech. Naučte se nakupovat udržitelně jako profík

  Jedním z nejlehčích kroků, jak učinit svůj šatník více udržitelný, je nakupovat oblečení "z druhé ruky". Je jedno, jestli vás baví hledat luxusní kousky na on-line platformách, nebo se naopak s oblibou vydáváte do zapadlých vintage obchůdků. Pro to, abyste spolehlivě našli svůj vysněný kousek, je ovšem potřeba, abyste dodržovali několik důležitých pravidel.

  Sklízí módní dům Gucci falešné ovace? Kolekce Cruise 2025 vyvolává rozporuplnou debatu

  Minulý týden svět obletěla přehlídka Gucci Cruise 2025, pod taktovkou nového kreativního ředitele Sabato de Sarno. Ten nám ve své funkci představil již druhou fashion show. Odehrála se v Londýně, konkrétně v hotelu Savoy, kde pracoval samotný zakladatel domu Guccio Gucci jako portýr. Výběr místa měl tedy obrovský význam jak pro samotný módní dům, tak i pro Sabato de Sarno, který má na hlavní město Británie podobně silné vzpomínky. Stál ale výsledek opravdu za to? Nepřecenil kreativní ředitel své schopnosti?

  Ponořte se do luxusních bublinek. Objevte kořeny slavného prosecca

  Za jeden z nejluxusnějších gastronomických zážitků považujeme ochutnávku originálního prosecca. Výroba oblíbených bublinek se totiž řídí velice přísnými pravidly. Nejlepší lahve proto najdete v jejich domovině, takzvaných Prosecco Hills, nacházejících se v srdci italského regionu Benátsko.