Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Období plné teplých dnů přinášející do každého dne pozitivní energii je v plném proudu. Zároveň představuje tu správnou příležitost pro oživení a obměnu svého běžného šatníku pomocí stylů, které jsou právě in. Představíme vám největší hity tohoto léta v podobě rozhodujících trendů, které mohou být právě vaší příležitostí k hravé a radostné změně v oblékání.

  Sugestivní průsvitnost

  Opakujícím se prvkem na přehlídkových molech aktuální sezóny se zdála být právě síla oděvů z poloprůhledného materiálu, která ponechává prostor pro fantazii všeho druhu. Zdá se však, že tento trend vyniká také svou nadčasovostí a elegantním vzhledem s podtónem sofistikované a éterické svůdnosti. Šaty, košile, topy, výběr je na vás. Jasnou volbou v této oblasti je Nensi Dojaka, ale jedinečné kousky spolehlivě najdete také u Prada, Yves Saint Laurent a Tom Ford.

  Zdroj: Prada, Yves Saint Laurent, Tom Ford

  Pociťte dotek přírody se lnem

  Len se vždy pohyboval na hranici mezi módními a zapomenutými kousky. Díky letošní rostoucí obsesi s tichým luxusem a „Tomato Girl“ se však právoplatně dostává závratnou rychlostí na frontovou linii. Je pohodlný a vzdušný, což z něj dělá snad nejideálnějšího kandidáta na letní obměnu šatníku. Kvalitní oblečení z přírodního lnu vám zaručí ten správný „quiet luxury“ vzhled bez zbytečné námahy.

  Zdroj: Zimmermann, Jacquemus, Max Mara

  Kreativní denim

  Někdy stačí špetka imaginace, lhostejnost, nůžky a šicí stroj. Pokud máte náladu na kreativní experimentování a nebojíte se rozstříhat staré džíny, směle do toho! Trendem je denimové oblečení, které nezůstává jen u kalhot. Z několika nevyužitých párů se rázem může stát top nebo sukně. Jestli nejste zrovna fanoušky DIY, stačí si vybrat u Marine Serre, Bluemarine nebo Givenchy.

  Zdroj: Marine Serre, Bluemarine, Givenchy

  Zlato a stříbro mimo klenotnické rozhraní

  Sezónní kolekce se hemží odstíny stříbra a zlata. Není divu, jsou totiž tím pravým, pokud chcete, aby váš outfit vynikl. Maximalismus je in, takže záleží jen na vás, zda začnete opatrně, nebo se pustíte do metalického looku od hlavy až k patě, neexistuje jediná správná odpověď.

  Zdroj: Balmain, Gabriela Hearst, Gucci

  Zaujměte stanovisko s výraznými brýlemi

  Možná se vezete na vlně tichého luxusu, ale okořenit i zdánlivě neutrální outfit není nikdy na škodu. Stačí přidat výrazné brýle se zajímavým designem! Výjimečné najdete u Loewe, Balenciaga a trojici uzavírá Versace.

  Zdroj: Loewe, Balenciaga, Versace

  Zdroje: GLAMOUR

  Podmaňte si léto: přehled dominantních trendů letošní sezóny

  Kašmírová elegance v éře rychlé módy: Váš ultimátní průvodce luxusem a kvalitou

  Kašmírové pleteniny jsou synonymem luxusu, avšak jejich vzestup v populárních fast fashion řetězcích přináší dilema: jak rozpoznat opravdovou kvalitu mezi zdánlivě výhodnými nabídkami? Ne všechno zlato se třpytí a nejvyšší cena neznamená automaticky to nejlepší. Připravte se na cestu za pravým kašmírovým luxusem, kde cena není jediným ukazatelem hodnoty.

  Nakoukněte do zákulisí LVMH, jedné z nejprestižnějších společností světa

  Vydejte se na cestu do historie luxusního konglomerátu LVMH, kde se prolínají příběhy dvou ikonických značek, tedy Louis Vuitton a Moët Hennessy. Jejich spojení není pouze obchodní aliance, ale fascinující kapitola, která definovala nový standard ve světě luxusu a módy.

  I odpad z hroznů může tvořit luxus. Dokazuje to nová spolupráce Stelly McCartney a Veuve Clicquot

  Návrhářka Stella McCartney je známá pro svou kreativitu, kterou využívá na tvorbu módních, ale udržitelných produktů. Tentokrát se rozhodla vytvořit novou verzi veganské kůže. Na pomoc si přizvala luxusní značku šampaňského Veuve Clicquot. Z jejího hroznového odpadu a korků vyrobila elegantní řadu kabelek a chic sandálků na platformě.

  Jak dosáhnout i zdánlivě nemožného? Několik rad, na které nesmíte zapomenout při nákupu své první kabelky od Hermès

  Mít ve své sbírce neodolatelný kousek z dílny Hermès je jako výhra v kabelkové loterii. Bezpochyby se jedná o modely, které se dědí z generace na generaci. Pro mnoho zájemců je ovšem nemožné takový kousek získat. Proto přinášíme několik užitečných rad, které vám mohou pomoci na cestě za vaší vyvolenou kabelkou.